‘Rupaul’s Drag Race’ فصل 12 پخش: چگونه به تماشای فصل جدید آنلاین

هر بار که بینندگان یک فصل جدید از rupaul’s Drag Raceبسیاری از طرفداران خود را پیدا اشتباه در مورد دقیقا جایی که آنها قادر خواهد بود برای دیدن فصل جدید آنلاین. پس از همه, نشان می دهد, تا به حال خانه های زیادی شروع با آرم قبل از حرکت به VH1 در ایالات متحده با اکثر فصول پخش بین المللی در Netflix بکشد به جز تمام ستاره هاکه به نظر می رسد در چند جریان خدمات در آن اجرا کنید تا از تازه ترین های نجومی آمد به Netflix بکشد.

این خبر که در مسابقه با تمام ستاره است که در مورد به حرکت از VH1 به Showtime بدان معنی است که حتی سخت ترین طرفداران کشیدن ممکن است پیدا کردن خود مطمئن نیستید که در آن برای پیدا کردن آینده کشیدن مسابقه فصل 12 آنلاین.

چگونه به سازمان دیده بان rupaul’s Drag Race فصل 12 آنلاین در ایالات متحده آمریکا

در امریکا, کشیدن مسابقه فصل 12 برتر خواهد شد در روز شنبه, مارس 28 با قسمت 1 (شامل مهمان قاضی Nicki Minaj) پخش در 8 p. m. ET. به تماشای آن آنلاین زنده بینندگان باید برای ورود به VH1 وب سایت و یا برنامه خود را با کابل ارائه اطلاعات برای دسترسی به جریان.

برای سازگاری با قسمت زندگی می کنند پس از آن پخش شده و بینندگان می توانید آن را در VH1 نرم افزار و وب سایت با آگهی های تبلیغاتی. کسانی که نمی خواهند خود را در مسابقه با تجربه قطع شده توسط تبلیغات می توانید از قسمت خرید در iTunes در مدت کوتاهی پس از آنها هوا است.

rupaul's drag race season 12 watch online
“Rupaul’s Drag Race” فصل 12 توسط جریان در VH1
VH1

برای ایالات متحده طرفداران که می خواهند به تماشای قسمت های قدیمی از مسابقه کشیدنبرخی از فصول هستند آسان تر برای دسترسی به بیش از دیگران است. آمازون نخست تصویری دارای پنج فصل در حالی که Hulu همه چیز به Bianca دل ریو برنده شدن در فصل 6. VH1 سپس فصول 10 و 11 اما طرفداران که می خواهند به تماشای فصل 7, 8 و یا 9 را به آنها را خرید از یک فروشگاه دیجیتال مانند آمازون یا آیتونز.

چگونه به سازمان دیده بان rupaul’s Drag Race فصل 12 در سطح بین المللی

برای بسیاری از مناطق در سراسر جهان Netflix بوده از rupaul’s Drag Raceو فصل 12 خواهد بود بدون استثنا. قسمت از نمایش را به Netflix صبح روز بعد از آنها هوا در VH1 معنای اول در دسترس خواهد بود برای تماشای آنلاین از یک دقیقه نیمه شب گذشته PT روز شنبه, آوریل 29. هنگامی که آن را به نظر می رسد در خوراک خود شما بستگی دارد زمان تفاوت از سواحل غرب ایالات متحده در انگلستان به عنوان مثال قسمت پخش خواهد شد در روز شنبه ها در ساعت 8:01 صبح

طرفداران خارج از آمریکا و کانادا و انگلستان و ایرلند همچنین می توانید تماشای مسابقه کشیدن در WOW ارائه این خدمات جریان از نمایش شرکت تولید جهانی از تعجب با محتوای منحصر به فرد تنها در streamer.

Rupaul’s Drag Race فصل 12 شروع می شود روز شنبه, مارس 28 در 8 p. m. ET در VH1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im