سه مسکو خواهر متهم به قتل پدر خود را به احتمال زیاد به هزینه کاهش می یابد و به “لزوم دفاع از خود” خود وکلا می گویند.

تصمیم روسیه رئیس دادستان می تواند منجر به پیگرد قانونی بودن کاهش یافته است, وکیل الکسی Parshin گفت: Tass news agency.

در ماه جولای 2018 نوجوان Khachaturyan خواهر با ضربات چاقو و ضرب و شتم پدر خود را به مرگ در خواب خود را.

او تا به حال مورد ضرب و شتم و آزار جنسی آنها بسیاری از روس ها خواست خود را آزاد کند.

بیش از 350000 نفر با امضای یک طومار حمایت از خواهران و خود را با مشخصات بالا مورد یک استدلال قوی برای یک قانون جدید در برابر خشونت خانگی می رود به اثر این سال است.

فعالان حقوق بشر استدلال می کرد که خواهر بودند جنایتکاران اما قربانیان آنها تا به حال هیچ وسیله ای برای گرفتن کمک و حفاظت از آنها سوء استفاده پدر.

Krestina آنجلینا و ماریا Khachaturyan بودند که 17, 18 و 19 زمانی که آنها با ضربات چاقو پدر خود را به مرگ و در حال حاضر چهره تا 20 سال در زندان پس از کمیته تحقیقاتی (SK) متهم را قتل عمد.

آقای Parshin گفت: “دادستان گرفته یک موقعیت است که این دفاع و SK به در نظر گرفتن موقعیت که محققان باید این را در نظر بگیرید. این را من فکر می کنم منظور بررسی بیشتر.

“من امیدوارم که پس از آن پرونده بسته خواهد شد در برابر دختران است. من فکر می کنم آن را یک ماه دیگر یا دو.”

خواهر زنده در مکان های مختلف و نمی تواند صحبت می کنند و به یکدیگر و یا به رسانه ها. آنها می آیند و می روند, اما نمی توانید با کسی ارتباط برقرار مرتبط با پرونده وکیل گفت.

معاون دادستان کل ویکتور پوزخند به نقل از آقای Parshin گفت: SK را نتیجه گرفته نشده بود حساب کامل از شرایطی که باعث جوان به قتل است.

پدر رفتار آقای پوزخند استدلال مطرح شده یک تهدید واقعی برای خواهران’ ایمنی که توجیه آنها با توسل به هر وسیله ای برای دفاع از خود.

  • چرا روس ها با استفاده از خونین را برای مقابله با خشونت خانگی?

آقای Parshin گفت: “من فکر می کنم توجه عمومی را تحت تاثیر قرار این به این معنا است که این نه یک ‘عادی’ مورد است.”

“قانونی اندام تا به حال به توجه بسیار نزدیک به این مورد. پس از آن خوب است. ما یک فرصت است که دختران فقط نمی خواهد متهم به baselessly – به عنوان اغلب اتفاق می افتد.”

او گفت: این پرونده را تحت بررسی بیشتر توسط کارشناسان اما “است که به احتمال زیاد برای تایید نتیجه گیری و پس از آن ما انتظار داریم که محققان را رها تحقیقات جنایی”.

مشاهده بیشتر در استفاده داخلی در روسیه:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im