ساندرز کمپین درخواست بازشماری آرا پس از آیووا Recanvassing کاهش Buttigieg سرب

ورمونت سناتور برنی ساندرز’ کمپین است که انتظار می رود به طور رسمی درخواست بازشماری برخی از حوزه حزبی در آیووا پس از نتایج منتشر شده بعد از جلسه recanvassing تنگ سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg سرب بیش از ساندرز به حاشیه 0.004 درصد است.

در حالی که این زمان نماینده تعداد همان باقی می ماند—14 برای Buttigieg و 12 برای ساندرز—کوچک حاشیه بین این دو در تعداد هيئت دولت معادل باعث می شود ساندرز کمپین امیدوار است که بازشماری می تواند کمک به اختصاص یکی دیگر از ایالت آیووا نماینده به ساندرز اردوگاه.

“در حالی که روشن است که سناتور. ساندرز برنده رای مردمی در آیووا توسط 6,000 آرا به recanvass روند کاهش هيئت دولت معادل 97 درصد” ساندرز’ مشاور ارشد جف ویور گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “ما در حال حاضر بر این باورند بازشماری خواهد داد سناتور. ساندرز به اندازه کافی هيئت دولت معادل به او را بیش از این بالا که متریک به عنوان به خوبی. ما می خواهیم برای تشکر از مردم آیووا, ما حامیان داوطلبان ما و هر کسی که ساخته شده این امکان پذیر است.”

عصر ایران به خارج از Buttigieg کمپین اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

در حالی که یک recanvass شامل مطمئن شوید یک حوزه گزارش صحیح در مجموع از آن برگه بازشماری دریل عمیق تر و نیاز به اختصاص داده شده تعداد رای دهندگان ترجیح کارت که بر اساس آن انجمن را برانگیخت حاکی اول و دوم انتخاب رئیس جمهور است.

حدود دو هفته پس از اتمام آیووا, قفقاز, نتایج نهایی به عنوان منتشر شده توسط حزب دموکرات آیوا (IDP) هنوز یک ماده از مشاجره.

bernie sanders
پس از recanvassing نتایج تنگ کردن شکاف حزبی در آیووا نتایج بین سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و ورمونت سناتور برنی ساندرز در شنبه ساندرز’ کمپین نشان داد آن را درخواست برای بازشماری برخی از آیووا و حقيقت است.
الکس ونگ/گتی

نامزدها نتایج مختل شد شب حزبی با شکست یک برنامه که قرار بود به گزارش آسان تر برای حوزه. به جای این برنامه بود botched توسط چه IDP صندلی Troy قیمت به عنوان یک “برنامه نویسی موضوع است.”

“خط پایین این است که ما به یک سد در پشت پایان گزارش خود از اطلاعات قیمت” گفت: در یک ماه فوریه در کنفرانس خبری “اما یک چیزی که من می خواهم شما بدانید که: ما می دانیم که این اطلاعات دقیق است. ما نیز باید دنباله مقاله و مستندات است که ما شده اند قادر به استفاده از برای کمک به بررسی نتایج.”

آنالوگ بازگشت به بالا سیستم که با تکیه بر حوزه تلفنی نتایج به ستاد نیز دچار وقفه و ساقط با برخی از کارگران حوزه گزارش که در سمت چپ نگه دارید برای ساعت.

در پی قفقاز, قیمت, استعفا داد و موقعیت خود را با IDP. “در حالی که من تمایل به ماندن در این نقش و این فرایند از طریق به اتمام” قیمت گفت: در ماه فوریه استعفا نامه “من معتقدم که آن زمان برای حزب دموکرات آیوا برای شروع به دنبال به جلو و حضور من در نقش فعلی باعث می شود که سخت تر است.”

Buttigieg خود را اعلام برنده در آیووا قبل از تمام نتایج منتشر شده بود گفتن که حامیان مبارزات انتخاباتی خود در حال حرکت بود به نیوهمپشایر اصلی “پیروز است.”

“بنابراین ما نمی دانیم که تمام نتایج” Buttigieg گفت: پس از قفقاز “اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت است.”

ساندرز منتظر ماند تا 97 درصد از حوزه گزارش شده بود قبل از اعلام خود را برنده.

“هنگامی که 6000 بیشتر مردم می آیند را برای شما در یک انتخابات از نزدیکترین حریف ما در اینجا در شمال انگلستان تماس بگیرید که یک پیروزی” ساندرز گفت.

ساندرز را شکست داد Buttigieg در نیوهمپشایر اولیه توسط تقریبا 4000 رای اگر چه هر دو نامزد دریافت نه نمایندگان.

نوادا است که انتظار می رود به خانه بعدی دموکراتیک حزبی که در آن نظرسنجی اعداد نشان می دهد ساندرز قابل ملاحظه ای جلو بسته با 35 درصد از افراد مورد بررسی به ساندرز حمایت خود را. ماساچوست سناتور الیزابت وارن برگزار شد مقام دوم با 16 درصد و Buttigieg در زمان سوم با 15 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net