کشتی های جنگی روسیه سر به سمت سوریه مسلح با موشک های کروز پس از اعتصاب بکشند ترکیه نیروهای

یک جفت از کشتی های جنگی روسیه باید مجموعه ای از برای آب کردن سوریه استقرار آمد که فقط یک روز پس از حملات هوایی نسبت داده شده به مسکو متحد وجود کشته شدن ده ها تن از نیروهای ترکیه.

دو ناوگان دریای سیاه ناوچه, ادمیرال ماکاروف و دریاسالار Grigorovich, “به طور همزمان شروع به عبور از طریق ترکیه بسفر و داردانل, تنگه به سمت دریای مدیترانه” وزارت دفاع روسیه روز جمعه گفت. دو رگ شد به عنوان “مجهز با دقت بالا سلاح: Kalibr-NK سیستم موشکی” را به عنوان آنها انجام آنها برنامه ریزی حمل و نقل از آمادگی کریمه برای پیوستن به روسیه دائمی مدیترانه نیروی کار در خارج از کشور.

به عنوان دو کشتی سفر خود را خدمه “تکمیل یک سری از مبارزه با نیروی دریایی تمرینات در ناوگان آموزشی در محدوده دریای سیاه” وزارت گفت.

به محض ورود کشتی شد تا برای پیوستن به همکار خود دریاسالار Grigorovichکلاس دریاسالار اسنکه مانند ادمیرال ماکاروف و دریاسالار Grigorovichمی تواند حمل تا هشت Kalibr-NK آشپزی قادر به هدف قرار دادن اهداف بیش از 1600 مایل دور. روسی سطح کشتی ها و زیردریایی ها استفاده کرده اند Kalibr موشک برای حمله به داعش (ISIS) موقعیت به عنوان بخشی از مسکو کمپین برای حمایت از رئیس جمهور سوریه بشار اسد در برابر یک شورشی و جهادی قیام.

روز جمعه این سوریه بود که به طور مستقیم درگیر با دشمن: همسایه شمالی ترکیه که روز پنج شنبه از دست داد حداقل 33 نیروهای اضافی زخمی در حملات هوایی که تهدید به آوردن دو کشور به جنگ و به طور بالقوه در مجموعه ای بزرگتر رویارویی بین نیروهای بین المللی.

russia, kalibr, cruise, missile, isis, syria
دریاسالار Grigorovich-class frigate دریاسالار اسن آتش سوزی Kalibr موشک های کروز از دریای مدیترانه به سمت مواضع داعش در نزدیکی Al-Shola در سوریه شرقی دیرالزور استان سپتامبر 5, 2017. روسیه و ایران باید به حمایت از دولت سوریه در برابر یک شورشی و جهادی قیام هنگامی که با حمایت آمریکا و چند تن از اعضای غربی و خاورمیانه متحدان اما در حال حاضر در درجه اول حمایت ترکیه است.
وزارت دفاع روسیه

حمایت از ایران و روسیه کمک کرده است دولت سوریه دست بالا را در این کشور تقریبا نه سال جنگ داخلی اجازه می دهد نظامی برای بازپس گرفتن تقریبا تمام مخالفان-برگزار خاک به استثنای شمال غربی استان ادلب و برخی دیگر از نوار از زمین در امتداد مرز با ترکیه است. آنکارا حمایت شورشیان از شروع جنگ اما به تازگی در بر داشت خود را در درگیری مستقیم با دمشق به عنوان رقیب عملیات برخورد.

سوریه و متحدان خود را به طور پیوسته پیشرفته به ایران به عنوان یک آتش بس با میانجیگری توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان را شکست. ترکیه به دنبال توقف این پیشرفت با ارسال نیروهای بیشتر و تجهیزات است که هر دو کشور سوریه و روسیه ادعا عرضه شده به نیروهای جهادی مانند حیات تحریر الشام سابق سوریه شاخه ای از القاعده است که غالب ادلب.

وزارت دفاع روسیه به خبرنگاران گفت: روز شنبه که نیروهای ترکیه جاسازی شده بودند “تروریستی واحدهای جنگ شکل گیری” با توجه به دولتی Tass خبرگزاری روسی. یک کرملین شورای امنیت ملی بازخوانی که در همان روز اعلام کرد که “موارد غم انگیز هنگامی که سربازان ترکیه جان خود را از دست رخ داده در طول تروریست ها عملیات تهاجمی. این اشاره شد که پرسنل نظامی ترک نمی شد و قرار بود در هر نقطه خارج از خود را مشاهده پست ها در یمن است.”

تعدادی از نظامیان ترکیه کشته شده اند و بیش از ماه گذشته در حملات مقصر ارتش سوریه اما روز جمعه حمله ثابت کرد که تا بحال مرگبارترین نشده است. ترکیه نیروهای انتقام به حملات خود به مواضع کشتار آنچه که آنها ادعا می شود تا 2000 در سوریه همراه با ده ها تن از سلاح های مانند surface-to-air missile systems همراه با وسایل نقلیه و تجهیزات انبار مهمات.

سوریه وزارت امور خارجه و مقامات وزارت دفاع را رد کرد و این ارقام به عنوان یک “اغراق” طراحی شده برای پوشش نظامی ترکیه و متفقین شورشیان زیان در طول آخرین سوریه حمله نظامی با توجه به دولتی خبرگزاری جمهوری عربی سوریه.

syria, rebels, idlib, turkey, war, artillery
اعضای سوریه و ترکیه مورد حمایت جبهه آزادیبخش ملی مخالفان گروه آتش سنگین توپخانه و اسلحه در نیروهای دولتی در روستای Talhiyeh در نزدیکی شهر Taftanaz در شمال شرقی استان ادلب از دیگر موقعیت در فوریه 28. ادلب توسط آرایه ای از رقابت شورشیان و نیروهای جنگجوی قدرتمند ترین که جهادی حیات تحریر الشام یا شام آزادی کمیته در انگلیسی.
ABDULWAJED حاج ESTEIFI/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هنوز آنکارا فشرده برای حمایت از یک گروه قدرتمند از همکاران: ایالات متحده به رهبری ناتو نظامی غربی داد. ترکیه اخیرا با انتقاد توسط متحدان ناتو برای نادیده گرفتن درخواست نیست برای راه اندازی یک مرزی توهین آمیز علیه ایران حمایت کرد مبارزان و برای خرید روسیه S-400 surface-to-air missile system. اما 29-عضو ائتلاف را محکوم کرد در این حملات که به کشته شدن نیروهای ترکیه در روز پنج شنبه.

“متحدان خود ارائه عمیق ترین تسلیت برای مرگ سربازان ترکیه در شب گذشته بمب گذاری در نزدیکی ادلب. متحدان محکوم بی رویه ادامه حملات هوایی توسط رژیم سوریه و خود را حامی روسیه در ادلب استان” دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “ما آنها را به توقف حملات خود را. احترام به قوانین بین المللی. و به پشت U. N. تلاش برای یک راه حل مسالمت آمیز.”

تعدادی از فردی داد رهبران نیز ارائه شده خود همبستگی و کاخ سفید منتشر شد بازخوانی یک تماس بین اردوغان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“رئیس جمهور تهمت ابراز تسلیت و محکوم دیروز حمله که به کشته شدن ترکی پرسنل در سوریه کردند.” “رئیس جمهور تهمت مجددا حمایت خود را از ترکیه را تلاش برای د-تشدید اوضاع در شمال غربی سوریه و جلوگیری از یک فاجعه انسانی. رهبران دو کشور توافق کردند که سوریه و روسیه و رژیم ایران باید متوقف کردن حملات خود را قبل از غیر نظامیان بی گناه کشته و آواره.”

در میان برگ برنده دولت تهدید از مداخله برابر بلندی سوریه داعش در ادلب, در اوت سال 2018 مسکو فرستاده بزرگترین-تا کنون نیروی دریای مدیترانه و هشدار داد که از اقدامات تلافی جویانه در برابر هر گونه حملات تهدید روسیه پرسنل.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان در غیر این صورت نشان داد که او به دنبال بیشتر عصاره آمریکا از درگیری تبدیل چه مانده است از مبارزه با داعش به روسیه و ایران و عراق و سوریه. هنگامی که یک پیشرو در حمایت از شورشیان علیه اسد ایالات متحده به تدریج متمرکز ماموریت خود را برای شکست دادن داعش و, به عنوان از اکتبر حفظ کنترل میدان های نفت و گاز.

syria, aleppo, war, flag, victory, government
یک عکس گرفته شده در طول یک تور برگزار شده توسط سوریه وزارت اطلاعات نشان می دهد نیروهای دولتی در منطقه Al-Lirmoun شمال حلب در مارس 17. دولت سوریه بطوریکه تمامیت کلیدی استان در آخرین فشار بیشتر به گوشه ای ترکیه-حمایت شورشیان و جهادی مبارزان به دنبال سرنگونی بشار اسد.
LOUAI BESHARA/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در ضمن شدید زمین مبارزه ادامه داد بين طرف متخاصم در ادلب به ویژه بر شهر استراتژیک سراقب. شهر نهفته در استراتژیک محور دو بزرگراه عمده دولت سوریه به دنبال به چنگ ترکیه به دست.

به ناظر حقوق بشر سوریه یک بریتانیا بر اساس مانیتور با روابط به سوریه تبعید مخالفان گزارش در ادامه روسیه و سوریه حملات هوایی در سراسر ایران با سوریه بمباران در زمان هدف قرار دادن ارتش ترکیه مواضع و ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین برای مقابله به مثل با حملات هوایی.

ترکیه وزارت دفاع اعلام کرد که پنج شنبه بعد از مرگ یکی دیگر از ترکیه سرباز و زخمی شدن دو نفر دیگر. وزارت ادعا را خنثی دیگری 56 سوریه و تخریب بیشتر سوریه سلاح های نظامی و تجهیزات در اقدامی تلافی جویانه.

با روشن پایانی برای افزایش خشونت در ایران, پوتین و اردوغان به توافق رسیدند به برگزاری یک چهره به چهره دیدار به طور بالقوه هفته آینده در پایتخت روسیه است.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ التماس برای رزمندگان برای جلوگیری از تلفات ملکی و توصیف های اخیر مبادلات جنگ سوریه و نیروهای ترکیه به عنوان “یکی از نگران کننده ترین لحظات” از ظاهر مقاوم و درگیری است. او به خبرنگاران گفت: در نیویورک که “در حال حاضر زمان آن را به یک فرصت برای دیپلماسی به کار, و ضروری است که مبارزه را متوقف می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im