سن آنتونیو اسپرز مربی Gregg Popovich تماس خارج دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به کروناویروس

نیوزویک | No comments


Gregg Popovich, San Antonio Spurs
Gregg Popovich از سن آنتونیو اسپرز واکنش در برابر آتلانتا هاوکز در دولت مزرعه آرنا در تاریخ 6 مارس در آتلانتا ،
Kevin M. Cox/گتی ایماژ

سر مربی NBA Gregg Popovich انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه بیش از رئيس جمهور در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“این رئیس جمهور ما سرزنش باراک اوباما برای این واقعیت است که ما لازم نیست که کیت ما باید در حال حاضر. من فکر می کنم او فکر می کند باراک اوباما افتاد [1984 آمریکا, المپیک و 3000 متر دونده] مریم دکر,” Popovich گفت: گزارش نیویورک پست.

“به طور جدی بنابراین شما می دانید اگر آن را بر او شخصا در مالی یا سیاسی راه است و آن را مثبت او را جلب کردن در مورد آن و او لاف زدن در مورد آن را برای همیشه لطفا برای. اما اگر آن را در برابر او آن است که آیا یک فرد یا یک سازمان را پس از آن بروید. همه ما می دانیم چرا: چون او یک ترسو” Popovich گفت.

اسپرز سر مربی شد, مرجع نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در حالی که در جلسه با مدیران عامل شرکت هواپیمایی در کاخ سفید با توجه به تست انجام می شود به آدرس شیوع کروناویروس.

“دولت اوباما تصمیم بر تست که معلوم شد بسیار مضر به آنچه ما در حال انجام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این نشست است. “ما undid که تصمیم چند روز پیش که تست می تواند در یک مقدار دقیق تر و سریع مد. بود که تصمیم ما در مخالفت با. من فکر نمی کنم ما را ساخته اند آن, اما برای برخی از دلیل آن ساخته شده بود.”

معلوم بود که اوباما مقررات مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اشاره در این نشست بود. وقتی پرسیده شد که برای روشن شدن در این دیدار معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: “آخرین دولت اظهار داشت FDA صلاحیت تست و توسعه آزمون های شبیه به این. رییس جمهور تغییر که در روز شنبه. آمریکا در حال حاضر توانایی انجام coronavirus آزمون در دولت, آزمایشگاه های دانشگاه آزمایشگاه.”

دکتر رابرت Redfield مدیر برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, بیشتر شفافی که دولت قبلی قرار داده و مقررات در محل در مواد غذایی و دارو که کاهش توانایی دانشگاه و دولت labs به منظور توسعه آزمون.

“آنچه رئیس جمهور تصمیم بود اجازه می دهد که نظارتی امداد در حال حاضر و کسانی که در دانشگاه آزمایشگاه و کسانی دیگر labs در این کشور در حال حاضر می تواند به طور کامل درگیر در حال توسعه آزمایشگاه تشخیص بالینی عرصه” Redfield گفت.

معاون وزیر بهداشت و درمان دکتر برت Giroir گفت نیوزویک در یک ایمیل گفت: “تست ظرفیت ramping تا قابل ملاحظه ای با 1.5 میلیون آزمایش تولید شده در هفته گذشته است. 1.1 میلیون عرضه شده اند و 400,000 آماده به کشتی – به احتمال زیاد روز دوشنبه – برای پر کردن سفارشات دریافتی. ما انتظار داریم حدود 4 میلیون و آزمون های اضافی تولید می شود در هفته آینده.”

در ضمن Popovich های قبلی منتقد رئیس جمهور نیز مورد تحسین قرار گرفته بازیکنان NBA برای امتناع خود را برای حضور در کاخ سفید پس از پیروزی یک قهرمانی طولانی برگزار شد ورزشی سنت است.

“بازیکنان ساخته شده احساسات خود را شناخته شده نه رفتن به کاخ سفید است. یک دلیل وجود دارد برای که و آن را نه فقط سبک بودن و یا بی احترامی. ضعیف مردم که اساسا عوامفریبی سیاسی در قلب کسانی که نوع استدلال. اگر شما اعتراض چیزی و سپس شما بی وفا شما unpatriotic.”

نیوزویک رسیده به اسپرز سازمان و کاخ سفید برای بیشتر نظر شنبه, اما آنها جوابی نداد در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>