روبیو شنود گذاشته باشند به عنوان اقدام رئیس مجلس سنا اینتل کمیته

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — مارکو روبیو از فلوریدا انتخاب شده است به عنوان سرپرست و رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز دوشنبه اعلام کرد پس از سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن موقت استعفا از پست میان نظارت بر معاملات سهام.

“ارشد سناتور فلوریدا است با استعداد و با تجربه سنا رهبر با تجربه و تخصص در امور خارجی و امنیت ملی مهم است. سناتور روبیو بود انتخاب طبیعی به صورت موقت این انتساب بر اساس انباشته کمیته خدمات” مک کانل در بیانیه ای گفت. “خود را ثابت رهبری در مسائل مربوطه تنها تصمیم آسان تر است.”

روبیو همچنین صندلی های سنا کسب و کار کوچک کمیته و دوم-بالاترین-رتبه جمهوری خواه در کمیته روابط خارجی سنا.

“من سپاسگزار به رهبر مک کانل برای اعتماد به نفس خود را در من منجر به کمیته اطلاعات مجلس سنا در طول سناتور با مته سوراخ کردن در شرایطی از ریاست,” سناتور فلوریدا در بیانیه ای گفت. “این کمیته شده است که انجام آن کار به طور جدی و من مشتاقانه منتظر ادامه آن سنت است.”

سناتور مارک وارنر پانل دموکراتیک معاون استقبال اعلام کرد و گفت روبیو “شده است یک شریک بزرگ در هوش و مسائل مربوط به امنیت ملی و من مشتاقانه منتظر به کار با او در نقش جدید خود به عنوان رئیس بازیگری.”

مجلس نمایندگان آمریکا هفته گذشته اعلام کرد که با مته سوراخ کردن یک جمهوری خواه از کارولینای شمالی خواهد بود به طور موقت کنار پله به عنوان رئیس هوش پنل میان فدرال پروب به فروش سهام در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با مته سوراخ کردن و خود فروخته بین 600.000 $و $1.7 میلیون نفر در سهام بین پایان ماه ژانویه و اواسط ماه فوریه فقط قبل از رکود اقتصادی موجب شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. آنها نیز خریداری شده بین از 16000 $و $65,000 از سهام 4 فوریه.

کارولینای شمالی سناتور مانند دیگر سناتورهای شرکت در بسته-درب جلسات مورد تهدید COVID-19 بالا بردن سوال که آیا مالی خود را حرکت شکل گرفته بودند اطلاعات دریافت شده در جلسات.

ماموران اف بی آی کشف و ضبط با مته سوراخ کردن تلفن همراه به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به معاملات هفته گذشته است.

با مته سوراخ کردن است در دفاع از فروش گفت: “با اتکا تنها در گزارش های خبری” به اطلاع تصمیم گیری برای فروش سهام در فوریه 13, قبل از کسب و کار دستور داده شد به مدارس بودند توقیف و اقتصاد آورده بود به توقف به دلیل coronavirus. او همچنین خواسته سنا کمیته اخلاق برای باز کردن یک نقد و بررسی از این موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>