Sanders, Khanna به دنبال تقویت تولید PPE

دو از پیشرفته ترین اعضای کنگره در حال معرفی قانون روز دوشنبه به بسیج دولت فدرال برای خرید و یا ساخت بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به عنوان قانونگذاران اندیشیدن گام های بعدی در پاسخ به ادامه خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.
 
سناتور برنی ساندرز و کنگره Ro خناس هستند رونمایی اضطراری تجهیزات پزشکی تدارکات عمل می کند که می تواند اضافی $75 میلیارد به سازمان مدیریت اضطراری فدرال. پول اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ساخت و یا خرید PPE مانند بیمارستان روپوش و ماسک پنکه آزمایش مواد و ترکیبات مورد تایید دارو و درمان و سایر منابع لازم پزشکی و یا بیمارستان زیرساخت ها است.
 
“این غیر قابل فهم برای اکثر آمریکایی ها چرا کشور ما نمی تواند تولید ماسک, چرا ما نمی توانیم تولید پشم” خناس گفت: در مصاحبه با رادیو فردا با اشاره به کمبود در PPE در بیمارستان در سراسر کشور است. “بزرگترین اقتصاد در جهان باید قادر به تولید این چیزها.”
 
خناس است که یک عضو از کاخ سفید را دو حزبی قانونی نیروی کار برای بازگشایی دولت گفت که او قادر به صحبت می کنند به معاون رئیس جمهور مایک پنس و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ایده های خود را. او گفت: این لایحه بود نه حزبی اما یک عمل “نیت” فراهم می کند که رئیس جمهور با بودجه قابل توجهی.
 
“اگر رئیس جمهور به 75 میلیارد دلار, او به راحتی می تواند تولید ماسک و دستکش و عفونی است که لازم است برای نگه داشتن مردم در امن” خناس گفت.
 
آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است sparred با برخی از فرمانداران و ادعا برخی از کشورها درخواست کرده اند بیشتر PPE و هواکش از آنها نیاز دارید. قانون پیشنهاد شده توسط ساندرز و Khanna نیاز به رئیس جمهور برای پاسخ به وزارت امور خارجه درخواست برای مراقبت های بهداشتی درخواست با بیشترین سرعت ممکن با استفاده از مقامات ارائه شده توسط دفاع تولید عمل می کنند (DPA) ملی شرایط اضطراری عمل می کنند و استافورد عمل می کنند.
 
خناس گفت: این قانون خواهد بود “کاهش فشار متحده است.” وی با اشاره به فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom مذاکره 1 میلیارد دلار برای مقابله با خرید ماسک از چین است.
 
DPA اجازه می دهد تا رئیس جمهور را وادار شرکت های بزرگ برای تولید اقلام مورد نیاز برای کمک به پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر. کنگره در حال حاضر اختصاص 1 میلیارد دلار به DPA در قبلی coronavirus تسکین قانون اما ساندرز و Khanna استدلال می کنند این است که به اندازه کافی برای جبران کمبود عرضه.
 
“این غیر قابل قبول است که رئیس جمهور هنوز استفاده از دفاع تولید عمل به شدت خواهان آن است که بخش خصوصی تولید تجهیزات و محصولات است که ما پرسنل پزشکی و بیماران و کارگران خط مقدم به شدت نیاز” ساندرز گفت: CBS News.
 
ساندرز ابراز نا امیدی است که ایالات متحده در حال آزمایش کمتر از 200 ، 000 نفر در هر روز و همچنین کمبود در PPE و هواکش در سراسر کشور است.
 
“مغلوب ساختن پیشی جستن انفعال است به معنای واقعی کلمه به خطر انداختن زندگی حرفه ای پزشکی و بیماران در سراسر این کشور است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است را به قانون کنگره به گام برای رسیدگی به این بحران” ساندرز گفت.
 
متن این قانون می گوید رئیس جمهور “باید تحقق به بیشترین حد ممکن و با توجه به ضرورت توجه به نیاز همه درخواست از کشورهای مهم برای مراقبت از سلامت منابع مورد نیاز برای حمایت از ارائه دهندگان خدمات پزشکی درمان بیماران و یا ترویج رفاه عمومی در پاسخ به, و یا به بازیابی از شیوع COVID–19.”
 
این قانون همچنین به دنبال جلوگیری از آقای تهمت خانواده و یا اعضای دولت او از شخصا با بهره گیری از این بودجه از جمله نظارت و پاسخگویی مقررات. متن این قانون می گوید هیچ بودجه ای در دسترس خواهد بود به “هر کسی که فدرال منتخب رسمی یا خدمت در یک ارشد اجرایی خدمات موقعیت” یا “هر نهاد است که کنترل در تمام و یا در بخشی از یک فدرال منتخب رسمی یا خدمت در یک ارشد اجرایی خدمات موقعیت.”
 
این لایحه همچنین نیاز به وزیر بهداشت و خدمات انسانی و مدیر FEMA به ارائه گزارش هفتگی که در این درخواست توسط دولت و اجرای منابع به دولت های ایالتی و محلی.
 
“ایالات متحده آمریکا ثروتمندترین کشور در جهان است. وجود دارد هیچ بهانه ای برای حرفه ای پزشکی و ضروری کارگران به ماسک و دستکش و روپوش و آزمون آنها نیاز به نگه داشتن امن و درمان بیماران خود را و جلوگیری از گسترش این کشنده بیماری همه گیر” ساندرز گفت. “ایالات و شهرستانها نباید مجبور به پیشنهاد در برابر هر یک از دیگر کمیاب و آسیا تجهیزات پزشکی.”
 
معلوم نیست زمانی که دور بعدی coronavirus تسکین قانون خواهد بود مذاکره و نهایی. سنا در حال بازگشت به پایتخت در روز دوشنبه اما خانه نیست. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer هفته گذشته اعلام کرد که کنگره حضور پزشک توصیه می کند که هر دو مجلس کنگره — هشدار آن را امن نیست برای نمایندگان مجلس به بازگشت به واشنگتن در میان همه گیر.
 
حزب دموکرات باید نگرانی در مورد بازگشت به پایتخت به خصوص از آنجا که بسیاری از سناتورها در سن بالاتر از 65 سال است که در معرض خطر جمعیتی برای ابتلا به کوروناویروس. اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل معتقد است که اعضای کنگره باید در نظر گرفته شود ضروری کارگران و انجام کسب و کار خود را در کنگره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر