ورمونت سناتور برنی ساندرز توییتی در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین دور از عفو و حبس commutations شنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری انعکاسی از “شکسته و نژادپرستانه سیستم عدالت کیفری.”

در میان کسانی که نشان داده نرمی توسط رئیس جمهور بودند سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich دستگیر شد و در سال 2008 به اتهام فساد مالی برای اقدام به فروش خالی بسازید و سپس رئیس جمهور منتخب باراک اوباما ، Blagojevich شد بود از زندان آزاد شد شنبه.

مایکل Milken که در خدمت 22 ماه در زندان آمریکا برای نقض قوانین اوراق بهادار و مالک سابق از San Francisco 49ers ادوارد DeBartolo جونیور که شکست خورد به گزارش یک جنایت در مورد رشوه خواری در سال 1998 در میان بالا مشخصات نام دریافت که ریاست جمهوری را میبخشد.

در مجموع هفت نفر دریافت عفو و چهار اعطا شد حکم commutations.

با توجه به بیانیه ای از کاخ سفید سهشنبه تهمت انتخاب خواهد بود که با توجه به تبرئه “تصمیم گیری این افراد ساخته شده اند دنبال اعتقادات خود به کار برای بهبود جوامع و ملت ما است.”

ساندرز که پلت فرم تماس برای اصلاحات گسترده ای در ایالات متحده سیستم زندان از جمله پایان دادن به جنگ با مواد مخدر در پاسخ به کاخ سفید اعلام رضایت و commutations شنبه.

“امروز مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا بخشش مالیات بازی, وال استریت کلاهبرداران میلیاردرهای فاسد و مقامات دولتی” ساندرز توییتی. “در همین حال هزاران نفر از فقرا و طبقه کارگر بچه ها نشستن در زندان برای جرمهای مواد مخدر محکومیت. این چیزی است که شکسته و نژادپرستانه سیستم عدالت کیفری به نظر می رسد.”

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

bernie sanders
ورمونت سناتور برنی ساندرز به نام ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری “شکسته و نژادپرستانه” در یک شنبه جیر جیر.
جاستین سالیوان/گتی

در حالی که رئیس جمهور قدرت را به موضوع رضایت تضمین شده توسط قانون اساسی ایالات متحده تهمت شده است موضوع انتقاد در مورد استفاده از سیستم قانونی به اتهام کمک متحدان خود و مجازات دشمنان خود را.

او پس از تبرئه از اتهام و اتهامات ناروا برداشته سرهنگ الکساندر Vindman از موقعیت خود در کاخ سفید و اخراج سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland. هر دو نفر شهادت بود در برابر تهمت در طول جلسات استیضاح در 2019.

دادستان کل ویلیام بار گفته است که او disapproves از مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از توییتر به اظهار نظر در مواردی که احکام توسط وزارت دادگستری.

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” Barr گفت: در یک مصاحبه.

“من یک مشکل با برخی از توییت” بار اضافه شده است. “همانطور که گفتم در تایید, جلسه, من فکر می کنم نقش اساسی دادستان کل است که برای حفظ و اجرای قانون مقدس را به مطمئن شوید که هیچ دخالت سیاسی در آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن داد اما اعلام شده است که او دارای حق قانونی برای درخواست Barr توصیه هایی را به نمایندگی خود را در فدرال موارد است.

در حالی که صحبت با خبرنگاران در پایگاه نیروی هوایی اندروز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من در واقع من حدس می زنم ارشد مامور اجرای قانون از کشور, اما انتخاب من نیست درگیر می شود. من می تواند درگیر شود اگر من می خواستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de