• Garbine Muguruza مجموعه تا مرحله نهایی مسابقات نهایی با صوفیه Kenin

به روز رسانی خودکار

فدرر 5-2 جوکوویچ* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Federer در خدمات کامل جریان در حال حاضر قدرت نمایی از طریق چرخ دنده ها و نقاط. او نگه می دارد را دوست دارم.

فدرر* 4-2 جوکوویچ (*نشان دهنده سرور بعدی)

Federer قابل توجه توپ به زیبایی در حال حاضر و وارد شدن به ریتم خود را. او باز می شود تا یک 0-30 منجر شود و پس از آن به نظر می رسد به عنوان جوکوویچ حملات به هدیه او یک سوم راست نقطه. سه شکستن امتیاز برای تغذیه. جمعیت کمی رام بدون شک سر در گم توسط جوکوویچ را شروع کند.

صربی می یابد اولین خدمت به یک نقطه در هیئت مدیره این بازی است. و سپس می فرستد و او برای اولین بار ace بازی. جوکوویچ خوش شانس است به پرچ سوم نقطه با مطلوب کلیپ از نوار است. شیطان در حال حاضر و دیگر اجازه برای جوکوویچ به عنوان فدرر هل پشت دست ضربه زدن به میانه.

فدرر نگه می دارد تمرکز خود را اما نتواند لحظه ای خود را از شبکه برش خود را شلیک گسترده و توزیع جوکوویچ مزیت است. صربی نگه می دارد – اما فقط و فقط.

فدرر 4-1 جوکوویچ* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Federer به آرامی شروع به پیدا کردن خدمات خود را ریتم در حال حاضر. او اعزام سربار تنبلی و سنگینی حرکت کردن در 30-برای همه بازی نقطه قبل از ارسال پایین سوم ace از این بازی است. فدرر نگه می دارد و برای اولین بار در یک بازی بدون استراحت امتیاز را نجات داد.

فدرر* 3-1 جوکوویچ (*نشان دهنده سرور بعدی)

Djokovic به دنبال در کنترل 30-0 تا قبل از فدرر اعتصاب زیبا crosscourt برنده در چنین حاد برنده است که صربی ریشه به قبل از مداخله در حیرت. هفت بار قهرمان ملبورن نتواند شانس خود را برای نزدیک کردن بازی در 40-30 زمانی که او بازدید گسترده است. این اجازه می دهد تا فدرر در و سوئیس باعث می شود لحظه ای خود را, تعداد لبه به نقطه شکست. جامد برای اولین بار در خدمت فدرر را انکار می کند. اما فدرر نگه می دارد جوکوویچ در backfoot تامین امنیت یکی دیگر از نقطه شکست. جوکوویچ می کشد از دیگر خدمت می کنند اما پس از آن دست فدرر فرصت دیگری برای شکستن زمانی که او یک حلقه groundstroke به tramlines. شکستن نقطه شماره 3 برای تغذیه. جوکوویچ سیلی دیگری groundstroke گسترده است. خطاها از هر دو مردان است. یک سوم فرار از خدمت. چه کسی می تواند پیش بینی کرده اند این است ؟ فدرر می شکند.

فدرر 2-1 جوکوویچ* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Djokovic در زمرد سبز بالا و مطابق با مربیان دزد اوایل ماه مارس دوباره فدرر خدمت در 0-30. 20 بار عمده قهرمان به سرعت درب را می بندد سطح در 30-اما سپس هل یک فورهند به خالص به دست جوکوویچ یکی دیگر از نقطه شکست. مردان در تلاش برای رشته چند نکته را با هم در خود خدمت می کنند. جوکوویچ در پاسخ عمیق او را به شکستن. جوکوویچ معافیت بازگشت.

فدرر* 2-0 جوکوویچ (*نشان دهنده سرور بعدی)

Rod حوضچه عرصه در سایه در حال حاضر به عنوان خورشید شروع به پایین رفتن در ملبورن. شرایط کولر در حال حاضر پس از خشونت از جلسه بعد از ظهر برای زنان نیمه نهایی. جوکوویچ پر رو و در خدمات خود را بازکن. در حال حاضر فدرر شانس خود را برای شکستن. دو نقطه شکسته و او باعث می شود آن را در اولین خوشمزه در پشت دست ضربه زدن برنده پایین خط. که باور نکردنی برنده است. فدرر می شکند.

