رئیس جمهور ولادیمیر پوتین از روسیه و رجب طیب اردوغان ترکیه را به یک فصل جدید در این شورشیان شمال غربی استان ادلب سوریه به دنبال پایان دادن به خشونت بین دو طرف مخالف آنها حمایت در این کشور جنگ داخلی.

شش ساعت مذاکرات بین دو مردان هیئت سهشنبه جدید تولید یادداشت تفاهم برای تولید یک آتش بس موثر نیمه شب بین سوریه را در مسکو مورد حمایت دولت آنکارا حمایت کرد. این توافق همچنین به تولید یک راهرو انسانی برای نمرات از غیرنظامیان در حال فرار از توپخانه و بمباران و شش کیلومتر deconfliction منطقه در امتداد محور استراتژیک M4 و M5 بزرگراه در ادلب.

این توافق همچنین ایجاد اضافی مشترک روسی-ترکی نظامی گشت زنی طراحی شده برای به اجرا درآوردن قطع خصومت.

دو کشور به طور کلی تأیید تعهد خود را پنج شنبه به سوریه و تمامیت ارضی بین المللی مبارزه با تروریسم و سوریه در مسیر حل مناقشه در خط با سازمان ملل متحد.

vladimir, putin, recep, tayyip, erdogan, talks, syria
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در دیدار با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در کاخ کرملین در مسکو 5 مارس. دو مرد مورد بحث و بالاتر از همه از افزایش بحران بین دو طرف مخالف آنها در حمایت از سوریه به شورشیان استان ادلب.
پاول GOLOVKIN/استخر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پس از نه سال جنگ پوتین و اردوغان پدید آمده است به عنوان دو بین المللی ضامن. دو مرد خود را زده عمده معامله بیش از ادلب در طول یک ماه سپتامبر 2018 جلسه در روسیه در دریای سیاه رفت و آمد مکرر شهر سوچی اما این آتش بس از هم پاشید و منجر به درگیری نه تنها بین نیروهای سوری و شورشیان اما نیروهای ترکیه به عنوان به خوبی.

روسیه را متهم ترکیه از عدم به سوچی تعهدات انجام نمی دهد به اندازه کافی به منظور تسهیل در حذف گروه های شبه نظامی مانند حیات تحریر الشام سابق سوریه شاخه ای از القاعده است. از اعضای ائتلاف همچنان به ورزش قابل کنترل ادلب شده است و محروم از هر گونه توافق با توجه به طراحی های آن به عنوان یک سازمان تروریستی است.

سوریه و همکاری نیروهای راه اندازی جدید ادلب حمله در ماه دسامبر طوفان گذشته تاسیس خطوط از کنترل است. با حمایت هر دو سوریه و روسیه, airpower آنها ساخته شده رعد و برق سود و به سرعت در محاصره ارتش ترکیه مشاهده پست.

به سوریه حمله اصلاح استراتژیک M5 بزرگراه و نزدیک نزدیکی بزرگراه M4 ترکیه فرستاده اضافی نیروهای نظامی و تجهیزات به صورتی همسایه سوریه استان است. دمشق و مسکو را متهم کرد آنکارا از به طور مستقیم حمایت از نیروهای جهادی و سوریه و ترکیه, نیروهای شروع به ضربه زدن به یکدیگر به طور مستقیم در هفته های اخیر نزدیک به یک جنگ تمام بین دو کشور با سابقه مشکل.

ترکیه اوایل حامی 2011 قیام علیه بشار اسد و پیوستن به ایالات متحده در حمایت از شورشی و جهادی قیام علیه یک رهبر که ایستاده بود متهم به جنایت علیه بشریت است. واشنگتن بعد از تغییر استراتژی خود نسبت به مبارزه با داعش (ISIS) با حمایت از سوریه نیروهای دموکراتیک که شبه نظامی کرد اکثریت در نظر گرفته شده است یک سازمان تروریستی توسط ترکیه است.

در حدود همان زمان ایالات متحده در تراز وسط قرار دارد با سوریه نیروهای دموکراتیک روسیه مداخله به نمایندگی از بشار اسد که آماده نبرد با نیروهای به طور پیوسته از طریق شورشی و جهادی خاک در سال های اخیر است. پی در پی ضرر و زیان توسط مخالفان مجبور آخرین آن عمده بین المللی حامی, آنکارا برای پیوستن به مسکو و تهران در سه جانبه مذاکرات صلح.

این است که در حال توسعه داستان اخبار. اطلاعات بیشتر اضافه خواهد شد آن را به عنوان در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de