مجری رادیویی محافظه کار و اخیر دریافت کننده مدال آزادی ریاست جمهوری Rush Limbaugh گفت: مخاطبان خود را همزمان نشان می دهد روز شنبه که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg تا به حال شانس کمی برای برنده شدن حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری به دلیل “آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک دختر و پسر نوجوان.”

Buttigieg که ازدواج شوهر خود تصفیه و تزکیه در ژوئن 2018 پدید آمده به عنوان یک دونده جلو در دموکراتیک رقابت برای کاخ سفید. با 24.4 درصد از آرا Buttigieg دست دوم در روز سه شنبه, نیوهمشایر, اولیه دست به ورمونت سناتور برنی ساندرز توسط کمتر از 4000 در رای.

در شدت مورد بحث و مجادله آیووا, قفقاز, Buttigieg برنده اعلام شد بیش از ساندرز توسط یک دهم از یک درصد و نقطه به دست آوردن 26.2 درصد از آرا.

Limbaugh صحبت شد در مورد کسی که می تواند شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات خواستار ساندرز “یک dyed-in-the-wool سوسیالیستی که حتی یک دموکرات است.”

Limbaugh سپس توضیح آنچه که به اعتقاد او “بزرگ poobahs در حزب دموکرات” فکر شد.

“سپس آنها را در حال نشستن وجود دارد و آنها به دنبال شهردار پیت 37 ساله گی پسر شهردار از جنوب خم را دوست دارد به بوسه شوهر خود در بحث مرحله” Limbaugh گفت. “و به آنها گفت:” درست است. چگونه است که رفتن به دنبال یک زن 37 ساله پسر گی, بوسیدن شوهر خود در مرحله بعدی به آقای مرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? چه چیزی قراره اتفاق می افتد وجود دارد؟””

“آنها باید به دنبال آن” Limbaugh اضافه شده است. “آنها باید گفت که با وجود تمام پیشرفت های بزرگ و با وجود همه wokeness و با وجود همه زمین که پوشش داده شده است و آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله جمهور. آنها باید گفت این آنها نیست؟”

نیوزویک رسیده به Buttigieg انتخاباتی برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

pete buttigieg, chasten buttigieg
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg به نظر می رسد بر روی صحنه با شوهر خود تصفیه و تزکیه Buttigieg اولیه او در شب دیده بان حزب در 11 فوریه سال 2020 در Nashua, New Hampshire.
متی Cavanaugh/گتی

Limbaugh مرجع برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “آقای مرد” به سرعت تبدیل به یک روند موضوع در رسانه های اجتماعی به عنوان شخصیت رادیویی بود برای انتقاد از خود را ضد همجنس اظهارات.

“ما هیچ چاره ای اما به اعتراف است که مغلوب ساختن پیشی جستن او رای دهندگان و هواداران باید به بلوغ عاطفی از 12 سال پسران ایم” @ladyjld. “این تنها راهی است که از جمله ‘طنز’ می تواند درخواست تجدید نظر به آنها را. رای بزرگسالان بازگشت به قدرت در سال 2020!”

“من فرض Rush Limbaugh غافل است که “آقای مرد” است که نام یک وب سایت محبوب اختصاص داده شده به فهرستنویسی نر برهنگی در فیلم است که در درجه اول مرد userbase ایم” خواننده/ترانه سرا دنی آهنگ.

“آنچه غیر قابل تحمل, کون Limbaugh است” توییتی سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو والش.

“در طول این تلاش اولیه فصل” نوشت: @jaimeleah2 “من خوشحالم که چپ می تواند حداقل به اتحاد و دفاع از @PeteButtigieg حق خود را به بوسه, ناز, سکس عمومی است. #MrMan”

Limbaugh صحبت کرده است منفی در مورد ازدواج همجنسگرایان در گذشته گفت: در سال 2015 است که عمل به سرزنش برای کاهش عضویت در کلیسا.

“بسیاری از این کلیساها در حال حاضر انجام همجنسگرا ازدواج” Limbaugh گفت. “آنها مقدر گی شبان یا وزیران و در برخی موارد زن و شبان و وزیران است که شما ممکن است فکر می کنم باعث می شود برخی از مردم به ترک آن کلیسا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su