نیروی دریایی سلطنتی بررسی نشت روی £3bn ناو هواپیمابر HMS شاهزاده ولز

تلگراف | No comments

نیروی دریایی سلطنتی راه اندازی کرده است یک بررسی پس از نشت روی HMS شاهزاده ولز آن £3 میلیارد ناو هواپیمابر در حالی که آن را از منوی view در یک پایگاه نیروی دریایی.

تصویری منتشر شده در Facebook نشان داد آب ریختن از طریق سقف به یک منطقه محل اقامت از 65 ، 000 تن کشتی جنگی. نشت درک کرده اند و در روز جمعه در حالی که £3bn کشتی جنگی بود که در پورتسموث پایگاه نیروی دریایی.

یک سخنگوی نیروی دریایی سلطنتی گفت: “پس یک مسئله جزئی با یک سیستم داخلی در HMS Prince of Wales, کشتی شرکت مورد نیاز برای حذف یک حجم کوچکی از آب را از کشتی.

“رسیدگی به این علت است که در حال حاضر در راه است اما این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد کشتی برنامه.”

این قابل درک است که لوله جدا شد و به سرعت آب شد mopped توسط خدمه.

نشت می آید پس از خواهر کشتی HMS ملکه الیزابت به حال به قطع دریا آزمایش در ماه ژوئیه گذشته پس از مهر و موم پشت سر هم باعث مقدار زیادی از آب را بریزید و از یک لوله و سیل از طریق چندین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

پس از حادثه کشتی سپس افسر فرمانده کاپیتان استیو Moorhouse گفت: آن امن بود و که در خود تجربه نشت بودند “هفتگی” مشکل برای کشتی های جنگی.

HMS شاهزاده ولز اخیرا تست و بررسی سیستم های ایمنی از جمله استقرار زندگی رفتس و اورژانس سینی در حالی که ملکه الیزابت مجموعه بادبان از لنگر کردن Gosport, Hampshire, روز جمعه برای انجام دریا محاکمه کردن سواحل جنوبی.

قدیمی تر از این دو حامل بود برای به تاخیر انداختن آن خروج از پورتسموث ماه گذشته به فعال کردن آن 700-قوی خدمه به آزمایش می شود برای Covid-19 از آن دو آزمایش مثبت و حذف شدند از کشتی.

بقیه کشتی تحت یک دوره قرنطینه در دریا قبل از شروع تمرین.

ماه گذشته گزارش شد که چگونه ساکنان شکایت کرده بود چه سر و صدا و آلودگی ناشی از HMS شاهزاده ولز نگه داشته بود آنها را در شب بیدار است. همسایه در گاسپورت, Hants ادعا صدا از ژنراتور از کشتی که نگران کننده بود و محله.

ساکن نیل Sutton, 59 گفت: پورتسموث اخبار: “هیچ ساکن در این کشش طولانی از اسکله می تواند فرار از صدای این کشتی به خصوص در شب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>