سن خوزه پلیس در مرخصی پس از خشن دستگیری ویدئو

یک سان خوزه افسر پلیس دیده می شود در تلفن همراه تصویری لگد زدن و کشیدن یک زن در سراسر یک پارکینگ در بازداشت قرار داده شده است در مرخصی اداری انتظار یک امور داخلی بررسی حادثه CBS San Francisco گزارش.

دستگیری اتفاق افتاده روز شنبه در مک دونالد پارکینگ.

درب داش کارگر چیدن یک نظم زمانی که او متوجه اغتشاش مربوط به پلیس و شروع به ضبط. ثانیه به تصویری افسر دیده می شود لگد زدن یک زن که بر روی زانو های خود را.

او سپس تکل زن در حالی که شریک زندگی خود را افسر امتیاز یک تفنگ ، یک مسافر و کودکان در ماشین شنیده می شود با گریه از تماشاگران قبل از شروع به فریاد زدن در افسران با توجه به CBS SF.

اولین افسر دستبند زن پشت سر او و سپس او را میکشد در سراسر پیاده رو صورت اول است.

“اگر کسی می خواست یک مثال از استفاده بیش از حد زور توسط یک افسر پلیس در این حادثه یکی است” LaDoris کوردل یک قاضی بازنشسته و سابق سن خوزه مستقل پلیس حسابرس که به بررسی پلیس در استفاده از زور موارد برای شهرستان گفت: CBS SF.

“او زانو بر روی زمین وجود دارد و نه مقاومت. این افسر پس از آن ضربات او را در شکم. او کاغذ برداشته او را میکشد و او را در سراسر آسفالت تا چهره او کشیدن بر روی زمین برای پیدا کردن او به دور از ماشین. دوباره یکی دیگر از استفاده بیش از حد از زور” او گفت:.

پلیس گفت: ماموران با انجام این خودرو متوقف شود چرا که این وسیله نقلیه می خواستم برای فرار افسران در جولای 18 و دوباره در اوایل روز چهارشنبه.

یک بیانیه منتشر شده توسط این اداره گفت: “ماموران نیروی مورد استفاده قرار گیرد در طول بازداشت و پس از متهم موفق به پیروی از دستورات. این بخش آغاز تحقیقات داخلی به این حادثه است.”

“این مهم است به درک — و برای عموم به طور کامل درک — که دقیقا چه چیزی در اینجا اتفاق افتاده است. پس گفت که این واضح نیست که توجیه استفاده از زور ما می بینیم در این فیلم گفت:” سن خوزه شهردار سام Liccardo.

Liccardo گفت که او خواسته رئیس پلیس ادی گارسیا بلافاصله پس از انتشار افسر bodycam تصویری از مک دونالد حادثه است.

مظنون که پلیس در این ویدئو رزرو شده بود به زندان جزئی اتهامات از جمله مقاومت در برابر دستگیری رانندگی در حالت تعلیق مجوز و در اختیار داشتن متعلقات با توجه به CBS SF.

این حادثه آخرین در یک سری از مجادلات به آمار سن خوزه اداره پلیس از جمله نیروی بیش از حد اتهامات ناشی از زندگی ماده تظاهرات در اوایل ماه ژوئن و گزارش از یک راز Facebook گروهی که در آن افسران رد و بدل نژادپرستانه پست. چهار افسر در حال حاضر در مرخصی در ارتباط با تحقیقات مربوط به خصوصی Facebook ،

کوردل CBS گفت: SF که حادثه اخیر نقاط به یک مشکل بزرگتر درون گروه.

“این نظر من در مورد یک سیب بد. این است که در مورد بد فرهنگ” کوردل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de