روسیه Coronavirus موارد بالاترین در جهان پس از آمریکا به عنوان کشور گزارش بیش از 10 ، 000 عفونت به مدت 10 روز در یک ردیف

نیوزویک | No comments

موارد از رمان coronavirus در روسیه رسیده اند بیش از 232,200 به عنوان کشور آغاز می شود کاهش مستند اقدامات از شنبه. این کشور دیدم تقریبا 10,900 عفونت های جدید در روز سه شنبه در حالی که مرگ و میر می ایستد در 2,116 با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

این کشور در مجموع مورد تأیید پیشی گیرد که از اسپانیا فقط یک روز پس از آن پیشی گرفت و در مجموع عفونت در ایتالیا و انگلستان

آخرین سنبله علامت روسیه 10 روز متوالی بیش از 10000 روزانه موارد جدیدی از جمله 11,656 موارد جدید ثبت شده در روز دوشنبه به بالاترین سطح خود پس از افزایش شیوع این بیماری آغاز شد و با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در وب سایت دولت روسیه.

بیش از نیمی از کشور موارد و مرگ و میر در مسکو پایتخت روسیه است. این شهرستان دارای 121,301 مورد تأیید و 1,179 مرگ و میر تا به امروز با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در وب سایت از شهردار سرگئی سوبیانین.

این کشور تلفات باقی مانده است نسبتا پایین در مقایسه با کل تعداد موارد است. مقامات دولتی ادعا کرده اند روسیه کم تعداد مرگ است و نسبت به آن مقاوم ویروس تست. این کشور نیز انجام شده حدود 5.6 میلیون آزمون با توجه به Rospotrebnadzor کشور خدمات فدرال برای نظارت بر حقوق مصرف کننده حفاظت و انسان خوب بودن.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در روز دوشنبه اشاره کرد که این هفته لغو محدودیت خواهد باید تدریجی و متناسب با شرایط محلی مناطق.

“همه (coronavirus-مرتبط) اقدامات ما گرفته شده به ما اجازه می دهد به حرکت به مرحله بعدی در مبارزه با این بیماری همه گیر و شروع یک مرحله به مرحله بلند کردن اجسام از مستند محدودیت های” پوتین گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز دوشنبه.

“ما نباید اجازه دهند که یک شکست و یک عقبگرد موج جدیدی از این بیماری همه گیر و افزایش عوارض جدی است. یک بار دیگر وجود نخواهد داشت سریع بلند کردن اجسام از محدودیت. آن را به زمان قابل توجهی را,” او گفت:.

در حالی که برخی از بخش ها از جمله ساخت و ساز و کشاورزی مجاز به سر کار از شنبه جرم رویدادهای عمومی ممنوع باقی می ماند و کسانی که در سن 65 یا بیشتر در حال خواسته به در خانه باقی می ماند.

از سه شنبه های تولیدی, صنعتی و ساخت و ساز بخش در مسکو در حال از سرگیری عملیات در حالی که ساکنان پایتخت و سنت پترزبورگ (دومین شهر بزرگ روسیه پس از مسکو) ملزم به پوشیدن ماسک و دستکش در تمام مناطق عمومی و حمل و نقل عمومی.

این مستند در مسکو و سن پترزبورگ تمدید شده است به مه 31. تصمیم گیری در زمانی که به دولت باز مراکز خدمات در مسکو انتظار می رود که در حدود یک هفته به دفتر شهردار در روز جمعه تایید کرد.

Red Square, Moscow, Russia, May 2020
یک عابر پیاده حمل پرچم در حالی که راه رفتن در امتداد میدان سرخ در مسکو, روسیه در تاریخ 1 مه سال 2020 است.
گتی ایماژ

ساکنان مسکو ملزم به ماندن در خانه و بیرون رفتن تنها برای فعالیت های خاصی مانند به خرید مواد غذایی و دارو است. همه ساکنان باید دیجیتال مجوز قادر به سفر در اطراف مسکو و مسکو در منطقه عمومی یا خصوصی حمل و نقل.

“اینها اقدامات لازم به طور خودکار اجازه فرایند کنترل و جلوگیری از رشد نمایی COVID-19 موارد است. نمی رویم مگر اینکه مطلقا لازم است!,” دفتر شهردار متحده است.

رمان coronavirus بود که اولین گزارش در ووهان چین آلوده بیش از 4.1 میلیون نفر در سراسر جهان است. بیش از 1.4 میلیون گزارش از بهبود عفونت در حالی که بیش از 286,600 فوت کرده اند که از روز شنبه با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان کشورهایی با بیشترین تایید COVID-19 موارد است.

COVID-19 U.S. Statista chart
کشورهای با بیشترین COVID-19 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>