روسیه مخالف است افشاگری در این هفته رای رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اصلاحات در قانون اساسی به عنوان یک شوخی اشاره به این که نسخه هایی از اصلاح قانون اساسی در حال حاضر در فروش در مسکو کتابفروشیها.

از لیبرال اصلاح طلبان به کمونیست کرملین منتقدان می گویند رای آغاز شده است که هفته گذشته و به پایان می رسد در چهار شنبه – یک آشکاری از تلاش برای نگه داشتن آقای پوتین 67 در قدرت برای زندگی است.

اما دیگر از ولرم تماس به تحریم یا رای “نه” مخالفت کردند به طور فعال مبارزه با تغییرات.

روسیه از شهدای پوتین که در تابستان گذشته با بسیج هزاران نفر در برابر مشکوک به تقلب انتخابات در مسکو همچنین نشان داده علاقه کمی در مبارزه با اصلاحات.

کارشناسان می گویند اختلافات عمیق و زیرک حرکت توسط کرملین در حال نگه داشتن مخالفان از نصب هر گونه جدی در مخالفت با آقای پوتین قصد دارد.

“کمبود منابع و کمبود چهره های جدید و کمبود هیجان و الهام و ایمان – که چیزی است که من فکر می کنم دلیل اصلی این مشکلات گفت:” ویتالی Shkliarov یک دانشگاه هاروارد و همکار و مشاور سیاسی کار کرده است که با مخالفان دولت روسیه.

“شده اند وجود دارد یک میلیون فرصت برای اثبات خود” از آقای پوتین اعلام کرد که اصلاحات او گفت:. اما پس از سالها سرکوب منتقدان کرملین احساس dispirited.

“روسیه مخالفت نمی کند و این باور را در خود دارد.”

آقای پوتین پیشنهاد اصلاح قانون اساسی در ماه ژانویه و بعد از تایید در آخرین دقیقه علاوه بر این که تنظیم مجدد ریاست جمهوری محدود به صفر و به طور بالقوه اجازه می دهد او را به خدمت دو شش سال شرایط پس از قیمومیت خود منقضی می شود در سال 2024.

آنها همچنین شامل تغییرات سیاسی مانند تقویت نقش پارلمان و یک سری از اقدامات پوپولیستی مانند نیاز به تنظیم دولت حقوق بازنشستگی برای تورم و موثر ممنوعیت ازدواج همجنس بازان.

نظر سنجی نشان می دهد اکثریت روس ها حمایت اجتماعی اصلاحات وجود دارد اما کمتر شور و شوق برای اصلاحات سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im