مریم گلی متخصص انفجار ‘هرج و مرج’ و سیاسی Covid مواد مخدر محاکمه

پژوهش و نیازهای جامعه “را سخت نگاه خودمان” را به عنوان بیش از یک سوم از محاکمه شده اند بیش از حد کوچک برای ارائه پاسخ قطعی بیماری های عفونی متخصص آقا جرمی Farrar گفته است.

آقا جرمی عضو انگلستان علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی) و مدیر ولکام تراست گفته مجازی جلسه که تحقیقات بالینی به پتانسیل coronavirus درمان در زمان شده است “هرج و مرج” و سیاسی.

او پرچم موفقیت انگلستان بازیابی محاکمه بزرگترین تصادفی کارآزمایی بالینی بالقوه Covid-19 درمان و سازمان بهداشت جهانی همبستگی مطالعه که به استخدام حدود 5,500 بیماران در بیش از 20 کشور در سراسر جهان است.

اما آقا جرمی اضافه شده که چهار نفر در ده محاکمه شده اند بیش از حد کوچک برای ارائه پاسخ قطعی در حالی که عدم هماهنگی های بین المللی ممکن است مانع پیشرفت است.

از حدود 1200 محاکمه در حال انجام برخی از 16 درصد نگاه صرفا در کلروکين یا هیدروکسی کلروکین که او گفت: “نمی توان هر سازمان حس” در حالی که حدود 40 درصد از محاکمه باید ثبت نام کمتر از 100 بيمار.

“این بسیار بعید است که در کمتر از 100 بيمار که شما در حال رفتن به ارائه شواهد قطعی از اثربخشی و ایمنی از درمان” آقا جرمی هفتگی گفت: Chatham House coronavirus جلسه.

“شما باید به انجام همه چیز را در مقیاس به عنوان بازیابی و همبستگی انجام داده اند. کوچک محاکمات را اغلب سودمند و اغلب سیاسی به عنوان ما را دیده اند در این بیماری همه گیر.

“سیاستمداران [باید] متاسفانه اظهارات در مورد داروهای خاص که ثابت نمی شود درست است و من فکر می کنم به تاخیر افتاد و آهسته پیشرفت ما در حال توسعه درمان,” او اضافه شده است.

هیدروکسی کلروکین و کلروکين در اصل trialled برای درمان مالاریا در طول جنگ جهانی دوم شاید بدنام ترین نمونه های به دست آوردن تبلیغاتی گسترده پس از کوچک محاکمات بدون تصادفی کنترل اسلحه پیشنهاد آنها ممکن است یک درمان موثر.

هر دو بسیار تبلیغ توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا صحبت علنی در مورد مصرف هیدروکسی کلروکین با وجود تجربه هیچ Covid-19 علائم در حالی که رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro کرده است که مصرف این دارو پس از ابتلا به ویروس.

“من یک فرد آن را به کار بر روی. من اعتماد هیدروکسی کلروکین” رئیس جمهور گفت: در طول یک مصاحبه تلویزیونی.

اما در روز چهارشنبه دانشگاه آکسفورد را بازیابی محاکمه نتایج منتشر شده این نتیجه رسید که مصرف مواد مخدر بود که “در ارتباط با افزایش طول مدت بستری در بیمارستان و افزایش خطر پیشرفت به تهاجمی تهویه مکانیکی یا مرگ”.

آقا جرمی وجود دارد گفت: عدم پیش بینی و برنامه ریزی قبل از همه گیر رخ داد.

“اگر ما به عقب نگاه بیش از 20 سال گذشته زمانی که این همه گیر تبدیل شده اند بسیار شایع تر و بسیار پیچیده تر ما آموخته اند درست درس.”

وی افزود که وجود داشته اند تلاش های متعددی را به “نظم” به پژوهش در بیماری های همه گیر از جمله ایجاد که R&D طرح کمیته. اما او افزود که جامعه جهانی نیست “پشت این و تحکیم آنها”.

اما آقا جرمی را پرچم چندین تحقیق موفقیت در میان همه گیر. این شامل نتايج نشان داد که دگزامتازون ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید کاهش مرگ و میر توسط یک سوم در بیماران بدحال در ونتیلاتور در حالی که remdesivir باعث کوتاه شدن زمان بهبودی در بیمارستان بستری بزرگسالان است.

او اضافه کرد که در حالی که هیچ درمانی خواهد بود “گلوله نقره ای” برای تغییر این دوره از بیماری همه گیر او هیجان زده در مورد چشم انداز نقاهت پلاسما و آنتی بادیهای مونوکلونال. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک پیشگیری و درمان برای Covid-19.

اما آقا جرمی همچنین هشدار داد که این گزینه ها ممکن است گران و بنابراین کشورهای ثروتمند باید به کمک به اطمینان از این به عنوان به خوبی به عنوان دیگر درمان, تشخیص و واکسن در دسترس برای همه است.

“واکسن ناسیونالیسم درمانی ناسیونالیسم هیچ جایی در منافع خود روشن و آنها را به دیده می شود به عنوان جهانی کالاهای عمومی” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im