راش Limbaugh شروع روند در توییتر در سراسر ایالات متحده در بعد از ظهر دوشنبه پس از بحث محافظه کار میزبان رادیو اعلام کرد که او به تازگی تشخیص داده شده با پیشرفته سرطان ریه است و در حال حاضر تحت درمان است.

Limbaugh, 69 بسته خود را در سراسر کشور همزمان نشان می دهد امروز با آشکار به شنوندگان خود را که او تا به حال تشخیص داده شده مبتلا به سرطان پیشرفته در اوایل این ماه.

“من باید به شما بگویم امروز چیزی که من آرزو می کنم من باید به شما بگویم. این یک مبارزه برای من چون من تا به حال برای اطلاع رسانی به کارکنان من اوایل امروز,” او گفت:. “من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم که من اجازه همه را با. نتیجه این است که من تشخیص داده شده اند با پیشرفته سرطان ریه است.”

او توضیح داد که او تا به حال تجربه کرده تنگی در نفس در روز تولد خود را آخر هفته 12 ژانویه و بعد از تایید به سرطان توسط دو موسسات پزشکی در ژانویه 20.

“من آرزو می کنم من باید به شما بگویم این و من فکر کردم در مورد نه گفتن کسی” Limbaugh ادامه داد. “من فکر کردم در مورد تلاش برای انجام این کار بدون کسی دانستن به همین دلیل من نمی خواهم ساخت چیزهایی که در مورد من اما قصد دارد به روز که من هستم رفتن به قادر به اینجا چون من تحت درمان و یا من در واکنش به درمان, و من می دانم که می تواند الهام بخش همه انواع کنجکاوی با مردم بدانم چه خبر است.”

میزبان اظهار داشت که در حالی که تشخیص ممکن است مانع بحث خود را نشان می دهد او هنوز هم در نظر دارد در ادامه برنامه به عنوان او تحت درمان است. “این اتفاق افتاده و قصد من این است که به اینجا می آیند من هر روز می توانید انجام دهید این برنامه به عنوان به طور معمول و به شایستگی و به عنوان ماهرانه که من هر روز انجام,” او گفت: “از آنجا که منبع من بیشترین رضایت حرفه ای و شخصا.”

Rush Limbaugh
رادیو میزبان بحث نشان می دهد و محافظه کار مفسر Rush Limbaugh صحبت می کند و در “یک Evenining با راش Limbaugh” رویداد May 3, 2007 در نوی میشیگان.
لایحه Pugliano/گتی

ده ها هزار نفر از طرفداران و منتقدان Limbaugh بلافاصله در زمان به توییتر پس از اعلام شکست با بسیاری از ارائه تسلیت خود به بحث محافظه کار است. از بعد از ظهر دوشنبه, ‘راش Limbaugh’ رز به بالا ترین روند موضوع در پلت فرم رسانه های اجتماعی در آمریکا است. در زمان انتشار نام او تا به حال به دست آورد بیش از 75,000 توییتهایی.

“به عنوان یک لیبرال دموکرات من مخالفت Rush Limbaugh با هر فیبر از من بودن. اما به عنوان یک پزشک, من نمی خواهید پیشرفته سرطان ریه بر کسی. ما باید محبت و همدلی برای درد و رنج انسان—حتی برای ما سیاسی دشمنان است. من آرزو می کنم او بیشتر وقت خود را با خانواده” جراح یوجین گو توییتی.

“من می توانم در یک مقدار زیادی در مورد Rush Limbaugh که مبتلا به سرطان ریه است. اما آنچه من را انتخاب کنید به گفتن است که من خوشحالم که یک مرد با یک بسیار دردناک بیماری می تواند استطاعت درجه یک مراقبت—و من به شما رای برای سیاستمداران اطمینان حاصل خواهد کرد که هر آمریکایی دسترسی به درمان” داستان خام خبرنگار Matthew Chapman توییتی.

“مانند بسیاری از کسانی که بر این باورند در محافظه کارانه علت مایل #RushLimbaugh بهترین ها در مبارزه خود را در برابر سرطان است. #BeatCancer #PrayersForRush,” سناتور لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی نوشت.

“با تشکر از شما برای همه چیز شما انجام داده ام به نمایندگی از محافظه کاری, Rush Limbaugh. لطفا می دانم که میلیون ها نفر از آمریکایی ها ایستاده با شما. ارسال شما دعا برای قدرت و بهبود سریع,” محافظه کار فعال اسکات Presler توییتی.

“هیچ کس انجام داده برای پیشبرد آرمان آزادی از دوست من, Rush Limbaugh,” جف جلسات توییتی. “درخشان خود را تجزیه و تحلیل روز به روز سال به سال نشان دهنده یک به یاد ماندنی سهم به اصول محافظه کار و قوی امریکا است. دعاهای ما با او و خانواده اش برای امید و شفا است.”

“این من به ارمغان می آورد و اندوه به شنیدن این که راش Limbaugh تشخیص داده شده است با پیشرفته سرطان ریه است. او یک محافظه کار صدا و یک جنگنده واقعی. او مبارزه خواهد کرد و این ضرب و شتم. نماز را با عجله و خانواده اش” کاربر توییتر @real_defender نوشت.

“من بسیار غمگین هستم که فقط شنیده ام که راش Limbaugh سرطان دارد. راش – که یک خواننده بزرگ – شده است فوق العاده مهربان به من در طول زندگی حرفه ای من” نویسنده براد ثور توییتی. “من آرزو می کنم او را کامل و بازیابی سریع و من آرزو می کنم همه عزیزان خود را صلح و قدرت و مثبت به عنوان چهره آنها در این سفر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im