روسیه مداخله برای کمک به تهمت پیروزی مجدد در انتخابات نمایندگان کنگره آمریکا شنیدن

ما سازمان های اطلاعاتی هشدار داده اند که روسیه در تلاش است برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توانید انتخاب مجدد در ماه نوامبر در آمریکا گزارش رسانه های.

نظرات در آمد یک بسته-درب جلسه به خانه هوش کمیته در 13 فوریه مقامات به ما گفت رسانه ها.

رئیس جمهور تهمت بود گزارش غضبناک, شکایت که دموکرات ها را با استفاده از اطلاعات در برابر او.

او خود را جایگزین اقدام رئیس اطلاعات جوزف مگوایر در روز پنج شنبه.

نیویورک تایمز گزارش داد که آقای تهمت بود به خصوص عصبانی است که آدام شیف های دموکرات که منجر به استیضاح در برابر او بود که در این جلسه.

آقای مگوایر شد علاقه به نامزد دائمی مدیر اطلاعات ملی (DNI) پست, واشنگتن پست گفت.

این مقاله گفت: رئیس جمهور تغییر ذهن خود را هنگامی که او در بر داشت در مورد این جلسه و آنچه که او به نام “بی وفایی” از کارکنان خود را.

رئیس جمهور این هفته اعلام کرد که آقای مگوایر خواهد بود جایگزین ریچارد Grenell سفیر آمریکا به آلمان و یک تهمت وفادار.

دو مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نیویورک تایمز گفت که جایگزینی آقای مگوایر به زودی پس از ستیز جلسه بود یک تصادف است.

ما مقامات اطلاعاتی می گویند روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 برای افزایش Mr مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و باعث هرج و مرج در درون ما روند انتخابات.

دموکرات ها انتقاد رئیس جمهور برای انتصاب آقای Grenell که قبلا بازی کردن میزان روسیه دخالت در انتخابات و جشن ظهور راست سیاستمداران در اروپا است.

Ned قیمت یکی از دستیاران سابق آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سلف باراک اوباما رئيس جمهور گفت: تا به حال “کاهش یافته است جدول کلمات متقاطع است که او هر گونه استفاده از هوش”.

“او فقط نام ترین سیاسی و ساینده – سفیر آمریکا در آنچه که قرار است به حداقل سیاسی – و بدون شک ظریف – نقش” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im