ماموران فدرال اشک آور و گاز کشته معترضان دوباره ساخته شده و دستگیری چند صد نفر نشان داد در مرکز شهر پورتلند در اواخر روز شنبه و اوایل یکشنبه ساعت پس از رهبران دولت اعلام کرد ماموران فدرال را به زودی ترک شهر, CBS پورتلند وابسته KOIN-گزارش های تلویزیونی.

آن 62 شب در یک ردیف از تظاهرات وجود دارد.

فرماندار کیت براون گفت: اوایل روز شنبه که همه گمرک و حفاظت مرزی و یخ عوامل را ترک پرتلند و جایگزین ایالتی اورگان پلیس آغاز پنج شنبه. اما اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ گفت: عوامل می ماند قرار داده “تا زمانی که ما مطمئن باشید که هتفیلد دادگاه فدرال و دیگر فدرال خواص دیگر خواهد بود حمله کردند.”

ماموران فدرال با صدور اولین هشدار دهنده شب در مدت کوتاهی قبل از ساعت 11 شب هشدار می داد مردم به ترک حصار در اطراف دادگاه به تنهایی و یا به صورت بالقوه بازداشت. چند دقیقه بعد آنها شروع به استقرار گاز اشک آور و کنترل جمعیت مهمات.

برخی از افراد دیده می شود می تواند بالا رفتن بیش از نرده ها و بالا رفتن از بازگشت در حدود 11:30 p. m. ماموران فدرال اخراج دور دیگری از گاز اشک آور و نارنجک اما جمعیت زیادی باقی مانده است خرد در برابر حصار مصمم.

Racial Injustice Portland
یک نشان دهنده امواج یک پرچم ایالات متحده در مقابل ماموران فدرال پس از گاز اشک آور مستقر است در طول یک زندگی موضوع اعتراض علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در اوایل ژوئیه 30 سال 2020 در پورتلند اورگان است. مارسیو خوزه سانچز / AP

مقامات فدرال اعلام غیر قانونی مجمع در حدود 11:40 p. m. و پرسید: “معترضان مسالمت آمیز” به ترک این منطقه است.

در یک نقطه برخی از معترضان برگزاری پرچم آمریکا و جانبازان با نشانه های ملاقات چهره به چهره در یک سکوت سرد با ماموران فدرال.

کریستین VanOsdol یکی از دامپزشکان که حاضر به حرکت به عنوان عوامل با نزدیک شدن. او گفت که او یک ارتش ایالات متحده طوفان صحرا جانباز و دکتر کاردرمانی.

“من از اینجا به ایالات متحده آمریکا قانون اساسی و به حق مردم برای آزادی بیان و اینجا ایستاده و از آنها بخواهید برای بهتر از رهبران ما,” او گفت: KOIN. “این دل من می شکند.”

نیروی هوایی جانباز Jiri رودخانه ها گفت: KOIN دیدن ماموران فدرال در خیابان پورتلند درگیر شدن با معترضان “را پر می کند او را با خشم.”

در حدود 12:30 a. m., افسران برگزار کسی رو به پایین بر روی زمین و دست به دستبند فرد قبل از کشیدن او و یا او را از طریق درب گاراژ در پشت دادگاه ساختمان KOIN می گوید. لحظاتی بعد آنها دستگیر و نفر دوم فقط در اطراف گوشه مصرف آنها را از طریق درب گاراژ در ساختمان به سمت شمال.

در حدود ساعت 1 صبح از سیاتل در زمان حداقل دو کمتر کشنده از دور به پاها حداقل یکی از آن شد تعبیه شده در خود shin KOIN گزارش.

توسط a. m. 2 تنها 100 یا بیشتر مردم باقی مانده در این منطقه در نزدیکی دادگاه. مردم در جمعیت گهگاه پریدند حصار یا انداخت همه چیز بیش از آن باعث اضافی می بارند فلفل توپ از افسران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de