رادیو فردا’ تازه ترین نظرسنجی منتشر شده در روز شنبه نشان داد که تنها 39 درصد از رای دهندگان نیوهمپشایر قطعا تا به حال ساخته شده ذهن خود را و تنها 59 درصد از کسانی که تصمیم گرفته بود در حال مشتاق در مورد انتخاب خود را نامزد.
 
“من و فکر می کنم یک چیز است. من از بیرون آمدن از حمام و فکر می کنم چیز دیگری” مریم Atwell از بدفورد گفت: CBS News. “من فکر می کنم آن را بسیار دشوار است در این زمان. و من رای دادند و در بسیاری از انتخابات است.”

بازنشسته و عضو بدفورد دموکرات ها دیده می شود پیت Buttigieg در فرد سه بار همراه با ctq الیزابت وارن و Cory Booker. او در حال حاضر مسکن وارن داوطلب. “من شده است با تکیه به سمت پیت. اما پس از آن من کمی نگران است چرا که او جوان است.” او متوقف شد. “من می خواهم برخی از الیزابت وارن پیشنهادات. آن سخت است.”
Gerri و ران پادشاه بوده است میزبانی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در خانه خود را از سال 2004. این چرخه انتخابات به تنهایی این زن و شوهر به میزبانی یک دوجین کاخ سفید مدعی در اتاق نشیمن خود را.

“زمانی که اوباما بود که در خانه ما ما ارسال تصاویر به دوستان ما در خارج از دولت است. دوستان ما فکر می کنیم عکس-shopped او را در” Gerri پادشاه دست هایش را.

“آنها اصلا به مرحله شخصیت در حالی که ایستاده در اتاق نشیمن خود را” پادشاه رون گفت. “در بحث مرحله شما همیشه از بیخ و بن گفتار. در خانه شما نیست که.”

آن مشهور صمیمی خانه احزاب, New Hampshire خود ارائه می دهد کوچک شش رقم استخر از رای دهندگان یک ردیف اول صندلی و outsized نقش در چیدن این حزب نامزد هر چند گاهی اوقات آن صندلی است که در همسایه فرش.

“وجود دارد چیزی در مورد یک فرد نشسته در اتاق نشیمن طبقه پرسیدن یک سوال. این متفاوت از یک مکان بزرگ,” رون پادشاه گفت:.

زمانی که برای اولین بار رای اولیه شمارش شدند پس از نیمه شب از Dixville شکاف هارت در موقعیت و Millsfield Amy Klobuchar بود جلوتر با 8 رای. مایک بلومبرگ موفق به دریافت سه نوشتن در رای از Dixville درجه یک. او در انتخابات اینجا.

Klobuchar آگهی در اولین شب نیوهمپشایر اولیه آرا

توسط شنبه, New Hampshire رای دهندگان جهانی بپذیریم که نوبت خود را در کانون توجه خود پایان خواهد داد. “بعد از روز شنبه ما خرد کبد” Gerri شاه پکتیا میباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im