• دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

روی هاجسون تمدید قرارداد خود را با کریستال پالاس تا پایان 2020-21 فصل این باشگاه را اعلام کرد.

72-در سال برگزار شد, بحث های مقدماتی با رئیس استیو پریش قبلا در این مدت با او معامله قبلی با توجه به پایان می رسد در پایان مبارزات انتخاباتی.

یک قرارداد جدید قرار داده شد در سابق انگلستان مدیر میدوی از طریق فوریه و او در حال حاضر توافق برای تمدید اقامت خود را در نیوکمپ.

هاجسون گفت: باشگاه رسمی سایت: “من خوشحال هستم که باشگاه و من توافق برای تمدید قرارداد من.

“من افتخار می کنم از آنچه که ما باید دست از من منصوب شد و دو سال و نیم پیش و من نگاه به جلو به ما کار کردن با هم برای آینده قابل پیش بینی.

“هر کس می داند که چگونه من احساس می کنم در مورد این باشگاه است که من می تواند به عنوان یک پسر, من احساس می کنم یک پیوند ویژه ای با حامیان و می دانم که خودم صاحبان و بازیکنان همه با هم کار برای رسیدن به همان هدف است.”
کاخ در حال حاضر در میان خود طولانی ترین تا کنون املا در بالا پرواز از فوتبال به زبان انگلیسی


اعتبار: اقدام, بازی, تصاویر

هاجسون منصوب شد کاخ مدیر در سپتامبر سال 2017 جایگزین اخراج Frank De Boer و وظیفه بود با رهبری بی معنی و بدون گل عقاب دور از خطر.

او بموقع تحویل با 11th-پایان محل امن قبل از فصل گذشته آنها 12 و نیز به مرحله یک چهارم نهایی از جام حذفی.

این تمدید کاخ طولانی ترین تا کنون املا در بالا پرواز از فوتبال به زبان انگلیسی, و 49 امتیاز به دست آمده بود مشترک-بالاترین این باشگاه که تا کنون به دست آمده در لیگ برتر است.

تحت نظارت از هاجسون باشگاه هستند و البته برای جلوگیری از رها کردن دوباره و به سختی صحبت شده است در مورد نبرد سقوط این کمپین.

رئیس استیو پریش گفت: “من خوشحال هستم که روی موافقت کرده است برای تمدید قرارداد خود را با باشگاه و تقویت تعهد خود را برای کمک به ما در گسترش این دوره بی سابقه ای ثبات در پرواز بالا.

“همانطور که گفتم در بسیاری از موارد این فوق العاده ویژه که روی طولانی در ارتباط با باشگاه و جامعه محلی است. او ایجاد کرده است روابط عالی با هر کس در باشگاه و مهمتر بازیکنان اعتماد و احترام او.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de