فدرر 1-0 جوکوویچ* (*نشان دهنده سرور بعدی)

No علامت قابل مشاهده بنیه بر فدرر ران راست به او باز داد. او زمان کمی در خدمت و هنگامی که او نتواند داخل کردن فورهند جوکوویچ دو نقطه شکسته فورا. فدرر می کشد دو بزرگ برای اولین بار در خدمت به سطح در شیطان و پس از تساوی یک خطا از جوکوویچ.

فدرر در یک قراضه این بازی باز. یک چهارم شیطان بعد و یک آس حمایت است تا با خدمت و شلیک. او نگه می دارد پس از شش دقیقه از عمل است.

چه کسی برنده خواهد شد برخورد بدون 50?

Djokovic و فدرر دیدار برای 50 بار در حرفه خود و 37 بار در دادگاه های سخت. جوکوویچ دست بالا نگه می دارد در چیزهای سخت و برنده 19 بار.

در اینجا ما به…

سنگین وزن ها در حال ورود

ثانیهقبل از اینکه بیا این دو غول تنیس مردان با 36 گرند اسلم عناوین بین آنها است. فدرر وارد میله حوضچه آرنا برای اولین بار. جای تعجب نیست او بلندتر سر و صدا از هفت بار قهرمان در اینجا در جوکوویچ که به تنیس’ ضد قهرمان.

فدرر نیاز استرالیا, معجزه

On آستانه این فینال مرحله نهایی مسابقات تنیس ما سیمون بریگز نوشت: چقدر دشوار خواهد بود برای فدرر به تسخیر جوکوویچ امروز.

سخت ترین چالش در تنیس برای آخرین دهه و نیم, شده است, ضرب و شتم رافائل نادال در دادگاه Philippe Chatrier. اما بر شواهد چند روز گذشته شما ممکن است ترجیح می دهند سریع و وحشیانه اعدام در خاک رس قرمز به آرامی زمین را به ملبورن آبی Plexicushion توسط بی امان جوکوویچ.

بیشتر بخوانید اینجا

چگونه خواهد فدرر را در بدن نشان می دهد تا برای نیمه نهایی ؟

Morning همه سوال بر لب همه است که چگونه است که 38 ساله راجر فدرر را در بدن احساس می زنیم به امروز گذشته-چهار شوت کردن با نواک جوکوویچ?

فدرر بدن شده است creaking این دو هفته و دو طولانی پنج مجموعه مسابقات در مسیر به این نقطه کمک کنید.

20 بار گرند اسلم قهرمان شده است خال خال در آموزش این دادگاه صبح با خوش بنیه به ران راست خود است که خوب نیست. فدرر به یاد داشته باشید هرگز بازنشسته midmatch پس از متناوب 1,512 مسابقات تک به عنوان یک حرفه ای. او را بیرون کشیده و پیش از مرحله نهایی مسابقات قبل از مهمترین برگشت در سال 2014 وقتی که او برگشت و در آخرین لحظه از فینال ATP World Tour Finals در O2 با یک مصدومیت که او تا به حال شده است با تلاش از سال 2013.

ما انتظار او را به بیرون از این مسابقه با حدود 30 دقیقه قبل از بازیکنان به دلیل راد حوضچه اما چه شانس او ایستادگی در برابر شلیک-در-تمام-سیلندر جوکوویچ?

جوکوویچ هفت بار برنده در ملبورن صرف تنها ساعت 10 42min در دادگاه این دو هفته و در عین حال به رها کردن یک مجموعه.

فدرر را بهترین به نظر نمی آید در کتاب رکورد یا نه. آخرین بار سوئیس را شکست داد و رقیب بزرگ خود را در باز کردن اسلم بود در سال 2007 زمانی که جوکوویچ بود 19 ساله.

جوکوویچ برابر فدرر سر به سر: فدرر 23-26 جوکوویچ

Australian Open جلسات:

2016 نیمه نهایی: جوکوویچ برنده 6-1, 6-2, 3-6, 6-3

2011 نیمه نهایی: جوکوویچ برنده 7-6, 7-5, 6-4

2008 نیمه نهایی: جوکوویچ برنده 7-5, 6-3, 7-6

2007 دور چهارم: فدرر برنده 6-2, 7-5, 6-3

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de