Ryan Newman در زمان سرب در دامان نهایی از دیتونا 500 در روز دوشنبه, در, فلوریدا, اما پس از آن او ضربه از پشت و ماشین خود را skidded به حق و بدبختانه بالا به هوا قبل از فرود وارونه در Daytona International Speedway.

نیومن شماره 6 کخ صنایع فورد تا به حال جرقه های در حال ظهور از جهات مختلف در حالی که اتومبیل خود حرف و فرود در کوری LaJoie شماره 32 و زمانی که نیومن خودرو در نهایت به توقف وجود دارد, آتش, شعله های آتش را که از خودرو و سوخت دیده می شد جریان به سمت آتش می شود همانطور که در فاکس پخش.

خدمه اورژانس به صحنه رفت و بلافاصله و روباه گوینده مایک شادی گفت نیومن خواهد بود استخراج شده از ماشین و بلافاصله به یک بیمارستان محلی است. همانطور که از 8:15 p. m. ET وجود دارد هیچ کلمه ای در نیومن وضعیت اما رانندگان و طرفداران بلافاصله ارسال افکار خود را نسبت به او.

اعضای Joe Gibbs Racing از جمله سابق NFL مربی و صاحب Joe Gibbs, دعا در مسیر. این بود که پس از دنی Hamlin سوار گیبس شماره 11 خودرو به پیروزی برای دومین فصل متوالی و Hamlin سوم دیتونا پیروزی.

Ryan Newman Daytona 500 Crash
Ryan Newman, راننده #6 کخ صنایع فورد و کوری LaJoie, راننده از #32 RagingBull.com فورد سقوط در دامان تاریخ و زمان آخرین از جام نسکار سری 62 سالانه دیتونا 500 در Daytona International Speedway در 17 فوریه سال 2020 در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا.
عکس از جارد C. Tilton/گتی ایماژ

نیومن بود به دنبال خود دوم دیتونا 500 نفع خود. دیگر او آمد و در سال 2008 زمانی که او برنده 50th بزرگ آمریکا مسابقه.

در طول روز دوشنبه نژاد که رفت به نسکار اضافه کاری دنی Hamlin تا به حال منجر قبل از نیومن در آن زمان در دامان نهایی. خراب اتفاق افتاده و Hamlin outraced Ryan Blaney به خط پایان دوم-نزدیک به پایان برساند تا کنون در دیتونا 500. آن Hamlin سوم دیتونا 500 پیروزی و Hamlin شد فقط چهارم راننده را به نفع خود به عقب دیتونا 500 مسابقات زیر Richard Petty (1973-74), Farahnaz Yarborough (1983-84) و استرلینگ مارلین (1994-94).

در اینجا برخی از پست ها در توییتر بلافاصله پس از تصادف و مسابقه در روز دوشنبه.

جو Kepner از WFTV گزارش داد که یک بار نیومن ماشین بدبختانه به عقب بر روی آن چرخ خدمه اورژانس با استفاده از صفحه نمایش سیاه و سفید به نگه داشتن طرفداران از دیدن آنها دریافت نیومن از ماشین. او همچنین گزارش داد یک برانکارد بود کنار ماشین.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان جزئیات بیشتر ظهور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im