روسیه سفید supremacists تروریست هستند می گوید تهمت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای برچسب روسی ملی گروه به عنوان یک سازمان تروریستی.

اعلام نمرات اولین بار دولت آمریکا اعمال کرده label به یک supremacist ،

“این اقدامات بی سابقه ای گفت:” ناتان فروش دستیار وزیر امور خارجه برای مبارزه با تروریسم در روز دوشنبه.

روسیه امپریالیستی جنبش اعتقاد بر این است که ارائه آموزش نظامی به نئو نازی ها مبارزان و کمک در انتخابات دخالت در ایالات متحده است.

این گروه نیز فکر شده اند درگیر در نئو-نازی بمب گذاری در مکان های مختلف در سوئد در سال 2016 و 2017.

تعیین شده است دیده می شود به عنوان یک حرکت غیر عادی به عنوان رئیس جمهور تهمت قبلا مورد انتقاد قرار گرفته است برای عدم انجام این کار بیشتر مورد تهدید سفید برتری.

ترور تعیین می دهد دولت آمریکا قدرت برای جلوگیری از آمریکایی ها از ارائه حمایت مادی و یا شرکت در معاملات مالی با این گروه.

برای دریافت چنین تعیین یک گروه باید یک خارجی سازمان و باید مشارکت در فعالیت های تروریستی که تهدید امنیت اتباع ایالات متحده یا امنیت ملی ایالات متحده است.

وزارت خزانه داری می تواند به جلوگیری از هر گونه آمریکا دارایی های متعلق به یک نام گروه تروریستی داعش و اعضای آن می تواند مانع از ورود ما.

برچسب شده است اغلب مورد استفاده برای گروه های افراطی اسلامگرا.

روسیه امپریالیستی جنبش یک گرایان گروه شبه نظامی مستقر در سنت پترزبورگ که در آن آن را به یک اردوگاه آموزشی با اتهام لینک کلیک کنید برای سفید supremacist سازمان در غرب است.

با توجه به سوئدی محققان این گروه آموزش دیده و دو نفر از سه مرد سوئدی به اتهام بمب گذاری با هدف قرار دادن یک کافه و مراکز پناهندگان در سال 2016 و یک کنیسه سال بعد.

این گروه نه اعتقاد به حمایت دولت اما رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین را “تحمل” فعالیت های خود را, گزارش نیویورک تایمز. آن را پشتیبانی کرملین پس از 2014 الحاق اوکراین در شبه جزیره کریمه با جذب جنگجویان برای جنگ است.

ایالات متحده نیز برچسب سه نفر از رهبران گروه به عنوان فردی تروریست ها خواهد شد که در صورت جداگانه تحریم.

“این اولین بار است که ایالات متحده تا کنون تعیین شده سفید supremacists به عنوان تروریست و این نشان می دهد که چگونه به طور جدی این دولت طول می کشد سفید supremacist تهدید تروریستی” آقای فروش گفت. “ما در حال انجام کارهایی که هیچ دولت قبلی انجام داده است برای مقابله با این تهدید است.”

یک تغییر لحن برای کاخ سفید

تعیین امپراتوری روسیه جنبش به عنوان یک سازمان تروریستی نشان می دهد که برگ برنده دولت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران یک تهدید جهانی از سفید supremacist حرکات.

آمریکا سابقه طولانی در برخورد با خانه رشد سفید گرایان و supremacists – از جمله Ku Klux Klan و گروه پشت خشونت 2017 “متحد حق” تجمع در Charlottesville, Virginia. اعضای مستقر در میشیگان افراطی شبه نظامیان گروه صحنه سال 1995 در شهر اوکلاهما بمب گذاری که به کشته شدن 168 ،

در حال حاضر اما ما این است که با توجه به مشابه یا حتی بیشتر خطرات حمایت و یا تحریک از خارج از کشور است که می تواند بی ثباتی زور و نه فقط در آمریکا بلکه در میان متحدان آن را به عنوان به خوبی. راست افراطی گری به نظر می رسد که الهام گرفته 2019, Christchurch, تیراندازی در یک مسجد در نیوزیلند و حملات در اسکاندیناوی.

کاخ سفید حرکت نیز نشان دهنده یک تغییر لحن داده شده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس گذشته گفت که او فکر سفید ملی خشونت بود عمل “یک گروه کوچک از مردم” و نه افزایش تهدید جهانی.

همانطور که اغلب مورد این چند سال گذشته این آزمون در حال حاضر خواهد شد که آیا رئیس جمهور انعکاس نگرانی های خود را از مقامات دولت – و یا در تضاد با آنها.

در سال گذشته تحت یک جداگانه اقتدار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین شده ایران و نخبگان انقلابی سپاه پاسداران) به عنوان یک خارجی سازمان تروریستی برای اولین بار در آمریکا اعلام کرده بود دیگر ملت های نظامی تروریست نهاد.

رئیس جمهور مواجه شده است و انتقاد برای به حداقل رساندن خطر از سفید ملی خشونت در آمریکا به خصوص در مقایسه با دیگر گروه های تروریستی. او به طور گسترده ای محکوم به واکنش او به کشنده سفید supremacist تجمع در ویرجینیا و نظرات خود را نشان می دهد وجود دارد “بسیار خوب مردم” در هر دو طرف.

در تابستان گذشته آمریکا در مواجه با موج خشونت جمعی و تلاش های تروریستی بسیاری از آنها با هدف خاص گروه های اقلیت. دولت فاقد هر گونه فدرال برای اعمال مجازات های داخلی تروریسم مانند آن وجود دارد که به صورت بین المللی اعمال تروریستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im