واشنگتن — مایکل بلومبرگ و سناتور برنی ساندرز که با افزایش حملات خود در هر یک از دیگر در روزهای اخیر و یک مسئله ربطی به تفاوت سیاست تبدیل شده است به یک نکته کلیدی از مشاجره: سلامت خود و با فرمت های فیزیکی خود را برای ریاست جمهوری است.

در سی ان ان town hall در شنبه ساندرز که تا به حال یک حمله قلبی در ماه اکتبر گفت: انتشار هر گونه سوابق پزشکی فراتر از آن نامه از سه پزشک در ماه دسامبر منتشر شد.

“ما منتشر شد دو جای دقیق نامه های قلب و عروق و ما منتشر شد نامه ای که از سر از کنگره آمریکا گروه پزشکی پزشکان وجود دارد. بنابراین من فکر می کنم ما منتشر شده یک گزارش مفصل و من راحت با آنچه که ما انجام داده اند” ساندرز گفت. “اگر شما فکر می کنم من در سلامت خوب بیا با من در مبارزات انتخاباتی و من به شما اجازه شما معرفی من به سه یا چهار تظاهرات یک روز که ما انجام می دهیم.”

روند اخبار

ساندرز که در 78 خواهد بود قدیمی ترین رئیس جمهور تا کنون انتخاب شده بود استنت کاشته شده پس از حمله قلبی خود را. در نامه های خود را در ماه دسامبر پزشکان نوشته است که او “در سلامت خوب” و “بیش از اندازه کافی برای دنبال کردن فعالیت های شدید.”

در یک مصاحبه با ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در اوایل این ماه ساندرز در دفاع از خود تصمیم به انتشار اطلاعات بیشتر. “شما می توانید شروع به انتشار سوابق پزشکی و آن را هرگز به پایان می رسد,” او گفت:.

مدت کوتاهی پس از حمله قلبی ساندرز وعده داده شده “افشای کامل” گفتن سی ان ان که “مردم حق دارند که در مورد سلامت سناتور کسی که در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده است.”

زبان به سی ان ان روز شنبه صبح ساندرز’ دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری گفت: حملات علیه ساندرز بیش از سلامت خود بودند “لام” و ادعا کرد که بلومبرگ به حال جان سالم به حملات قلبی خود را.

“این واقعا گفتن با توجه به این که هیچ یک از همان نگرانی است که نشان داده برای مایکل بلومبرگ که همان سن به عنوان برنی ساندرز که دچار حملات قلبی در گذشته” او گفت:.

بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey گفت: شهردار سابق هرگز دچار حمله قلبی تماس با ادعای Sanders کمپ یک “مطلق دروغ” و “کاملا نادرست است.”

“حقیقت این است که: پس از یک استرس مثبت آزمون در مطب دکتر در دانشگاه جانز هاپکینز در سال 2000 مایک دو کرونر استنت قرار داده است. او به سرعت گفت: FAA مطابق با قوانین برای هر خلبان و این اطلاعات شده است برای سال. به بلومبرگ 2020 کمپین منتشر شد اطلاعات بیشتر در مورد فوق العاده خود را به سلامت به زودی پس از او وارد مسابقه” Sheekey گفت: در مورد بلومبرگ که همچنین 78. به گزارش نیویورک تایمز در سال 2007 که بلومبرگ به حال دو استنت کاشته شده در سال 2000 به دلیل انسداد در قلب خود را.

“در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد سن. ساندرز: در ماه اکتبر 2019, او تا به حال پزشکی حادثه در لاس وگاس. او نه بگویید برای روز و جزئیات کامل هرگز منتشر شده است. در حال حاضر مبارزات انتخاباتی خود کارکنان است و دروغ پراکنی در مورد مایک بلومبرگ ، ” Sheekey ادامه داد. یک پزشک در نامه ای در ماه دسامبر منتشر شد گفت: بلومبرگ در “برجسته” سلامت.

در یک صدای جیر جیر بعد از آن صبح روز چهارشنبه خاکستری گفت: او اشتباه بود زمانی که او گفت: بلومبرگ دچار حملات قلبی است.

“من [misspoke] زمانی که من به بلومبرگ گفت: تا به حال یک حمله قلبی” خاکستری نوشت. “نه او تحت همان استنت روش به عنوان برنی. برنی منتشر شد 3 دقیق گزارش های پزشکی در ماه دسامبر – فقط مانند دیگر نامزدها.”

این شکاف بین مهر و ساندرز’ مبارزات برجسته بزرگتر نگرانی در مورد دموکراتیک اولیه که شامل چندین نامزد بیش از 70 از جمله جو بایدن که 77. این رشته همچنین شامل پیت Buttigieg که در 38 جوانترین نامزد در این مسابقه است. رئیس جمهور تهمت است که 73 سال است ،

ملیسا کوین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im