راجر سنگ حرکت برای محاکمه جدید را تکذیب کرد, باید گزارش به زندان در 14 روز

ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون را تکذیب کرد یک حرکت درخواست یک محاکمه جدید برای راجر سنگ محکوم مشاور سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه حاکم است. اسناد دادگاه نشان می دهد که سنگ باید در فرد ظاهر می شود “در instution تعیین شده توسط اداره زندانها” در 14 روز به خدمت خود حکم. سنگ در حال حاضر در باند.

سنگ گناهکار در سال 2019 از مانع یک تحقیق انجام شده توسط کنگره شاهد دستکاری و اظهارات نادرست به دولت ایالات متحده در رابطه با اتهام دخالت در انتخابات 2016 توسط روسیه است.

مشاور حقوقی برای سنگ درخواست یک محاکمه جدید پس از foreperson از داوران Tomeka هارت نازل شد به نوشته anti-مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات در صفحات رسانه های اجتماعی. اتهامات نیز ساخته شده است که هارت دروغ در هیئت داوران برنامه به نظر می رسد به عنوان اگر او بودند نه مغرضانه در برابر جمهوری خواهان.

roger stone
راجر سنگ, مشاور سابق و محرم به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رد شد محاکمه مجدد توسط یک قاضی فدرال در روز پنج شنبه.
تراشه Somodevilla/گتی

دادستان در ابتدا توصیه می شود یک حکم تا نه سال برای سنگ. پس از نشانه ای از وزارت دادگستری است که سنگ را حکم می تواند روشن دادستان تیم استعفا داد. سنگ بود و در نهایت محکوم به 40 ماه زندان.

هارت که تا به حال باقی مانده ناشناس جلو آمد و در دفاع از دادستان در ماه فوریه است.

“این درد مرا به دیدن DOJ در حال حاضر تداخل با کار سخت از دادستان” هارت نوشت. “آنها عمل کرده و با نهایت هوش و صداقت و احترام به سیستم ما.”

قاضی جکسون تصمیم گیری به این نتیجه رسیدند که هارت انجام داده بود هیچ اشتباه و “آیا شرکت در سوء رفتار در طول محاکمه.”

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im