روپرت مرداک پسر استعفا از اخبار شرکت هیئت مدیره

روپرت مرداک پسر جیمز به استعفا از هیئت مدیره از اخبار شرکت, با استناد به “اختلاف نظر بر سر برخی از محتوای سرمقاله” منتشر شده توسط رسانه های امپراتوری رسانه های خبری.

با توجه به اسناد ثبت شده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC), آقای مرداک به اطلاع شرکت او استعفا از هیئت مدیره با اثر فوری.

در استعفا نامه مورخ جمعه نوشت: “خانم ها و آقایان: من بدینوسیله مناقصه استعفای من به عنوان یک عضو از هیئت مدیره از اخبار شرکت (“شرکت”) موثر از تاریخ در این خصوص.

“استعفای من به دلیل اختلاف نظر بر سر برخی از محتوای سرمقاله منتشر شده توسط شرکت رسانه های خبری و برخی دیگر تصمیم گیری های استراتژیک.”

ماهیت اختلافات و یا رسانه های خبری در سوال اعلام نشده است.

روپرت مرداک رئیس اجرایی از اخبار شرکت و دیگر او را پسر Lachlan, co-رئیس با صدور بیانیه مشترک در روز جمعه.

جفت گفت: “ما سپاسگزار به جیمز خود را برای سال های بسیاری از خدمات به این شرکت است. ما برای او آرزوی بهترین ها را در آینده خود تلاش.”

روپرت مرداک اخبار شرکت را پوشش می دهد رسانه ها در سراسر جهان از جمله خورشید بار و ساندی تایمز – به عنوان به خوبی به عنوان Harper Collins Publishers در انگلستان است.

اخبار شرکت همچنین دارای نیویورک پست در ایالات متحده و شاخص Dow Jones با نام تجاری که شامل مالی نام تجاری وال استریت ژورنال.

بازوی استرالیا شرکت بیشتر صاحب یک شماره محلی و ملی مقالات و پخش.

خارج از اخبار شرکت های 89-سال-رسانه های مغول نیز صاحب 20th Century Fox و Fox شبکه از جمله فاکس نیوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر