اموزش Bader Ginsburg در بیمارستان با صفرا مثانه عفونت

اموزش Bader Ginsburg یکی از چهار لیبرال قضات در دادگاه عالی ایالات متحده صورت گرفته به بیمارستان برای خوش خیم کیسه صفرا عفونت دادگاه گفته است.

Ginsburg, یک بسیار محبوب لیبرال بی باک و آیکون های رسانه های اجتماعی تحت درمان در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور پس از یک سنگ کيسه صفرا مهاجرت به کیستیک مجرای مسدود کردن آن و ایجاد عفونت است.

Ginsburg, 87 را صرف یک یا دو روز در بیمارستان به بازیابی از روش غیر جراحی دادگاه گفت.

“عدالت استراحت است به راحتی و قصد دارد برای شرکت در دهان استدلال تلفنی فردا صبح از راه دور از بیمارستان” در این بیانیه ادامه داد.

Ginsburg منصوب شد به دادگاه توسط رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1993. او از روی علاقه به عنوان شناخته شده “بدنام RBG,” ریف در کشته رپ The Notorious B. I. G.
Ginsburg تا به حال تعدادی از حوادث بهداشت


اعتبار: ایسنا

قاضی تا به حال چندین حوادث بهداشت – او بستری برای لرز و تب در سال 2019 و در اوایل آن سال او به اتمام یک دوره سرپایی پرتو درمانی برای یک موضعی تومور بدخيم در لوزالمعده.

Ginsburg بود برای درمان سرطان روده بزرگ در سال 1999 و یک دهه بعد سرطان لوزالمعده است که در مرحله اولیه است. در دسامبر 2018, او تا به حال دو گره برداشته شده از ریه است.

اخیر تکرار حوادث بهداشت را برانگیخته گمانه زنی ها در مورد پتانسیل بازنشستگی که اجازه می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی یک محافظه کار جایگزینی.

ما دیوان عالی کشور منصوب می شوند برای زندگی است. Ginsburg بارها گفت که او را بازنشسته تنها زمانی که او احساس می کند ناتوان از دست زدن به حجم کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر