سلطنتی سنت جورج را به میزبان اولین زنان حرفه ای مسابقات در رز خانم ها سری

کیت افزایش نشان داد چگونه یک ارتباط خانوادگی را فعال کنید او را به ترتیب اولین زن حرفه ای مسابقات تا کنون به سرويس رايگان فورشيرد در رویال سنت جورج. و آن بود نه فرد بسیاری از شما انتظار می رود آن را به.

چهارمین رویداد رز خانم ها سری طول می کشد محل در معروف لینک در روز پنج شنبه با امثال چارلی هال گرجستان سالن و خانم لورا دیویس رقابت. از آن خواهد شد قابل توجه سناریو در بسیاری از جهات و نه فقط به این دلیل که کنت باشگاه فقط مجاز به پیوستن به اعضای پنج سال پیش.

این امر می شده اند روز هنگامی که قسمت آخر از جایگاه اصلی شده اند که بنا حدود 18 برای قهرمانی باز بود که با توجه به محل در هفته آینده. اما پس از آن آمد به تعویق افتادن پس از Covid19.

“این است که کمی عجیب و غریب, چون من فکر کردم من می خواهم به رقابت در رویال سنت جورج در ماه جولای نمی میزبانی یک رویداد وجود دارد,” جاستین رز گفت. “اما این یک فرصت فوق العاده برای بازیکنان در سری و فوق العاده است برای دیدن. ما افتخار ما دخالت.”

رز و همسرش پا تا آخرین ماه آن زمانی آشکار شد که به دلیل همه گیر وجود دارد محدود خواهد شد و فرصت بازی برای بریتانیا زن جوانب مثبت. این جفت ارز قرار داده تا £35,000 از پول خود را و خود را با مشخصات بالا تاثیر تشویق حامیان مالی از جمله آمریکا و گلف و Computacenter به, پرش, روی, ساخت مینی مدار حتی بیشتر جذاب است.

با این حال این احتمال وجود دارد که کار گل قرار داده و در – همراه با مدیر پل مکدانل در اکسل – ورزش می تواند نادیده گرفته و به عنوان سلطنتی سنت جورج تعجب گنجاندن نشان می دهد که این مورد را باید.

“ما طوفان مغزی کسانی که خیلی زود روزهای آینده با این ایده از یک سری و که در آن ما ممکن است قادر به میزبان و در کجا خواهد بود واقعا aspirational” کیت گفت. “و من صحبت کرد به من و بابا پیتر {فیلیپس] در مورد آن همراه با نامادری Mefo.

“من گفت:, سلطنتی, سنت جورج باور نکردنی خواهد بود چرا که پسران بازی نمی وجود دارد در این سال و چه شرم آور است. Mefo به من یادآوری است که او استفاده می شود به کار با یکی از اعضای این کمیته وجود دارد و قرار دادن من در تماس باشید.

“فورا این باشگاه بود واقعا مشتاق آنها عاشق این مفهوم است. هفته گذشته رفتیم برای دیدار با تیم [Checketts باشگاه, منشی,], همچنین به عنوان کسی که از R&A و آن را به شگفت انگیز است. و پدر و مادر وجود دارد خواهد بود به عنوان داوطلب برای کمک به آن را اجرا کنید به عنوان هموار به عنوان اولین سه رویداد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de