ساندرز: دموکرات ها باید تقلید Federalist جامعه

در یک فروم با سقط جنین حقوق گروه در نیوهمپشایر در شنبه برنی ساندرز خواست حزب دموکرات را به یک توجه داشته باشید از جمهوری خواهان با توجه به نامزدی فدرال قضات است. ساندرز گفت: ملی سقط جنین حقوق اکشن لیگ (trevor trust) فروم که محافظه کاران موفق شده اند در تامین امنیت قضات زیرا آنها کشت آنها از زمین تا — و لیبرال ها باید بیش از حد.

وقتی پرسیده شد که چرا دموکرات ها نیست به عنوان موفق به عنوان خواهان در نامزدی فدرال قضات ساندرز با اشاره به Federalist جامعه است. قدرتمند جناح راست حقوقی سازمان آستین دفاع و پشتیبانی محافظه کار قضات و استفاده شده توسط رئیس جمهور تهمت به معرفی قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh.

Kavanaugh را تایید او پنجمین عدالت با روابط Federalist جامعه از فقط نه کرسی در دادگاه با توجه به سیاست.

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز بیشتر

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

ساندرز گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل شد “آماده برای رفتن در یک روز” با Federalist جامعه-تایید “جناح راست” قضات است.

“آنها باید فکر این طریق او گفت:” از جمهوریخواهان.

ساندرز خواسته مخاطبان “شما می دانید آنچه که ما را هر روز در سنا?” سپس پاسخ سوال خود را: “ما نامزد جناح راست قضات است.”

“شما Federalist جامعه بسیار خوب و تامین جناح راست گروه که با این نسخهها کار با وکلا و پرورش آنها طول می کشد آنها را به همراه نامزد آنها می شود و آنها را به دادگاه عالی و به مدار دادگاه و دادگاه منطقه” ساندرز گفت.

The Federalist جامعه شروع به عنوان یک گروه دانشجویی در دانشگاه ییل در سال 1982. یک 2018 سیاسی مقاله با عنوان “آخر هفته در دانشگاه ییل است که تغییر سیاست آمریکا” کاتالوگ چگونه سه جوان دانشجوی قانون ایجاد شده مسلما با نفوذ ترین محافظه کار گروه حقوقی در کشور است. سیاسی خبرنگار مایکل Kruse گفت: CBS News در سال 2018 که لیبرال معادل آمریکایی اساسی جامعه در سال 2001 تاسیس شده است هرگز به دست آورد همان حد از نفوذ است.

ساندرز در روز شنبه گفت: دموکرات ها باید شروع به “گرفتن یک نگاهی به جوان خوب حقوقی ذهن در سراسر این کشور و کشت آنها را به دادگاه است.”

“ما می توانند یاد بگیرند که برخی از دروس از چه جناح راست در حال انجام در این کشور است.” “جمهوری خواهان شده اند موثر در سیاسی کردن قوه قضائیه در یک راه دموکرات نیست.”

ساندرز نیز تشریح مفاهیم او صحبت کردن در مورد قبل از اینکه در مورد بالاترین دادگاه در کشور است. او گفت: او را در برابر بسته بندی دیوان عالی کشور و پشتیبانی از ایده داشتن یک چرخش از قضات است.

“آنچه در دیوان عالی کشور می گوید که یک قاضی فدرال دارای یک ملاقات عمر. نمی گویند که این ملاقات عمر به در دیوان عالی کشور آن را باید در یک دادگاه فدرال” ساندرز گفت. “و برخی از ذهن خارج وجود دارد دانشمندان حقوقی که فکر می کنم شما می توانید چرخش و قضات از دادگاه عالی به مدار دادگاه یا دادگاه بخش این چیزی است که من قطعا نگاه کنید.”

در روز جمعه بحث دموکراتیکساندرز گفت: او را یک محک در سقط جنین برای او دادگاه عالی میدارد.

“من هرگز در معرفی هر فرد به دادگاه عالی یا دادگاه های فدرال در کل که نیست 100% pro-Roe v. Wade,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر