Manchester, New Hampshire – سناتور برنی ساندرز مورد آیووا حزب دموکرات برای عدم توانایی خود را برای دریافت نتایج آیووا قفقاز به سرعت و او مدعی پیروزی در انتخابات در قفقاز.

“ما…در منچستر, جدید Hamsphire امروز با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی که باید رخ داده است سه شب پیش در Des Moines, آیووا, اما برای ناتوانی از حزب دموکرات آیوا به شمارش آرا در یک مد به موقع” او گفت:. “که screwup شده است بسیار ناعادلانه به مردم آیووا. از آن شده است ناعادلانه به نامزدهای انتخاباتی همه نامزدها و هواداران است.”

او تشکر مردم آیووا “برای بسیار قوی پیروزی آنها به ما در آیووا قفقاز دوشنبه شب” حتی اگر نتایج را هنوز منتشر نکرده اند ،

برنی ساندرز بیشتر

بیشتر در برنی ساندرز

“کمپین ما برنده محبوب اولیه رای توسط برخی از 6000 رای,” او گفت:, و اضافه کرد که در واقعیت او است که منجر 2500 رای. پیت Buttigieg آگهی در تعداد هيئت دولت معادل (SDEs) است که تعیین می کند چگونه آیووا نمایندگان خواهد بود apportioned در مسابقه برای نامزدی. اما ساندرز به نام تفاوت جدا کردن این دو “بی معنی” از آنجا که هر دو Buttigieg و ساندرز به احتمال زیاد به دریافت شماره ملی نمایندگان با توجه به تفاوت آنها در SDEs.

ساندرز نیز نامیده می شود آیووا انجمن “بیش از حد پیچیده است.”

آیووا حزب دموکرات هنوز به پایان رسید و انتشار نتایج آن است. همانطور که از اواخر روز صبح او نزدیک پشت پیت Buttigieg در آیووا حزبی نتایج با 26.1% و 97% از نتایج گزارش شده است. به طور بالقوه پیچیده مسئله این است که کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز خواستار فوری recanvass از قفقاز.

ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری همچنین اعلام کرد که روز شنبه آن را به سطح شیب دار تا نیروی انسانی در سه شنبه متحده و تهاجمی 5.5 میلیون دلار و تلویزیون دیجیتال آگهی خرید در 10 متحده است. که شامل گسترش قبل از سرمایه گذاری در تگزاس و کالیفرنیا پس از 25 میلیون دلار در ژانویه جذب سرمایه مسافت.

“برنی چند نژادی, multigenerational مردم محور حرکت برای تغییر سوخت 2020 را تهاجمی ترین مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری” ساندرز’ مدیر کمپین فیض فولادوند گفت. “طبقه کارگر آمریکایی ها به 18 دلار در یک زمان در حال قرار دادن مبارزه ما در یک موقعیت قوی برای رقابت در کشورهای در سراسر نقشه.”

سرمایه گذاری به شرح زیر در این کمپین را تنها و بهترین جمع آوری کمک های مردمی در ماه به تاریخ با بیش از 1.3 میلیون دلار کمکهای مالی از بیش از 648,000 مردم است. بیش از 219,000 جدید اهداکنندگان داد در ماه ژانویه است.

“معلم” شد رایج ترین شغل ساندرز’ ژانویه اهدا کنندگان. پنج رایج ترین کارفرمایان بودند آمازون و استارباکس, خارج, خدمات پستی ایالات متحده و هدف است.

متوسط اهدا شد $18.72.

پس از مبارزات انتخاباتی فوریه راه اندازی ساندرز مطرح شده بیش از $121 میلیون دلار از بیش از 6.4 میلیون دلار کمک های مالی فرد با متوسط سهم از 18 دلار. بیش از 99.9 درصد از اهدا کنندگان را نمی اشباع شده و می تواند دوباره.

تا به امروز بیش از 1.5 میلیون نفر اهدا شده به مبارزات انتخاباتی. کل را شامل نمی شود اضافی $12.7 میلیون دلار در نقل و انتقالات تمام شده در سال 2019 از ساندرز’ دیگر فدرال حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im