رستوران راچستر ارائه BLM معترضان آب، گروه بندی مجدد فضا ساعاتی قبل از خراب شدن

درست چند ساعت قبل از اینکه یک راچستر نیویورک، رستوران توسط معترضانی که علیه مرگ دانیل پرود تظاهرات می کردند ازدحام و خراب شد، مالکان آن ها را برای طراوت دعوت کردند و به آن ها پیشنهاد «جمع آوری مجدد» را دادند.

ویدئوهای ضبط شده در جریان اعتراضات جمعه شب روچستر نشان می دهد که چند ده نفر صندلی پرتاب می کنند، میزها را نابود می کنند و مشتریان را تعقیب می کنند. چند هزار نفر روز جمعه در آخرين اعتراض به مرگ خفگی پرود، ۴۱ ساله، در حالی که در اوائل سال جاری در بازداشت پليس محلی بود، به خيابان های مرکز شهر راچستر سر زدند. شعارهای “زندگی های سیاه ماده” و تماس به “تعطیل رستوران ها” در چند فیلم به تصویر می کشد شیشه شکسته و جداول در سوان شیرجه در خیابان الکساندر و همچنین رستوران اکس و استون در نزدیکی شکسته شنیده می شود.

سازمان دهندگان اعتراضات روز جمعه در حال فریاد زدن بر سر مشتریان سوان شیرجه دیده شدند که در خارج از غذا خوردن نشسته بودند که تأسیس توسط معترضان ازدحام شد.

اما درست چند ساعت قبل از تخریب و ویدئوهای روز جمعه که غذاخوری های ترسیده ای را نشان می داد که از سوان شیرجه فرار می کردند، صفحه اینستاگرام رستوران این تأسیس را به عنوان محلی برای معترضان برای «آویزان کردن» و «جمع آوری مجدد» پیشنهاد کرد.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

“Pssst. نوار بازگشت در کسب و کار امشب و هر جمعه + شنبه است. نشستن محدود و بزرگ است. باز تا 1:00 P.S اگر شما امشب به تجمع و نیاز به یک نقطه به آویزان، نیاز به آب و یا فقط به گروه بندی مجدد ما برای هر آنچه شما نیاز دارید باز هستند، می خواند سوان شیرجه جمعه بعد از ظهر اینستاگرام.

من در سوان شیرجه خوردن شام در خارج بود که این اتفاق افتاد.

بسیاری از احساسات اما â در نهایت، این مولد نبود، و یک کسب و کار کوچک محلی سزاوار تخریب نیست. به خصوص نه یکی که چند ساعت قبل از ارائه آب، و غیره به معترضان ارسال شده است. https://t.co/6D0nbNrqzk

— لیه استیسی (@leahstacy) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 5

یک زن که ادعا می کرد جمعه شب هنگامی که اعتراضات مخرب شد، حامی سوان شیرجه است، در محکوم کردن اعمال خشونت آمیز به چند تن از طرفداران تظاهرات پیوست. او می گوید: «در نهایت این کار مولد نبود و یک کسب و کار کوچک محلی سزاوار تخریب نبود. به خصوص نه یکی که چند ساعت قبل از ارائه آب و غیره به معترضان ارسال شده است، “لیه استیسی، که به اشتراک گذاشته ویدیو از مردم از بین بردن منطقه صندلی در فضای باز از رستوران.

به نظر می رسد آنها در زمان استفاده کامل از پیشنهاد خود را! اظهار داشت یکی از commenter در اینستاگرام رستوران.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

نیوزویک بعد از ظهر شنبه برای اظهارات اضافی در مورد وقایع جمعه شب و واکنش آنها به تخریب نشان داده شده در ویدئوها به سوان شیرجه رسید.

اعتراضات در روچستر پس از انتشار ویدئوی تعامل پرود با پلیس در ۲ سپتامبر شعله ور شد که نشان می داد افسران او را به زمین می چرخانند و از یک پوشش سر جنجالی برای جلوگیری از تف کردن او استفاده می کنند. مرگ او از آن زمان به بعد حکم قتل صادر شده و توسط دادستانی کل ایالت در دست بررسی است.

یکی از افرادی که شامگاه جمعه در اعتراضات شرکت کرد، Democrat and Chronicle نارادا رایلی به دموکرات محلی و کرونیکل گفت که چند تظاهرکننده همکار تلاش کردند تا مردم را از از بین بردن اموال و تعقیب غذاخوری ها در سوان شیرجه باز دارند.

رایلی به این روزنامه گفت: «من با دیدن نشستن خانواده های سفیدپوست و غذا خوردن و فرار مردم بر روی آن ها و دادن دوران سخت به آن ها موافق نیستم.» او می گوید: «این به هیچ عنوان به اوضاع کمک نمی کند. اما من نمی توانم جمعیت را کنترل کنم.»

swan dive rochester protests destroyed درست چند ساعت قبل از اینکه یک رستوران روچستر، نیویورک توسط معترضان ازدحام و خراب شود، مالکان تظاهرکنندگان را برای طراوت دعوت کردند و به آن ها پیشنهاد «جمع آوری مجدد» را دادند. تصویر: @swandiveroc | اینستاگرام

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme