ایمیل سلطنتی پستچی, گیر افتاد, ادرار در مکان عمومی, ناعادلانه بود, اخراج یک دادگاه حکم داده است

ایمیل سلطنتی postmen نباید اخراج می کردند که ادرار در طول دوره یک دادگاه پیشنهاد کرده است پس از یک کارگر اخراج شد برای تسکین خود را در یک وضع ،

رو راول اخراج شد ناخالص سوء رفتار در سال 2017 پس از او فیلم برداری شده بود گفته ادرار در یک “بسیار شلوغ خیابان” در نزدیکی انبار در واتفورد Herts. آقای راول کار کرده بود برای ایمیل سلطنتی برای 17 سال است.

به چالش کشیدن خود را اخراج در اشتغال دادگاه کارگران پستی چگونه توصیف عمومی ادرار تبدیل شده بود معمول در میان مردان و زنان با اضافه کردن آنها گاهی اوقات سمت چپ با “هیچ گزینه ای”.

در این جلسه گفته شد که حداقل 12 از آقای راول همکاران نگه داشته بود شغل خود را بعد از آنها بودند گرفتار تسکین خود از جمله یک پستچی که ادرار بعد به درب جلو.

جانباز پستچی آدم هیکس گفت: از شنیدن این حوادث اتفاق می افتد “تمام وقت” به دلیل ماهیت و شرایط و چگونگی این نقش اضافه کردن برخی از کارگران “هیچ گزینه ای جز به ادرار کردن در حالی که در وظیفه”.

آقای راول اخراج شد پس از شکایت در سپتامبر 2017, که شامل فیلم هایی از او گفته ادرار در یک وضع ،

“این واقعا ناراحت کننده از دیدن کسی که در خیابان به خصوص کسی که از یک بزرگ و معروف و حرفه ای شرکت پست سلطنتی” شکایت بخوانید.

“است که یک خیابان شلوغ که در آن حتی کودکان می تواند او را ببیند. ما می توانیم تایید ما هنوز مضطرب با این اخلال در رفتار و ما واقعا امیدواریم که شما انجام کاری درباره آن.”

دادگاه به این نتیجه رسیدند آقای راول بود ناعادلانه را رد کرد و افزود این موضوع در اطراف عمومی ادرار بود “غیر معمول نیست مهم نیست”.

این پنل گفت: هیچ شواهدی وجود دارد, هر کارگر, گیر افتاد, ادرار شده بود به طور رسمی و منظم و پیشنهاد ایمیل سلطنتی باید رتبه جرم “در کمتر جدی پایان سوء مقیاس”.

جداگانه ادعای تبعیض نژادی و اخراج شد. تلگراف در تماس است ایمیل سلطنتی برای نظر.

جبران خواهد شد و تصمیم گرفت در آینده شنوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de