روسیه ظهور به عنوان Coronavirus کانون به عنوان کشور, ثبت بیش از 10 ، 000 مورد جدید برای چهارمین روز متوالی

روسیه به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جدید hotspot برای رمان کروناویروس که باعث COVID-19 کشور ضبط بیش از 10 ، 000 عفونت های جدید در هر روز به مدت چهار روز در یک ردیف.

از صبح روز چهارشنبه روسیه بود هفتم-بیشترین تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در جهان, با توجه به یک ردیاب به روز شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. دولت مقامات بهداشتی گزارش 10,559 موارد جدید آوردن مجموع به 165,929. بیش از 1500 نفر در حال حاضر از درگذشت COVID-19 در روسیه است.

“وجود دارد 1200 تا 1500 نفر در بخش مراقبت های ویژه تخت در سراسر کشور است. هر کس که تحت درمان با همکاری فدرال مرکز مشاوره و ما را به ایجاد یک سیستم که در آن ما می بینیم همه بیماران (هر دو سرپایی و بیمارستان های) و در آن بستر آنها اقامت” روسیه وزیر بهداشت میخائیل Murashko روز چهارشنبه گفت روسیه Tass خبر داد.

“ما در مجموع از حدود 4000 موارد شدید” Murashko اضافه شده است.

Russia coronavirus
متخصصان پزشکی حمل و نقل یک فرد در یک برانکارد از آمبولانس خارج از بیمارستان برای بیماران مبتلا به رمان coronavirus بیماری یا COVID-19 در سنت پترزبورگ در آوریل 25 در طول یک سخت مستند در روسیه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus
اولگا MALTSEVA/خبرگزاری فرانسه/گتی

مسکو, روسیه بزرگترین شهر و پایتخت کشور است که کانون با کمی بیش از نیمی از کشور را در مجموع عفونت های درون شهری. با توجه به مسکو باراین شهر را تایید کرده است 85,973 مجموع موارد از رمان coronavirus در حالی که 866 از کسانی که آلوده کرده اند. با وجود روسیه بالا عفونت نرخ مرگ و میر است و تا به حال باقی مانده است نسبتا پایین در مقایسه با چند کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا

هفته گذشته ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هشدار داد که بدترین از همه گیر شد و در عین حال آمده است. او همچنین اشاره کرد که این کشور مواجه شد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای حرفه ای پزشکی.

“جلوتر از ما یک مرحله جدید و شاید شدید ترین مرحله مبارزه با این بیماری همه گیر” پوتین گفت: در آوریل 28, آدرس که در طی آن او تمدید ملی مستند سفارش تا زمانی که ممکن است 11. “خطرات ناشی از آلوده شدن هستند در بالاترین سطح و تهدید خطر مرگبار این ویروس همچنان ادامه دارد,” او هشدار داد.

“روسیه موفق به کم کردن سرعت گسترش این بیماری همه گیر اما ما نمی گذشت, اوج و در عین حال” پوتین اضافه شده است.

روسیه در زمان اوایل اقدامات سختگیرانه در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. کشور تعطیل بسیاری از آن از 2600 مایل طولانی مرز مشترک با چین در ژانویه 31. سپس کمی بیش از دو هفته بعد در فوریه 18, روسی ممنوع اتباع چینی از ورود به کشور در حال گسترش این ممنوعیت برای همه اتباع خارجی یک ماه بعد در مارس 18. این کشور نیز تعطیل مرزهای زمینی خود با لهستان و نروژ در 14 مارس ،

با وجود این محدودیت بر مسافران خارجی و مستند اقدامات در رمان coronavirus موفق به گسترش به طور گسترده ای. پوتین نیز دیده می شود یک شیب قابل توجهی در تصویب امتیاز به عنوان همه گیر رشد کرده است. فوربس روسیه گزارش در پایان مارس که رئیس جمهور روسیه تصویب امتیاز شد و در 14 سال اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر