پشتیبانی از ورمونت سناتور برنی ساندرز آنقدر بزرگ بود در گرینل حوزه از آیووا دموکراتیک حزبی دوشنبه که بخش حمایت از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تا به حال به نقل مکان کرد و با توجه به سی ان ان.

“.@سی ان ان فقط گزارش شده است که آنها تا به حال به حرکت @JoeBiden بخش در یک #IowaCaucus سایت در گرینل به دلیل @BernieSanders بخش بیش از حد بزرگ بود ایم” جن Dize.

“آنها تا به حال به حرکت بایدن حامیان به اتاق را برای بیشتر برنی حامیان” توییتی @ImUrHuckleJordy.

یک نظرسنجی اخیر از امرسون کالج نشان داد ساندرز جلوتر از بایدن با 7 امتیاز با ساندرز garnering 28 درصد از رای دهندگان حمایت و بایدن دریافت 21 درصد است. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در زمان مقام سوم در این نظرسنجی با 15 درصد است.

ساندرز شده است یا در یا در نزدیکی بالای نظر سنجی در آیووا با نزدیک ترین حریف بودن بایدن. ساندرز است که به عنوان پیشرفته تر از بایدن یک واقعیت است که افزایش یافته است ساندرز’ درخواست تجدید نظر با جمعیتی جوان.

joe biden
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در دشت تپه غرفه 27 ژانویه 2020 در, Marion, Iowa.
تراشه Somodevilla/گتی

ساندرز اجرا بر روی یک پلت فرم که شامل مدیکر برای همه و وعده سبز معامله جدید است که گفته می شود مبارزه با تغییر آب و هوا و کمک به احیای اقتصاد ایالات متحده.

بایدن مراقبت های بهداشتی طرح “دفاع و ساخت بر” قانون مراقبت مقرون به صرفه است که برقرار شد در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما با آنها بایدن به عنوان معاون رئيس جمهور.

با توجه به بایدن وب سایت خود را برنامه درمانی را شامل می شود به خانواده های طبقه متوسط حق بیمه اعتبار مالیاتی به منظور کمک به پرداخت هزینه برای پوشش بیمه در حالی که گسترش پوشش به آمریکایی های کم درآمد.

در حالی که بایدن در محیطی پلت فرم است متوسط بیشتر از ساندرز’ بایدن حمایت کرده است بازسازی زیرساخت های ایالات متحده و آوردن این کشور به net-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

بایدن و ساندرز به تازگی رفته پا به پا بیش بایدن رای برای ارسال نیروهای نظامی به عراق در طول دولت بوش. در یک بحث دموکراتیک در ژانویه بایدن گفت: حمایت خود را از ارسال نیروهای خود را به جنگ بود “یک اشتباه است.”

گفت: “من 13 سال پیش آن را یک اشتباه بود به رئیس جمهور قدرت را به رفتن به جنگ اگر در واقع او نمی تواند بازرسان به عراق برای جلوگیری از آنچه تصور می شد به تلاش برای به دست آوردن سلاح هسته ای می شود.” “این یک اشتباه بود و من تصدیق می کنم که.”

ساندرز گفت: او اعتقاد نداشت استدلال از کسانی که در حمایت از جنگ عراق “برای یک لحظه.”

“من در زمان به طبقه” ساندرز گفت. “من همه چیز من می تواند به جلوگیری از جنگ بود. جو را دیدم آن متفاوت است.”

آیووا قفقاز طراحی شده که برای تعیین نامزدها قابل دوام است. هر نامزدی که دریافت بیش از 15 درصد از این جلسه شرکت کنندگان حمایت تلقی می شود قابل دوام. حامیان نامزدهای دیگر که نمی رسیدن به 15 درصد آستانه خواسته به چین با دیگر نامزدها به منظور افزایش درصد کل.

از لحاظ تاریخی, آیووا, قفقاز نشان داده اند میزان بهره این کشور خاص در یک کاندیدای ریاست جمهوری. انجام نشده و در آیووا ممکن است به خوبی جواب برای نامزدها و امید خود را برای ریاست جمهوری. حدود 50 درصد از داوطلبانی که برنده آیووا قفقاز رفته و تبدیل به حزب خود را نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de