سلطنتی بودجه ‘می تواند از دست دادن £18 میلیون با توجه به کروناویروس’

تلگراف | No comments

سلطنتی بودجه می تواند از دست دادن میلیون ها پوند درآمد در حالی که خوابگاه باقی می ماند بسته به گردشگران در طول coronavirus بحران آن گزارش شده است.

اعضای کارکنان در خانواده سلطنتی صورت پرداخت انجماد و پروژه های متوقف شده میان تعطیلی. این شامل کاخ باکینگهام که معمولا استقبال بازدید کنندگان در طول تابستان هنگامی که ملکه در Balmoral.

آفتاب روزنامه گزارش لرد چمبرلین ارل پوست – ارشد ترین مقام رسمی از خانواده سلطنتی – هشدار داده است کارکنان است که انتظار می رود درآمد به یک سوم کاهش این سال است.

در سال گذشته گردشگری به دست آورده سلطنتی خانواده بیش از £70 میلیون. این روزنامه گفت که این ایمیل از خداوند Chamberlainwarned کارکنان است که انتظار می رود درآمد به یک سوم کاهش این سال حدود £18 میلیون.

در یک ایمیل به کارکنان دیده می شود, روزنامه لرد چمبرلین گفت: خانواده سلطنتی بود “سیستم ایمنی بدن” به تاثیر این بیماری همه گیر.

اما ضروری مصرف شده است به حالت تعلیق استخدام توقف اجرا شده است و سالانه پرداخت نقد و بررسی شده است متوقف شد او بنا به گفته کارکنان.

با توجه به خورشید گفت: در ایمیل: “بنابراین ما باید فرض کنیم آن را هنوز هم می تواند بسیاری از هفته اگر نه ماه قبل از ما قادر به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

“وجود دارد بدون شک بسیار دشوار پیش رو و ما متوجه بسیاری از شما خواهد بود نگران است.”
کاخ باکینگهام است که معمولا به گردشگران در تابستان


اعتبار: گتی ایماژ

یک سخنگوی کاخ باکینگهام گفت: “در کل کشور است که به احتمال بسیار زیاد به توان نهفته مالی توسط coronavirus و خانواده سلطنتی از این قاعده مستثنی است.

“با این حال برای رسیدگی به این موضوع خواهد بود که تاثیر کامل از تمام مفاهیم از وضعیت فعلی است واضح تر.

“در حال حاضر توجه خانواده سلطنتی است که اطمینان از آن به شرح زیر تمام دستورالعمل ها و پشتیبانی از این تلاش ملی در مقابله با Covid-19.”

آن را در هفته گذشته تایید کرد کاخ باکینگهام باقی خواهد ماند بسته به بازدید کنندگان باقی مانده از سال در حالی که کسانی که رزرو کرده اند برای کشف ملکه لندن خانه مسترد خواهد شد.

94 سال پادشاه بوده است ماندن در قلعه ویندسور با دوک ادینبورگ و انتظار می رود که باقی می ماند وجود دارد برای آینده قابل پیش بینی.

بین ژوئیه و سپتامبر در حالی که ملکه است که معمولا دور در Balmoral هزاران نفر از گردشگران فرود در کاخ سالانه افتتاح آن اتاق دولت به مردم است.

اعتقاد بر این است که اولین بار آن خواهد بود ماندن بسته در طول ماه های تابستان از آن برای اولین بار درهای خود را در سال 1993.

مجموعه سلطنتی اعتماد گفت: آن را به حال تصمیم گرفته شده به دلیل دشواری حصول اطمینان از ایمنی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Frogmore خانه در ویندزور و شاهزاده ولز لندن پایه Clarence House نیز بسته باقی می ماند در سال 2020 است.

باغ احزاب و investitures در کاخ در حال حاضر لغو شده و Trooping رنگ را نمی گیرد در آن صورت عادی و خانواده سلطنتی را جابجا ظاهر عمومی برای تماس های ویدئویی به عنوان آنها در انجام وظایف خود در حالی که کار از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>