رئیس جمهور تهمت را استیضاح تیم انتظار نیست سناتور میت رامنی را به جرم رای در یکی از دو مقاله از اعلام جرم علیه رئیس جمهور, یک منبع ارشد در این تیم را تایید کرد به رادیو فردا. رامنی تنها جمهوری خواه برای شکستن با یکشنبه و رای دادن گناه در اولین مقاله از استیضاح — یکی شارژ سوء استفاده از قدرت.

اخیرا در شنبه رامنی اطلاع بود آقای تهمت متحدان او در حال رفتن برای رای دادن همراه با او خواه همکاران. به رامنی رای محروم رئیس جمهور از این اتفاق او را به شدت مورد نظر از حزب خود در استیضاح رای دادن.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور گفت: CBS اخبار تیم بازدید از آن به عنوان یک “فرصت طلب” حرکت توسط رامنی.

روند اخبار

این نخستین بار بود که یک سناتور بود و همیشه رای به محکوم کردن یک رئیس جمهور از حزب خود.

تنها عیب در یکی از مقالات نبود تقریبا به اندازه کافی برای تغییر محاکمه نتیجه بود که هرگز در حد شک. حکم گناه برای هر دو مقاله را مورد نیاز 20 سناتور جمهوریخواه برای رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور است. او تبرئه شده توسط سنا در هر دو مقالات. دیگر متهم انسداد کنگره است.

آقای ترامپ تماشا نهایی سنا رای در مقالات از اتاق ناهارخوری خصوصی در کنار دفتر بیضی با برخی از دستیاران ارشد کاخ سفید رسمی تایید شده به مهر.

بسیاری از رئيس جمهور در بالای بازیکنان در استیضاح دادگاه از جمله اعضای خانواده و اعضای ارشد تیم حقوقی خود را برگزار خصوصی, پارتی شنبه شب در هتل بین المللی ترامپ در واشنگتن به جشن تبرئه.

آقای تهمت پسر, Donald Trump Jr., and son-in-law, Jared کوشنر با حضور همراه با مشاوره پت Cipollone و جی Sekulow. ارشد کاخ سفید دستیاران کلیان کانوی و هوگان Gidley وجود دارد. همچنین کشف کردند و آقای تهمت خانه استیضاح تیم از جمله ایران با نمایندگان Doug Collins, Lee Zeldin جیم اردن جان Ratcliffe و علامت مراتع.

آقای ترامپ رفتن نیست با توجه به این که قبلا برنامه ریزی شده خصوصی صرف شام در کاخ سفید اقامت با توجه به کانوی. او گفت: آن را در ارتباط با حوادث روز است.

در یک نقطه تهمت جونیور بود پرسید که چه او از نتایج آزمایش اما او تنها پاسخ بود به می گویند آن را “خوب” خبرنگار قبل از خروج از هتل با خود امنیت همراهان.

این حزب در درجه اول برای استیضاح تیم. چندین عضو دیگر از تهمت های دنیا از جمله ارشد کمپین مقامات دیده می شد در این هتل لابی, بار, اما, نیست, دعوت شده به بخش خصوصی از هتل به نام “شهری” که در آن رویداد اصلی برگزار شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de