Pittsburgh Steelers کارفرمایی ماسون رودلف و سر مربی مایک Tomlin در حال انکار و ادعا می کند از کلیولند براونز پایان دفاعی Myles گرت که رودلف زبان آمده نژادی لکه دار کردن قبل از یک نزاع و جدال که در ورزشگاه بین دو تیم در پایان یک بازی در فصل گذشته. گرت به تازگی دوباره توسط NFL بعد از اینکه به حالت تعلیق نامحدود برای پاره کردن رودلف کلاه ایمنی و تردد در آن را روی کارفرمایی ،

“او به من به نام n-کلمه” گرت گفت: ESPN مینا Kimes در مصاحبه ای که در پخش روز شنبه. “او به من به نام یک احمق n-word.”

“1000% غلط است. Bold-Faced دروغ است. من نمی اند و نه مطلق یک نژادی-لکه دار کردن” رودلف توییتی صبح روز شنبه. “این یک نفرت انگیز و بی پروا تلاش برای ترور شخصیت من.”

Tomlin همچنین حمایت کارفرمایی در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

روند اخبار

“من حمایت ماسون رودلف نه تنها به خاطر من می دانم که او نیز چون من در این زمینه بلافاصله پس از درگیری با Myles گرت و متعاقبا پس از بازی” Tomlin گفت. “من تعامل با بسیاری از مردم در کلیولند براونز سازمان — بازیکنان و مربیان است. اگر ماسون گفت: آنچه Myles ادعا آن را در بسیاری از فعل و انفعالات من تا به حال با کسانی که در Browns’ سازمان است. در مکالمات من تا به حال بسیاری از عبارات از غم و اندوه برای چه برخوردی. من هیچ نشانه ای از هر چیزی نژادی یا هر چیزی که طبیعت در آن تعاملات است.”

زمانی که گرت اعتراض خود را تعلیقاو گفت: NFL رودلف او را به نام نژادی لکه دار کردن اما NFL می تواند به پیدا کردن هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا است. پس از جزییات تعلیق جلسه به بیرون درز شد گرت انتشار بیانیه ای گفت: نبود قصد خود را برای که اطلاعات عمومی تبدیل شده است.

Kimes خواسته گرت چرا او نمی خواهم ادعا می کنند خود را در برابر رودلف به خارج و گرت در پاسخ او “نمی خواهم به سعی کنید به استفاده از آن به عنوان توجیهی برای اعمال و رفتار من.”

رودلف بود به حالت تعلیق برای نقش خود را در زمینه درگیری اما او جریمه $50,000 توسط NFL. هر دو رودلف و گرت می تواند دیده می شود تلاش برای حذف هر یک از دیگر در حالی که کلاه کج بر روی زمین قبل از گرت ضربه رودلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im