عربستان سعودی می گوید آن را به توقف اعدام کودکان است. اما خواندن چاپ کوچک | نظر

نیوزویک | No comments

یکشنبه, آوریل 26 پادشاهی کمیسیون حقوق بشر اعلام کرد که با فرمان سلطنتی مردم محکوم به دوران کودکی جرائم دیگر نمی خواهد موضوع را به مجازات مرگ. این گزارش شد همه جا از سی ان ان به اخبار بی بی سی. وجود دارد یک مشکل کوچک: این درست نیست.

“این یک روز مهم برای عربستان سعودی ساخته شده ممکن است با پادشاه اردن و ولیعهد و محمد بن سلمان” رییس کمیسیون Awwad Alawwad اعلام کرد در groveling تن خواستار مطلق حاکمان. دو روز بود که اخبار ارسال شده در زبان انگلیسی اما نه به عربی: سادگی آن است که در نظر گرفته شده برای رسانه های غربی به جای عربستان مقامات.

وجود دارد در حال حاضر 13 نفر رو اعدام در عربستان سعودی به جرم آنها گفته که باید متعهد به کودکان از جمله من مشتری سابق علی الزهراء بود که شکنجه به اعتراف به اعمال تروریسم پس از شعار ضد دولت شعار به عنوان یک دانشآموز در سال 2012.

ده روز گذشت پس از اعلام. این حکم منتشر نشده. هیچ به اعدام محکوم شده اند تبدیل. چهار مرد جوان از جمله علی باقی می ماند و در خطر اعدام قریب الوقوع یک حکم اعدام در حال تجدید نظر و دادستان ها به دنبال مجازات اعدام در هشت بیشتر اطفال موارد است. به من بگو چگونه است که این “حذف” مجازات اعدام برای کودکان?

این فرمان باعث می شود بسیاری از حس به عنوان یک حرکت سیاسی است. در آوریل 23, رسانه, داستان های مشخص شده اولین سالگرد از یک اعدام دسته جمعی از 37 نفر از جمله سه نفر بودند که کودکان در زمان خود به اتهام جرائم. همسر سابق من مشتری عباس حسن تاسف است که او شده است قادر به سوگواری زیرا مقامات عربستان نمی خواهد به عقب بدن خود را. مادر مجتبی al-Sweikat اعدام برای حضور در تظاهرات مسالمت آمیز زمانی که او 17, مشترک, درد از دست دادن او ،

“آقای شاهزاده” تصویر است که متقاعد اپرا و بیل گیتس به میزبان MBS دو سال پیش بوده است و برای همیشه لکه دار توسط دولت-دستور ترور روزنامه نگار جمال Khashoggi اما عربستان سعودی شرکای بین المللی هنوز هم گرفته شده در توسط چرخش است. به یاد داشته باشید ولیعهد را تا سال 2018 به قول “به حداقل رساندن” استفاده از مجازات اعدام? سال بعد بود که خونین ترین در حافظه اخیر: 185 زندگی بودند به پایان رسید توسط جلاد تیغه.

به عنوان یک وکیل مدافع در عربستان سعودی, شما یاد بگیرند به خواندن چاپ کوچک. دو سال پیش یک نوجوان قانون تصویب شد به لحاظ نظری پایان دادن به اعدام کودکان و محدود کردن مجازات به مدت ده سال در اطفال بازداشت. در عمل یک راه گریز را فعال کرده است دادستان به دنبال اعدام علیه کودکان با شارژ آنها را با hudud و qisas جرائم تحت شریعت. Hudud جرائم هستند کسانی که تعریف و تفسیر از شریعت مورد علاقه در عربستان سعودی; در Qisas جرائم مجازات مرگ است که به دنبال راه از عذاب. تعیین جرم به عنوان hudud, qisas یا ta از ظهر در اختیار قاضی است.

اگر چه حکم جدید منتشر نشده—عجیب و غریب نظارت برای چنین ظاهرا اهمیت تغییر در قانون—غیر رسمی نسخه آنلاین نوشته شده است. شیطان در جزئیات را می توان در بند یک که به نظر می رسد تنها برای محافظت از کودک متهمان محکوم به اعدام تحت ta از ظهر.

این یک حقوقی انتزاعی موضوع: در یک زمان مورد پنج جوان مردان احکام اعدام به اتهام hudud جنایات رخ داده است که قبل از آنها بودند از 18 سال باشد. جوانترین, Muhammad al-Faraj شد فقط 15 زمانی که آنها دستگیر شده بودند در ماه ژوئن 2017. در اتهام خود را ورق او متهم است که حمایت از یک گروه تروریستی با حضور در یک مراسم تشییع جنازه در سن نه.

محمد گرفته شد به Al-Mabahith بزرگسالان در زندان دمام برگزار شد و در سلول انفرادی به مدت دو ماه. او سیلی دار لگد و مجبور به ایستادن برای ساعت ها با دست خود دستبند به دست بالای سر خود را به اعتراف.

پژواک علی الزهراء مورد مزاحم من عمیقا. او بیش از حد بود به شدت مورد ضرب و شتم جدا از خانواده اش را تکذیب کرد یک وکیل و شکنجه تا زمانی که او با اعتراف به جرم نافرمانی مجازات مرگ است. او شده است در انتظار اعدام برای هشت سال در حال حاضر و می تواند اجرا در هر زمان.

پس مرا ببخش اگر من تردید از کمیسیون حقوق بشر ادعا می کنند که حکم جدید نوید “مدرن تر مجازات”. آنها در جلسه روزنامه نگاران که در آن اعمال خواهد شد عطف به ماسبق به زندانیان محکوم ta از ظهر جرائم مانند علی, اما من آن را باور خواهد کرد زمانی که آن اتفاق می افتد.

اگر عربستان سعودی حاکمان جدی در مورد حذف مجازات اعدام برای کودکان, آنها باید رفت و آمد این جملات از علی الزهراء داوود al-Marhoun, Abdullah al-Ali و یک جزئی دیگر در انتظار اعدام هستند. دادستان دیگر باید به دنبال اعدام در نه juvenile موارد در دادگاه. هر چیزی کمتر آشکار خواهد شد این حکم به کلمات خالی. آن را شرم آور است پادشاهی شرکای بین المللی هستند که به راحتی فریب خورده آنها است.

Taha al-حاجی است عربستان وکیل که وکالت در کودکان رو به مرگ محکوم شد. او زندگی در تبعید در آلمان است. مشتری خود را علی و الزهراء است که در انتظار اعدام هستند.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>