روی شاخ افسانه ای جادوگر می میرد از COVID-19

سی بی اس آمریکا | No comments

افسانه ای شعبده روی اووه لودویگ شاخ درگذشت در لاس وگاس در روز جمعه از عوارض مربوط به COVID-19CBS اخبار تایید کرد در یک بیانیه مطبوعاتی خود تیم. شاخ که 75, بهترین و شناخته شده برای خود را در سحر و جادو duo زیگفرید و روی که در سراسر جهان شناخته شد برای ترکیب حیوانات در خطر انقراض را در مرحله توهمات.

شاخ حال آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه آوریل با توجه به CBS وابسته WIAT. او در بیمارستان بستری شد در Mountain View در بیمارستان قبل از مرگ او.

“جهان از دست داده است یکی از نوابغ از سحر و جادو اما من از دست داده اند بهترین دوست” شاخ را شریک در سحر و جادو, زیگفرید Fischbacher در بیانیه ای گفت:.

“از لحظه ای که ما به ملاقات من می دانستم که روی و من هم خواهد جهان را تغییر دهید. می تواند وجود دارد هیچ زیگفرید بدون روی و هیچ Roy بدون زیگفرید,” او گفت:. “Roy شد یک جنگنده تمام عمر خود را از جمله در طول این آخر هفته.”

شاخ در آلمان متولد شد و در سال 1944. در حالی که کار بر روی یک کشتی کروز او ملاقات زیگفرید و پس از یک مکالمه شروع از سوال “آیا شما می توانید یک سوال ناپدید می شوند” 50 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک سحر و جادو اواز یا موسیقی دو نفری شروع شد و با توجه به بیانیه مطبوعاتی خود تیم.

در طول 14 سال از روی لئامت دادن در Mirage در لاس وگاس جادوگران به سرعت شناخته شد برای اختلاط بزرگ و زیبا حیات وحش در اجراهای خود در این بیانیه اضافه شده است. مردم جرأت به لاس وگاس به سازمان دیده بان خود را 30 میلیون دلار تولید است که درگیر ساخت, ببر سفید, شیر, پلنگ, پلنگ و حتی یک فیل ناپدید می شوند.

شاخ در آخرین و قابل توجه ترین — عملکرد 3 اکتبر 2003 زمانی که او تا به حال سکته مغزی و یکی از آنها ببر سفید کشیده و او را خارج از صحنه. از آن روز به بعد شاخ با اشاره به ببر خود را به نام Mantecore, خود را به عنوان “نجات دهنده” و پنج سال پس از حادثه زیگفرید و روی باز یک پناهگاه حیات وحش در لاس وگاس به نام راز باغ و زیستگاه دلفین. محراب ارائه یک خانه برای این تیم سفید و ببر و دیگر حیوانات عجیب و غریب مانند اژدهای کومودو.

“روی تمام زندگی بود مورد هجوم شانس” زیگفرید گفت. “او بسیار کوچک و معروف در سراسر جهان برای خود نمایشگری استعداد و عمر خود را تعهد به حفاظت از حیوانات. او تا به حال یک قدرت خواهد شد و بر خلاف هر کسی که من تا کنون شناخته شده است.”

همکار شعبده باز و شعبده Criss Angel, توییتی, می, نوشته,, “با تشکر از شما برای محبت خود را الهام و دوستی است. شما آسفالت جاده ها و برای همیشه از دست رفته است.”

MGM اقامتگاههای تفریحی که دارای سراب, توییتی, “جهان از دست رفته یک چهره افسانه ای با عبور از روی شاخ. خود داستان و داستان Siegfried & Roy بزرگتر از زندگی است.”

با توجه به بیانیه مطبوعاتی عمومی یادبود خواهد بود برنامه ریزی شده برای شاخ. زیگفرید نیز خواسته است که کمکهای مالی در شاخ نام ساخته شده بود به کلینیک کلیولند Lou Ruvo مرکز سلامت مغز یا نوادا COVID-19 پاسخ به تسکین و بهبود نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>