روبیو مداخله به صورت مخلوط با وضعیت خانواده ها برای رهایی چک: ‘یک شخص نمی خود را از دست دادن تابعیت’ به دلیل که آنها ازدواج

نیوزویک | No comments

سناتور مارکو روبیو میگوید که انکار coronavirus امداد چک به مردم در مخلوط-وضعیت خانواده ها اشتباه است و که او را به دخالت برای پیدا کردن آنچه در جریان است.

در مصاحبه با Telemundo, روبیو شروع با گفتن این که $1,200 فدرال پرداخت قرار بود تنها به افرادی که در کشور از نظر قانونی و اضافه کرد که “هیچ کس در اینجا اختلاف است که” از آنجا که سیستم باید بر اساس سوابق است که در این کشور قانونی است. اما او به نظر می رسد غافل از گزارش می دهد که خانواده هایی که در آن برخی از اعضای در حال شهروندان ایالات متحده و دیگران در حال مستند نشده در حال رد امداد چک.

“از نظر انکار کسی که به خاطر آنها ازدواج به کسی که ندارد و اسناد و من نمی دانم که در آن آنها که از قانون” سناتور فلوریدا گفت: صحبت کردن در اسپانیایی. “من می خواهم به دانستن این موارد و مداخله چرا که یک فرد نمی خود را از دست دادن شهروندی یا حقوق به عنوان یک شهروند به خاطر آنها ازدواج با کسی که نمی تواند به اسناد و مدارک در این کشور است.”

روبیو دفتر گفت: نیوزویک که آن را دریافت کرده است موارد Telemundo گزارش به بررسی آنها و رسیده به وزارت خزانه داری برای روشن شدن دلیل این موضوع مؤثر است شهروندان ایالات متحده و نباید اتفاق می افتد.

در موضوع شرط ضمن عقد در اخیر Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که شماره امنیت اجتماعی باید مورد استفاده قرار گیرد به فایل مالیات و مالیات دهندگان فردی شماره شناسایی است که اغلب توسط مهاجران مستند نشده.

این تصمیم بحث برانگیز است منجر به فدرال کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام از مکزیکی آمریکایی صندوق دفاع حقوقی که می گوید قانون به عنوان نوشته شده “تبعیض علیه مخلوط-وضعیت زوج به دلیل این رفتار آنها را متفاوت از دیگر زوج های ازدواج کرده در نقض قانون اساسی ایالات متحده را متمم پنجم تضمین حمایت برابر و با توجه روند.”

یک سخنگوی IRS گفت: ان بی سی نیوز که آمریکایی ها در مخلوط-وضعیت ازدواج خود را دریافت کنید محرک چک کنید اگر آنها فایل اظهارنامه مالیاتی جداگانه که به معنی پول ممکن است وارد نمی شود برای یک سال.

نماینده Joaquin کاسترو رئیس کنگره اسپانیایی انجمن که تگزاس ترکیبات در میان سه کشور با نرخ بالای مخلوط-وضعیت خانواده گفت: نیوزویک که زمان زیادی است بیش از حد طولانی صبر کنید به شدت نیاز به پول که بدهکار است به آمریکایی ها است.

“باید وجود داشته باشد هر دو حزب تلاش در کنگره برای به دست آوردن دولت به انجام کار درست برای این شهروندان آمریکایی به آنها را بررسی خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” کاسترو گفت. “این قبر بی عدالتی در نظر نحوه اداره تفسیر این قانون که تصویب شد.”

کاسترو در ادامه می گویند که اگر هیچ چیز انجام شده است دموکرات ها باید شامل زبان در آینده لایحه ای را برای اصلاح این مشکل است. او همچنین برجسته نیوزویک گزارش Latino حمایت گروه ها و دیگران که در حال تقلا برای کمک به اسپانیایی ها صدمه دیده و دیگر اثر از شیوع ویروس.

“این خوب است برای دیدن خدمات اجتماعی سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های مذهبی گام تا, اما این یک جایگزینی برای دولت ایالات متحده ارسال شهروندان آنچه آنها به عنوان” او گفت:.

Marco Rubio
سناتور مارکو روبیو در حال سخنرانی در کمیته اطلاعات مجلس سنا نامزدی شنوایی در مارس 5.
اندرو بیلبائو-استخر/گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>