Sahel بحران: موسسات خیریه هشدار قحطی در مالی به شبه نظامیان ترک کشاورزان ترس بیش از حد به گیاه زراعی

برای نسل روستاییان مالی را Dogon دره شده اند مشهور برای توانایی خود را برای رشد محصولات کشاورزی در برخی از داغترین خشک ترین مکان روی زمین.

با دقت حفظ هر قطره از آب آنها می تواند محور ارزن سورگوم و بادام زمینی از خورشید پخته زمین های اطراف آنها را. در طول این تابستان فصل کاشت گرچه صرفا یک کشاورز خوب است و دیگر کافی است.

برای هر بار روستاییان مبادرت به کارخانه آنها در حال حمله به گروه های مسلح که سقوط به دره به قومی جنگ.

برای چهار سال گذشته tit-for-tat قتل عام شده اند در حال وقوع بین قومی Dogon که عمدتا کشاورزان و Fulani همسایه که گاو دامداران.

آنچه پس از یک ناحیه سرسبز در حال حاضر تبدیل به یک کشتار میدان با تمام روستاها محو رقیب قومی اند.
Sobangouma حفر یک تالاب برای حفظ آب برای باغبانی

“آخر هفته قبل از آخرین و هفت نفر بودند که در تلاش برای ایجاد محصولات در یک روستا به ضرب گلوله کشته شدند” گفت: متولی با یک خیریه بریتانیا مشغول به کار در این دره که تلگراف است نه نامگذاری به دلیل خطر اقدامات تلافی جویانه.

“مردم نیاز به ایجاد محصولات خود را در ماه ژوئن یا اوایل جولای به منظور شانس برداشت و زمان است که در حال حاضر در حال اجرا است.”

در طول سال گذشته فصل کاشت موسسه خیریه قادر به کمک طلب کردن از کمک بالگرد از سازمان ملل متحد ماموریت حافظ صلح به مالی که گشت این منطقه در روزهای پس از باران های سنگین زمانی که کشاورزان به طور معمول سرمایه گذاری برای گیاه است. حضور خود را به تنهایی کافی بود برای ترساندن کردن گروه های مسلح.

در این سال, اما, موسسه خیریه ادعا شده است وجود دارد به مراتب کمتر پرواز در ماه ژوئن خروج روستاییان از ترس به بیرون رفتن برای خیلی از فصل کاشت.

“گروه های مسلح آمده در گروه 25 سوار بر موتور در, تیراندازی, اسلحه های خود را گفت:” روستایی که خواسته نمی توان نام برد. “ما در حال زندگی در کل ناامنی – ما نمی توانیم به هر جایی ما نمی تواند رشد محصولات ما می توانید تجارت نیست و ما نمی توانیم افزایش دام است.”

درگیری وحشیانه کوچک از گسترده تر بحران امنیتی در حال حاضر آوردن کل منطقه ساحل که در آن القاعده و داعش جهادگران در حال تکان دهنده طولانی مدت تنش های قومی بیش از دسترسی به زمین. گاهی اوقات نسبت به یوتا Monument Valley, Dogon دره توسط یک دیدنی و جذاب از 500 متر بالا ماسه سنگ صخره که اجرا می شود از طریق نزدیک به 100 کیلومتر از مرکز مالی.
درگیری وحشیانه کوچک از گسترده تر بحران امنیتی در حال حاضر آوردن کل منطقه ساحل که در آن القاعده و داعش جهادگران در حال تکان دهنده طولانی مدت تنش های قومی بیش از دسترسی به زمین


اعتبار: Simon Aaron Maurer

Dogon مردم زندگی کرده اند در روستاهای اطراف لبه صخره و برای قرن ها با استفاده از احداث تراس, استخر, کاشت چاله ها و زمین تپه برای غلبه بر کمبود خاک و باران.

از 1990s آنها نیز توسعه خود را کم بودجه صنعت گردشگری با بازدید کنندگان اقامت در روستاها پراکنده در اطراف پا از صخره است. در طول دهه گذشته هر چند این تهدید در حال رشد از گروه های جهادی در مالی ارائه شده است این منطقه تا حد زیادی خارج از محدوده برای غربی ها.

با صنعت گردشگری با داشتن سقوط برخی ناامید محلی گفته می شود که تبدیل به راهزنی و یا پیوست جهادی’ صفوف. در همین حال گروه های جهادی شده اند تحریک خصومت بین Fulani که عمدتا مسلمان و Dogon بسیاری از آنها هنوز هم در عمل سنتی و باورهای مذهبی.

در پاسخ به حملات جهادی محلی Dogon شکار گروه تعیین کرده اند تا خود را دفاع از شبه نظامیان که یکی از آنها قتل عام بیش از 150 Fulanis در روستای Ogossagou سال گذشته است.

سه ماه بعد بیش از 100 قومی Dogon کشته شدند در حادثه حمله انتقام. تنش بین این دو گروه قومی ساخته شده اند بدتر بیابان زایی در منطقه است که افزایش رقابت برای زمین های حاصلخیز.

محلی و امدادگران در حال حاضر ترس از این است که مبارزه با تهدید به جرقه قحطی به عنوان به خوبی. آنها بر این باورند که بیش از نیمی از 700,000 قوی Dogon جامعه کشاورزی شده اند قادر به ایجاد محصولات کشاورزی در این تابستان.

“آن را شامل نمی شود تعداد زیادی از پروازهای — فقط به اندازه کافی در طول فصل کاشت و پس از آن بیشتر در ماه نوامبر هنگامی که برداشت می گیرد” گفت: یک. “سرمایه گذاری در حال حاضر بی نهایت ارزان تر از تلاش برای ارائه کمک های غذایی به بسیاری از مردم بعد از آن.”

یک سخنگوی MINUSMA سازمان ملل متحد ماموریت حافظ صلح به مالی اصرار به تلگراف که در آن به طور منظم ارسال هلیکوپتر به “مانیتور نشان دادن زور و منصرف کردن حمله به روستاها” در Dogon منطقه است.

به عنوان تلگراف رفت و به مطبوعات خیریه گفت که جدید هلیکوپتر دیده شده است پرواز در منطقه و روستاییان شده بود قادر به ادامه کاشت.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de