رامنی آخرین برجسته جمهوری خواه به بازیگران شک در حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات

یوتا سناتور میت رامنی روز دوشنبه شد آخرین برجسته جمهوری خواه به بازیگران شک در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات گفته او “اقامت آرام” در مورد کسی که با او خواهید بود در حمایت از نوامبر.

آقای رامنی در سال 2012 ” نامزد به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل که “من قصد ندارم به توضیح است که من برای رای دادن”.

خود را باز اذعان hesitance در حمایت از آقای تهمت می آید سابق پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر دفاع ژنرال جیمز Mattis و آلاسکا ایالت لیزا Murkowski پخش انتقاد از رئیس جمهور را از دست داده و در حال انجام تظاهرات در برابر پلیس قتل آمریکایی های سیاه و سفید.

در سال 2016 آقای رامنی علنا گفت که حمایت از او و نه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نه نامزد دموکرات هیلاری کلینتون ، او بعدها گفت که او تا به حال رای خود را برای همسر خود ان.

بازنشسته ژنرال کالین پاول که در خدمت به عنوان رئیس جمهور جورج دبلیو بوش وزیر امور خارجه در زمان قوی تر از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و گفتن سی ان ان روز یکشنبه که او را حمایت presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در ماه نوامبر. آقای پاول گفته بود او رای دادند کلینتون در سال 2016.

رابطه بين Mr تهمت و آقای رامنی است acrimonious.

آقای رامنی تنها سناتور جمهوریخواه به پشتیبانی از بین بردن Mr مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر پس از رئیس جمهور را استیضاح آزمایشی در اوایل این سال است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر او را به عنوان یک “احمق” و “شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده است.”

پس از سناتور با حضور در یک راهپیمایی برای عدالت نژادی در روز یکشنبه اعلام کرد که “black lives matter” آقای ترامپ توییتی sarcastically در مورد آقای رامنی “صداقت”است.

آقای رامنی شانه ای بالا انداخت که حفاری در روز دوشنبه گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است “رو هم به انجام هر کاری که او احساس می کند مناسب است” و این که “من می خواهم فرض” رئیس جمهور را در نظر حمایت از یک پلیس اصلاحات و اندازه گیری داده های عمومی خود را ابراز نگرانی در مورد قتل جورج فلوید یک دست به دستبند, سیاه پوست توسط یک افسر سفید پوستی در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im