هر چه دین خود را—در صورت وجود—و یا چگونه شما را انتخاب کنید برای مشاهده در امروز وصل و تاکید کردن بار یک درونگرا سفر ارائه می دهند مسافران یک فرصت به صرف زمان بازتاب در طبیعت است. در حالی که هر پیاده روی می تواند دگرگون سفر را از همان مسیر به دیگران باعث می شود این عمدی روح جستجو زیارت بیش از به سادگی پیاده روی در مکان های زیبا. به دنبال در قدم به قدم از راهبان بودایی در ژاپن و یا احترام پادشاه وایکینگ در اسکاندیناوی و یا به دنبال یک شمن شفا در یخ سرد لاگون در پرو.

CUL_Map_Pilgrimages
Cartesia/گتی

1. مقدس درب دنباله
جکسون مونتانا

CUL_Map_Pilgrimages_01_699088571
رابین Carleton/گتی

این 200 مایل nondenominational دنباله با نقطه شروع در جنوب غربی مونتانا اختصاص داده شده است به تعمیق ارتباط ما را به خودمان و جمعی کلیسا—مادر زمین. با الهام از اسپانیا Camino de Santiago این جامعه ایجاد شده حلقه مسیر ایجاد شد و در سال 2012 بیش از ملی موجود مسیرهای پیاده روی در جنگل است که از طریق ناهموار و از راه دور مناطق بیابانی ردیابی قاره تقسیم برای بخشی از مسیر است.

2. این Huaringas لاگون
Piura منطقه پرو

CUL_Map_Pilgrimages_02_628002032
سباستین کاستاندا/Anadolu Agency/گتی

به جای بیش از touristed دنباله اینکا راه رفتن همراه این مقدس مدار از 14 لاگون که نشستن 13,000-پا بالا در پرو غبار پوشیده شده Huamani کوه. Shamans و درمانگران انجام باستانی پاک آیین در یخ سرد لاگون برای کسانی که به دنبال بهبود یافتن از بیماری های فیزیکی دل شکستگی و یا پول گلایه.

3. سنت پاتریک راه
آرما به دونپتریکک, ایرلند

CUL_Map_Pilgrimages_03_170494606
MyLoupe/جهانی تصاویر گروه/گتی

از دست رفته یک فصل جدید بازی تاج و تخت? آغاز کرده است در سال 2015 توسط Camino de Santiago جانباز واکر این 82-مایل دنباله از طریق خیره کننده مناظر دیدنی در ایرلند شمالی به دنبال جای پای سنت پاتریک. آن را نه تنها برجسته میراث باستانی حامی اما عبور از طریق جنگل جادویی است که تحت تاثیر C. S. Lewis زمانی که او پیش بینی نارنیا و همچنین از طریق Mourne کوه فیلمبرداری یک محل برای بازی تاج و تخت.

4. Madonna del Ghisallo
لمباردی, ایتالیا

CUL_Map_Pilgrimages_04_148846006
دامین Simonis/گتی

که گفت: زیارت تنها می تواند در پا ؟ دوچرخه سواران پدال 5.84 مایل از Bellagio در دریاچه کومو به سمت مکه دوچرخه جهان 17th-century Madonna del Ghisallo نمازخانه اختصاص داده شده به شخص مقدس حامی شخص از دوچرخه سواران. نمازخانه حرم به دوچرخه سواری legends شامل دوچرخه سواری با Tour de France برندگان و همچنین کشباف از برخی از جهان بهترین سواران.

5. سنت اولاو مسیر
Selånger سوئد به تروندهایم, نروژ

CUL_Map_Pilgrimages_05
سنت Olavsleden

فرار جمعیت در El Camino و سر به اسکاندیناوی به پیاده روی جهان شمالی زیارت. این 350 مایل دنباله از شرق سواحل سوئد به ساحل غربی نروژ آثار آخرین سفر پادشاه وایکینگ Olav در 1030. آن transverses اعماق جنگل ها و کوه ها و به پایان می رسد در Nidaros کلیسای جامع که در آن sainted شاه است که گفته می شود به خاک سپرده شد.

6. از ابراهیم مسیر
Şanlıurfa, ترکیه به الخلیل کرانه

CUL_Map_Pilgrimages_06
ابراهیم مسیر ابتکار

با هدف به اشتراک گذاری مهمان نواز طرف این منطقه با خارجی 12-year-old ابراهیم مسیر متصل مکان های مرتبط با کتاب مقدس شکل ابراهیم—احترام ایلخانی در اسلام, یهودیت و مسیحیت. راه رفتن با راهنماهای محلی در ترکیه به ابراهیم زادگاه و با فلسطینی راهنماهای از شمال غرب بانک به آرامگاه او در حبرون ارتباط با مردم محلی و تقویت درک فرهنگی در طول راه.

6. کوه کایلاش Kora
Darchen تبت

CUL_Map_Pilgrimages_07_531778763
Feng Wei عکاسی/گتی

به دنبال روشنگری و یا صرفا نمایش فوق العاده ای در حالی که گردان تبت ترین کوه مقدس—مقدس به چهار ادیان. Mt. کایلاش بافندگی در مورد 22,000-و مدار—یا kora—گرفته شده زائران از طریق به چالش کشیدن ارتفاع بالا مسیرهای پیاده روی و همراه نفس یخبندان Manasarovar دریاچه برای بیش از 15 ، 000 سال است.

7. 88-معبد زیارت
شیکوکو ژاپن

CUL_Map_Pilgrimages_08_686584156
تارو Karibe/گتی

برای بیش از 1200 سال سفید-robed henro یا زائران باید به دنبال رد پای از راهب بودایی Kobo Daishi در روستایی در جزیره شیکوکو. وجود ندارد و تنها راه درست برای تکمیل این حدود 750 مایل مقدس پیاده روی آن طراحی شده بود بدون رسمی آغاز یا پایان. اینکه آیا یا نه شما می توانید یک تمبر از همه از 88 معابد خیس خوردن در فرهنگ ژاپنی در سن بپو طبیعی حرارتی حمام—که نقطه دنباله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im