ساندرز می گوید: بایدن باید شروع به حرکت در جهت های مختلف’ را به نفع خود بیش از حامیان

در اولین مصاحبه تلویزیونی پس از ترک دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه, ورمونت, سناتور برنی ساندرز گفت: اواخر شب میزبان Stephen Colbert که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن می تواند در کنار هواداران از ساندرز اردوگاه اگر او نشان داد که حرکت به سمت پیشرفته تر از سیاست است.

ساندرز به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه, ترک بایدن به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد به اجرا در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات.

در حالی که توقف کوتاه به طور کامل حمایت بایدن ریاست جمهوری اجرا ساندرز گفت که او تا به حال شده است در تماس با بایدن انتخاباتی و امیدوار به “کار با جو به او حرکت می کند در یک پیشرفته تر جهت.”

“جو یک سیاستمدار خوب و او می داند که به منظور شکست دادن رئیس جمهور به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن او را مجبور به آوردن افراد جدید به سیاسی جهان است و او را برای رفتن به مجبور به گوش دادن به نیازهای خود—افراد جوان کار مردم—و شاید شروع به حرکت در جهت های مختلف در برخی از درجه ای از او در گذشته است.”

نیوزویک رسیده به بایدن انتخاباتی برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

بایدن اریب بالا با رای دهندگان بیش از 50 سال سن در طول مبارزات انتخاباتی رای گیری در حالی که ساندرز به طور مداوم دریافت شماره های بالاتر از رای دهندگان. ساندرز گفت که نیازهای جمعیتی که او را پشتیبانی می کند نیاز به خطاب بایدن.

bernie sanders
نامزد سابق ریاست جمهوری برنی ساندرز گفت: presumptive نامزد جو بایدن باید گوش دادن به نیازهای “افراد جوان کار مردم” به منظور پیروزی خود را پشتیبانی می کند.
berniesanders.com/Getty

“من فکر می کنم که چه جو انجام دهد و من فکر می کنم او را انجام خواهد داد” ساندرز گفت: “این است که نگاه کنید چه کسانی این مسائل است که افراد جوان و افراد طبقه کارگر که از من حمایت—آنها چه هستند نگران است؟”

در میان مسائل ساندرز تشویق بایدن به “جسورانه” شد در مورد بالا بردن حداقل دستمزد به 15 دلار در هر ساعت ساخت کالج ها و دانشگاه های کمک درسی رایگان و اصلاحات مهاجرت.

“در حال حاضر امروز در امریکا به دلیل تهمت شما رو میلیون ها و میلیون ها نفر از افرادی که در این کشور برای چندین دهه است که در حال کار سخت” ساندرز گفت. “آنها در حال کار مناسب نیست امروز در شغل های خطرناک. اما آنها به مرگ می ترسم که آنها ممکن است به دلیل اخراج از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تحت مهاجرت اصلاحات پیشنهاد بایدن گفت: برای بازگرداندن اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) که طراحی شده است برای حمایت از حقوق مهاجران مستند نشده که وارد آمریکا به کودکان, اما باید شناخته شده دیگر هیچ خانه واقعی است. پس از عبور از یک بررسی زمینه های این افراد ارائه شد اجازه کار و اخراج از کشور حمایت می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به طور کامل لغو IF است که انتظار می رود شنیده شود و حکومت بر خود توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال 2020 است.

بایدن به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک متوسط دموکرات که سیاست های میانه رو کمک کرده اند ممکن است متحد کردن بخش بزرگی از حزب دموکرات است. بسیاری از نامزدهای دموکرات که کاهش یافته و خارج از مسابقه از جمله سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا سناتور ctq. هر دو Buttigieg و Klobuchar در نظر گرفته شد به رقیب قوی برای نامزدی حزب دموکرات در اوایل مسابقه.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه بایدن خطاب ساندرز’ حامیان و دعوت آنها به پیوستن به مبارزات انتخاباتی خود را.

“من می بینم شما را من می شنوم شما و من درک ضرورت آنچه در آن است ما را به انجام در این کشور” بایدن نوشت. “من امیدوارم که شما به ما بپیوندید. شما بیش از خوش آمد. شما مورد نیاز است.”

“ما با هم خواهد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بایدن ادامه داد. “و هنگامی که ما انجام این کار, ما نه تنها سخت کار بازسازی این ملت—ما می خواهیم آن را تغییر دهد.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im