رامنی پیشنهاد خطر طرح پرداخت برای کارگران ضروری

سناتور میت رامنی یوتا منتشر کرده است یک طرح برای دادن ضروری کارگران موقت پرداخت افزایش طول COVID-19 بیماری همه گیر. رامنی اولین بار است که جمهوری خواه مجلس سنا به طور رسمی پیشنهاد یک خطر طرح پرداخت و پس از دموکرات ها معرفی نسخه خود را در ماه گذشته.

تحت رامنی “پاتریوت پرداخت” برنامه ضروری کارگران ساخت کمتر از 50000 دلار در سال خواهد یک جایزه دریافت تا 12 دلار در ساعت در ژوئن و ژوئیه. سه چهارم از این افزایش خواهد بود پرداخت توسط استرداد مالیات بر حقوق و دستمزد اعتباری از دولت فدرال و کارفرمایان را پوشش بقیه.

کارگران ساخت بین $50 ، 000 و $90,000 را دریافت کوچکتر اعتبار مالیاتی بسته به درآمد خود را با توجه به پیشنهاد منتشر شده توسط رامنی را در روز جمعه. کارگران در بیمارستان و توزیع مواد غذایی و بهداشتی تولید کنندگان به طور خاص ذکر شده در این پیشنهاد که می گوید کنگره و وزارت کار تعیین خواهد بحرانی دیگر کارگران خواهد بود که واجد شرایط.

“مراقبت های بهداشتی حرفه ای, فروشگاه مواد غذایی, کارگران, مواد غذایی و بسیاری دیگر—گمنام میهن پرستان در خط مقدم از این بیماری همه گیر—هر روز خود را در معرض خطر ایمنی برای سلامت و رفاه کشور ما و آنها سزاوار ما بی دریغ حمایت از” میت رامنی در بیانیه ای گفت.

دفتر خود گفت: رادیو فردا که رامنی امیدوار است شروع به تهیه پیش نویس قانون در این هفته.

رامنی گفت: این طرح نیز اطمینان ضروری کارگران کسب دستمزد هستند که بیشتر از نرخ بیکاری. برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا و صاحبان کسب و کار باید نگرانی در مورد کارگران بیشتر بر نرخ بیکاری طی این بیماری همه گیر از آنها در کار است. سی میلیون آمریکایی را برای ثبت نرخ بیکاری در شش هفته گذشته و پس از همه گیر منجر به خاموش شدن ناگهانی اقتصادی در سراسر کشور است.

رامنی گفت: این طرح باید شامل می شود در آینده coronavirus امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره است. امداد صورتحساب تا کنون را شامل نمی شود خطر پرداخت.

حزب دموکرات در ماه آوریل معرفی “قهرمانان صندوق” پیشنهاد داد تا به $25,000 به کارمندان ضروری است از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان اجرای قانون کارمندان و تحویل کارگران است.

رامنی تنها جمهوری خواه مجلس سنا را در سمت چپ از یک میلیون نیروی کار در مورد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. رئیس جمهور تهمت و گفت که او “یک فن” از رامنی و نیست “واقعا می خواهید مشاوره خود را.” نظرات و پیشنهاد طولانی خشم نسبت به رامنی که تنها سناتور جمهوریخواه به رای محکومیت در یکی از اتهامات عنوان شده علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im