روسی خبرنگار Milashina که در معرض چچن, گی, پاکسازی حمله در گروزنی

بی بی سی جهان | No comments


به خوبی شناخته شده روسی روزنامه نگار و وکیل توصیف کرده اند که مورد ضرب و شتم توسط یک باند در یک هتل در چچن سرمایه گروزنی.

یلنا Milashina که در معرض ربودن و شکنجه گی چچن مردان در گروزنی با مارینا Dubrovina برای محاکمه محلی و وبلاگ نویس است.

او گفت: این جفت ارز شد مجموعه که توسط گروهی از مردان و زنان در لابی Kontinent هتل.

پلیس در حال بررسی حادثه محلی شورای حقوق بشر گفت.

در بیانیه ای خطاب به پلیس نوشته شده توسط Milashina در Facebook روزنامه نگار گفت: او شاهد حمله به, مرتبط با او کار حرفه ای به عنوان او تا به حال شده است تهدید مقامات چچنی قبل و توسط رمضان قدیروف شخصا.

“آن هماهنگ, هماهنگ,” او گفت, بین نژادهای مختلف, در روز جمعه. “این اراذل و اوباش تحریک; زن اراذل و اوباش انجام این حمله تنبیهی. آنها زنان جوان و دختران و مردان ایستاده بودند نزدیک و به آنها دستورالعمل.”

این جفت ارز تحت درمان قرار گرفتند به طور خلاصه در بیمارستان و گزارش حادثه به مقامات چچنی. این اتفاق افتاد و در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب روز شنبه و فیلم برداری شده بود توسط مهاجمان کاغذ گفت.

Milashina پلیس گفت که او و خانم Dubrovina بودند بازگشت از یک کافه در سراسر جاده از هتل زمانی که آنها را دیدم بیش از 15 نفر در لابی از جمله یک مرد با یک دوربین.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

به عنوان جفت توسط منتظر آسانسور بودند با نزدیک شدن توسط برخی از گروه و یکی از زنان متهم و آنها را از آمدن به “دفاع از وهابی”.

“دوم زن از من پرسید که ما آمده بودند برای دفاع از. من یک شانس برای پاسخ به, قبل از او به من رسید و در صورت.

“پس از آن کل جمعیت شروع به ضرب و شتم من و مارینا Dubrovina; آنها برداشت ما از گردن و سر انداخت به ما به زمین شکست سر ما در برابر سنگ مرمر طبقه با نیروی زیادی که به من چپ با کبودی و جراحات. سپس آنها را لگد مرا سخت در معده و yanked مو من.”

فعالان حقوق بشر و نظارت سازمان امنیت و همکاری اروپا نام مقامات به سرعت به بررسی حمله.

قدیروف رئیس جمهور حکومت روسیه در جمهوری چچن برای 13 سال است و دیده می شود به عنوان یک متحد سرسخت رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اما او متهم شده است که توسط گروه های حقوق بشر از جدی نقض حقوق بشر از جمله آدم ربایی و شکنجه مخالفان و مردان همجنسگرا.

“همه کسانی که در دفاع از حقوق بشر, گروه, همجنس باز ما ظاهرا باید در جمهوری چچن هستند و عوامل خارجی,” او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک sportscarglobal در سال 2018 است.

یلنا Milashina و همکاران گزارش شده در سال 2017 در مبارزات انتخاباتی از آدم ربایی و شکنجه و کشتار مردان همجنسگرا در چچن. او مجبور به ترک روسیه برای چندین ماه در پاسخ به تهدید به مرگ. او روزنامه نیز در معرض تهدید است.

روسی, روزنامه نگاران و فعالان حقوق بشر به قتل رسیده اند و در سال های اخیر برای کار خود را در چچن.

ناتالیا Estemirova که مستند سوء استفاده از شهروندان چچن توسط دولت مورد حمایت نظامیان به قتل رسید در گروزنی در سال 2009.

او دوست نزدیک بود و آنا Politkovskaya یک نوایا گازتا روزنامه نگار تحقیقی که شد کشته در سال 2006 در مسکو بلوک آپارتمان. او تا به حال تحت پوشش وحشت از دومین جنگ چچن در سال 1999 بود و به دنبال افشای نقض حقوق بشر در طول جنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>