ملوانان مجروح در نیروی دریایی قایق آتش در سن دیگو

سه-زنگ خطر آتش سوزی صبح روز یکشنبه روی عرشه کشتی ناو Bonhomee ریچارد در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو, نظامی, مقامات گفت. چند ملوانان از جمله چند غیرنظامی بودند به بیمارستان فرستاده شده برای “غیر تهدید کننده زندگی صدمات” با توجه به نیروی دریایی است.

شعله را شکست و در مدت کوتاهی قبل از ساعت 9 صبح به وقت محلی و علت آتش سوزی در دست بررسی است. تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد خدمه پاسخ و دود در هوا. سن دیگو آتش نشانی که کمک در شرایط اضطراری وجود دارد گفت: یک انفجار.

USS Bonhomme ریچارد یک 840 فوت amphibious assault کشتی و نیروی دریایی گفت: وجود 160 ملوانان در هیئت مدیره در زمان حادثه. همه پرسنل به حساب, در نیروی دریایی است. معلوم بود که در آن پردازنده آتش سوزی آغاز شده است. مقامات در ابتدا گفت: یک فرد برای درمان, دود استنشاق.

آسوشیتد پرس گفت: این کشتی بود تحت تعمیر و نگهداری روزمره در زمان آتش است. سن دیگو خانه بندر برای Bonhomme ریچارد.

در نزدیکی کشتی های نیروی دریایی یو اس اس جرالد و USS راسل “منتقل اسکله به یک اسکله دورتر از آتش” مقامات گفت: بعد از ظهر یکشنبه.

uss-bonhomee-richard-fire.jpg
هلیکوپتر فیلم نشان می دهد دود در خدمه در پاسخ به یک آتش روی عرشه کشتی ناو Bonhomee ریچارد در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو در شنبه 12 جولای سال 2020 است. CBS وابسته KFMB-تلویزیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net