سالن مالک می شود هفته در زندان برای امتناع از نزدیک کسب و کار

دالاس سالن مالک است که حاضر به بستن مغازه خود را با وجود چند دستور دادگاه در حال حاضر محکوم به یک هفته در زندان است. یک قاضی روز سه شنبه به نام شلی لوتر باز تمرد اجتماعی فاصله سفارشات “آشکار و عمدی” و گفت که او احساس “ندامت یا پشیمانی” برای اقدامات او.

با توجه به اسناد دادگاه لوتر محکوم به هفت سال زندان برای نقض موقت سفارش محدود به کسب و کار خود و جریمه 500 دلار هر شهرستان مدنی و کیفری دادگاه ها برای هر روز سالن باز مانده است. او آشکارا نقض فرماندار stay-at-home منظور تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

لوتر صاحب سالن À la Mode و ظروف سرباز یا مسافر داغ شرکت به دست آورد توجه ملی برای باز کردن سالن خود را در ماه آوریل پس از او شهر و شهرستان دستور بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار در ماه مارس است. او گفت که او مخالف اقامت در خانه سفارش به دلایل مالی و عموم پاره پاره کردن یکی از دستور دادگاه در اعتراض با بیش از 100 دیگران است.

Dallas County قاضی رس جنکینز گفت لوتر در روز سه شنبه است که او را در نظر حکم سبک تر اگر او اعتراف کرد که او اشتباه و عذرخواهی به مقامات منتخب که دستور او نقض شده است.

“من احترام زیادی برای این دادگاه و قوانین. من هرگز در این موقعیت قبل و این جایی است که من می خواهم به” لوتر پاسخ داد: با توجه به CBS دالاس فورت ورث. “اما من باید به مخالفت با آقا شما وقتی به شما می گویند که من خودخواه به دلیل تغذیه کودکان و نوجوانان است که خودخواه نیست. من آرایشگران که گرسنه هستند چرا که آنها می خواهم به جای خوراک بچه های خود را. پس آقا اگر شما فکر می کنم قانون مهم تر از بچه های تغذیه پس لطفا برو جلو با تصمیم خود را, اما من قصد ندارم به بسته سالن.”

Shelley Luther
سالن مالک شلی لوتر را در خارج از سالن A la Mode در دالاس در آوریل 24 سال 2020 است. LM اوترو / AP

دادگاه اسناد و مدارک دولتی که لوتر کارکنان نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل های در حال اجرا سالن و تعامل با مشتریان است. لوتر اصرار او کارکنان را به عنوان درآمد خود را و آن او نگه داشته است سالن خود را تمیز و امن برای کاربران.

لوتر را بازداشت گرفته شد و وکیل او گفت که بلافاصله درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

فرماندار گرگ ابوت روز سه شنبه گفت: مو سالن آرایشگاه و ناخن سالن می تواند بازگشایی در روز جمعه با مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل. او همچنین توصیه می شود که هر دو کارکنان و مشتریان پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر