ساشا بارون کوهن به نظر می رسد به سقوط جناح راست رویداد

ساشا بارون کوهن ظاهرا سقوط یک رویداد برگزار می شود جناح راست گروه سه Percenters به گفته شاهدان و تصویری از این رویداد. سه Percenters — به عنوان یک ضد دولتی گروه افراطی ضد افترا لیگ — برگزار رالی به سبک “مارس برای حقوق ما” رویداد روز شنبه در المپیا.

شاهدان گفت: یک مرد در حال حاضر اعتقاد بر این بود کوهن وارد رالی مبدل به عنوان یک خواننده کشور و در زمان به مرحله به اجرا در این رویداد است. او تلاش می کند برای به دست آوردن جمعیت به پیوستن به آواز خواندن همراه به آیات پر از مبتذل خشونت آمیز و نژادپرستانه شعر به عنوان گروه نمایشنامه همراه است.

در یک ویدیو ارسال شده در توییتر, برگزار کننده مت مارشال گفت: موسیقی برای مهمانان این مراسم بودند رزرو توسط یکی دیگر از گروه “بازگشت به ایالات متحده آمریکا.” مارشال گفت که “گروه دوم شروع به بازی خود را تنظیم… آنها شروع به بازی فوق العاده نژادپرستانه آهنگ,” او گفت:. “در آن لحظه ما متوجه ما برگزار شد و هیچ جا یافت می شود.”

مارشال گفت: دیگر سازمان “تلاش به جلو و پلاگین” در عملکرد اما گروه مسلح امنیتی به روی صحنه است. “همه از امنیت بر ما تبدیل شده است. ما ادم بیکار و تنبل با عجله آنها را از طریق امنیت unplugged میکروفون کردم پسر کردن مرحله” مارشال گفت: پس از آن گروه و کل تیم امنیتی چپ این رویداد است.

مارشال سپس می گوید او معتقد است که انسان در مرحله ساشا بارون کوهن.

یک ویدیو ارسال شده به یوتیوب توسط یکی دیگر از شرکت کنندگان نشان می دهد یک مرد بر روی صحنه است که به نظر می رسد کوهن در لباس مبدل, آواز خواندن یک آهنگ توهین آمیز در مورد تزریق مردم با کوروناویروس. او اشاره سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, هیلاری کلینتون, Dr. Anthony Fauci و دیگران در این آهنگ که می رود بیش از هشت دقیقه است.

یکی دیگر از ویدئو نشان می دهد که شرکت کنندگان در حال تبدیل شدن آشفته متن ترانه برای آهنگ و فریاد در مرد روی صحنه برای متوقف کردن با برخی از به رسمیت شناختن او به عنوان کوهن.

این “Borat” بازیگر بارها رفته undercover برای اخلال حوادث و شوخی افراد به افشا و هجو کسانی که او بداند شایسته ،

در سال 2018 پی اس نشان می دهد که امریکا” کوهن استفاده می شود که بحث در برابر ارقام مانند آلاباما در سنای نامزد Roy Moore, چه کسی به او خیانت به مصرف “پدوفیلیا آشکارساز” آزمون و گرجستان مجلس دولت که مجبور به استعفا پس از فریاد N-word و رها کردن شلوار خود را بر روی دوربین.

معلوم نیست اگر کوهن فیلمبرداری برای “چه کسی است که امریکا” در طول سه Percenters رویداد. CBS اخبار رسیده به پی اس است و در انتظار پاسخ است.

روز شنبه در واشنگتن سه Percenters ارسال شده بیانیه ای در Facebook صفحه محکوم کردن این آهنگ. “ما از WA3% وحشت زده شد در عملکرد یک سرگرم آراسته در دلقک-چهره که خیلی به گروه ما را نا سازگاری متقابل ابراز یک سری از نژادپرستانه و یهودستیزانه جوک ها و آهنگ ها در حالی که در غرفه” پست خوانده شده. “این نمایش نفرت انگیز antics بود و نه چشم پوشی و نه پذیرفته شده توسط WA3% و ما رد هر گونه وابستگی با این غمانگیز فرد است.”

در توییتر خود تصویری مارشال است که در حال اجرا برای دولت نماینده در واشنگتن به عنوان یک جمهوری خواه مقصر می داند دموکرات ها برای سازماندهی شیرین “به ما نگاه بد است.”

CBS اخبار رسیده به واشنگتن سه Percenters و مارشال برای اطلاعات بیشتر.

اشاره به “سه درصد” در این گروه نام “ناشی از مشکوک تاریخی ادعا می کنند که تنها 3 درصد از آمریکایی استعمارگران مبارزه در برابر انگلیسی ها در طول جنگ استقلال” با توجه به مرکز قانون فقر جنوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de