سامسونگ نشان داد چهار گوشی های هوشمند جدید است که این امید را سرقت رعد و برق از تلفن همراه خود را رقیب. وجود دارد سه نسخه از Samsung Galaxy S20 و بهبود آن foldable گوشی Galaxy Z تلنگر.

اما آنچه می ایستد ؟ ما برای اولین بار دست در بررسی این دو گوشی Galaxy Z تلنگر آن را تا به همه ثابت کند پس از فاجعه اندازی سامسونگ آخرین تاشو دستگاه در حالی که کهکشان S20 باید ایستادگی کردن از همیشه در همه جا بیشتر جمعیت.

در اینجا برای اولین بار افکار از خبرنگاران ما بر روی دو گوشی جدید خود.

Samsung Galaxy S20 دست

متی زمینه

سامسونگ شده است در این بازی در حالی که در حال حاضر. پس از بیش از یک دهه از کهکشان گوشی های جدید S20 است آخرین نشانه غلظت آن تغییر در جای دیگر. کمی وجود دارد که در نگاه اول در اینجا است که توصیه می کنم این گوشی بیش از بسیاری از دیگر قواره از شیشه و فلز هستند که در فروش اغلب برای ارزان تر است.

همه چیز در مورد کهکشان S20 محدوده احساس می کند مانند آن زندگی است که از بیرون کشیده شده که سامسونگ هایش با پیدا کردن بعدی درست تلفن نوآوری است.
این S20 محدوده


اعتبار: رکس

که است که می گویند این S20 خوب نیست گوشی های هوشمند. این همه چیز و بیشتر به شما می تواند نیاز از جمله یک قطعه از فن آوری. اما از آن است که در همه جا با کمی متمایز از گذشته خود دو (همچنین هر دو بسیار خوب) گوشی های تلفن. واقعا کمی وجود دارد که در اینجا نمی شد از S10 – و یا حتی قدیمی تر و حتی ارزان تر S9 اگر شما می توانید پیدا کردن یکی از جدید.

کهکشان S20 طراحی

کهکشان S20 می آید در سه مدل: این S20 با 6.2 اینچ صفحه نمایش 6.7 اینچ S20 Plus و 6.9 اینچ S20 فوق العاده. همه خوب هستند, گوشی های هوشمند است که کمی کار را به نشان می دهد تا خود را بیشتر زرق و برق دار برادر Z تلنگر.

این S20 بهبود یافته تازه کردن صفحه نمایش نسبت 120Hz که باید انیمیشن های نرم و صاف برای بازی. آن را هنوز هم که لبه-به-لبه صفحه نمایش آن “بی نهایت O” که اسلاید دور به سمت تلفن. این یک بیت از یک عشق نفرت ویژگی شخصا آن است که مورد علاقه من در حالی که پشت تلفن می تواند احساس لغزنده است.

ویژگی ها و مشخصات

این گوشی قدرتمند سامسونگ ساخته شده است. آن می آید با آخرین Snapdragon 855+ تراشه و همه مدل ها عبارتند از: 8GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی به عنوان استاندارد.

در داخل شما همچنین می خواهد یک کمی بهبود باتری با فوق العاده, از جمله بزرگترین باتری در Galaxy گوشی از 5000 میلی آمپر. آن است که روشن نیست چگونه این را کرایه در دنیای واقعی آزمایش از آنجا که بهبود یافته صفحه نمایش بزرگتر احتمالا افزایش تخلیه باتری.

و هر سه گوشی با گزینه اتصال گوشی به شبکه های 5G به این معنی که شما باید قادر به دانلود فیلم ها در یک ماده از ثانیه و یا پیشرفته بازی بازی های چند نفره.

که دوربین دست انداز

اصلی از ویژگی های قاتل در S20 محدوده در دسترس است تنها در آن S20 فوق العاده است و به احتمال زیاد به تقسیم كرد. چهار لنز دوربین شامل تا به 108MP و 100x زوم از ویژگی های و یا فضای زوم. این اجازه می دهد تا شما می توانید تصاویر محصول شگفت انگیز با تعریف تشکر خود را به تعداد زیادی از پیکسل. شما همچنین می توانید زوم در داخل به مراتب بیشتر از سطح دیده می شود رقیب flagships مانند آی فون.

دوربین های جدید در همه گوشی های معنی است که شما می توانید بازی فوق العاده با ویژگی های ویرایش را به شما احساس می کنید مانند یک فیلمبرداری pro – یا حداقل به مسدود کردن خود را Instagram با ذوق تصاویر و ویدئوها.

این تنها شامل گرفتن یک عکس جدید که در آن حالت با فشار یک دکمه شما را به یک مجموعه یا فیلم کوتاه و عکس با فیلتر های مختلف ایده آل برای گرفتن یک شات در حالی که در حال حرکت است. گوشی الگوریتم و سپس انتخاب بهترین عکس و سازماندهی آنها را برای شما. دیگر حالت های جدید شامل hyperlapse یک حالت شب است که قرار گرفتن در معرض طولانی ویدئوها و جدید فیلمبرداری 8K حالت است.
کهکشان S20 فوق العاده قابل توجه است دوربین دست انداز


اعتبار: بلومبرگ

اما با این مزاحم دوربین دست انداز ساخت این گوشی دلپذیری جانور است که درخواست تجدید نظر به تنها کسانی که پس از صفحه نمایش بسیار بزرگ. فوق العاده خاص در می آید و با بزرگ دوربین های مسکن. آن را در جیب عمیق به اندازه کافی به خانه این گوشی به پرداخت هزینه برای آن را به عنوان به خوبی.

از اول من دست نگاه S20 کمی وجود دارد که مجموعه این گوشی جدا از جمعیت. از در حال حاضر در کهکشان محدوده بازی دوم کمانچه به سامسونگ foldables – برای بهتر یا بدتر.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر دست

جیمز Titcomb

بیایید مهم ترین چیزی که از راه: الف تلنگر سرد است. تلفن تلنگر نشده است یک چیز برای یک دهه و وجود دارد فقط چیزی در مورد عمل واقع جسمی باز کردن یک ابزار به شروع به استفاده از آن است که احساس می کند درست است.

تاشو طراحی Z تلنگر به شرح زیر دهه از ابزار طراحی, میراث, از سازمان دیده بان جیب برای نینتندو DS: آن را خوب به آن را به عقب.

فراموش نکنید که در مورد کوه در می رم این گوشی باز با یک تلنگر از مچ دست خود را هر چند تاشو صفحه نمایش بیش از حد حساس است.

در آن طول می کشد یک مقدار مناسب و معقول از انگشت شست قدرت به prise باز کردن Z تلنگر باز یک دست است. همه از دست داده است هر چند هنوز هم به خوبی رضایت بخش به ضربه محکم و ناگهانی آن بسته بود و در پایان یک تماس. بالاتر از همه چیز این تازگی گوشی اصلی تجدید نظر شود.

طراحی: تحت باین

در صورت ارزش Z تلنگر واقعا به نظر می رسد مانند یک پیروزی طراحی صنعتی. بر خلاف سال گذشته Galaxy برابر شده بود که یک دستگاه به خطر بیافتد و غیرممکن بزرگ به عنوان یک گوشی Z تلنگر است جمع و جور و شسته و رفته گوشی.

بسته جامعی از آن نشسته صاف و بدون شکاف قابل توجه در لولا بین دو نیمه که دارای ویژگیهای دیگر گوشی های تاشو. باز شدن آن را نیز تحت مسطح است.
سامسونگ Galaxy Z تلنگر


اعتبار: بلومبرگ

آن را در زمان برای دیدن اگر طراحی به اندازه کافی قوی است برای استفاده روزمره: سامسونگ می گوید این می تواند مقاومت در برابر باز و بسته 200,000 بار اما از آن ساخته شده ادعاهای مشابه در مورد سال گذشته گوشی که دیدم قابل توجهی تولید مشکلات است.

و در حالی که صفحه نمایش های تاشو آمده اند برخی از راه در سال گذشته – این یکی شیشه پلاستیکی – آنها هنوز هم کامل نیست وجود دارد کوچک اما قابل توجه ریج در وسط صفحه نمایش که در آن خم.

جدید موارد استفاده

این طراحی اجازه می دهد تا شما را بیش از صرفا باز و بسته گوشی ، سامسونگ شامل یک زن و شوهر از نرم افزار جالب ترفند برای استفاده از صفحه نمایش انعطاف پذیر.

برای اولین بار است که وجود دارد یک صفحه نمایش کوچک در خارج از تلفن است که نمایش زمان و تاریخ و عمر باتری و همچنین اطلاعیه زمانی که آنها می آیند از طریق. نیاز به باز کردن گوشی خود را هر زمان آن را buzzes خواهد بود یک مشکل عمده به طوری که قادر به نگاه کردن و چشم پوشی از بی ربط WhatsApps باید داشته باشند.

من همچنین می خواهم این ایده به سادگی با داشتن گوشی من خاموش به عنوان یک راه به زور من استفاده از آن کمتر: اگر آن متوقف می شود من غایب-تفکر چیدن گوشی من و پیمایش از طریق Instagram sign me up.

الف تلنگر همچنین در واکنش به اینکه نیمه باز مانند یک لپ تاپ. این را می توان در یک جدول به یک عکاسی از خود یا تماس تصویری ،

وجود دارد trade-offs

تاشو گوشی هنوز در روزهای اولیه خود را, و این بدان معناست که آنها حمل جنبه های منفی. یکی این است که Z تلنگر صفحه نمایش اصلی است نامعقولی طولانی: تقریبا 2.5 برابر به عنوان بلند به عنوان آن گسترده است.

بنابراین مطمئن شوید که شما می توانید به تماشای Netflix بر روی آن, اما اگر شما در یک تصویر عریض فرمت کامل چهارم از صفحه نمایش مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. عامل آن یک دست نیز نشان میدهد از روی حیله و تزویر برای همه به جز فوق العاده طولانی-thumbed. هنگامی که بسته گوشی قاب آلومینیومی همچنین میدارد تا مقدار زیادی از اثر انگشت و لکه.
به طور کامل توسعه یافته Z تلنگر صفحه نمایش بسیار طولانی


اعتبار: رکس

پس از آن وجود دارد ویژگی های که ما به طور سنتی قاضی گوشی های. در £1,299 شما ممکن است انتظار بالا-مشخصات پایان از Z تلنگر. اما در مقایسه با S20 اعلام کرد در همان رویداد این گوشی دارای یک کمتر قدرتمند پردازنده ضعیف تر و پایین تر-کیفیت صفحه نمایش.

شما در حال حاضر به فداکاری که همه برای جلب رضایت احساس خوراکی گوشی خود را خاموش? من مطمئن هستم که من می خواهم, اما اگر شما به فروش می رسد در یک گوشی تاشو, این قوی ترین نامزد نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su